Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów silnika 1.9TDI - aktualizacja!
Exhaust Gas Recirculation, w Twoim przypadku jest ciagle zamkniety, powody mogą być takie: blacha podcisnienia n18 ogolnie egr sie zaslepia by syfem nie zarastał kol dolotowy :>
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów silnika 1.9TDI - aktualizacja!
na szybko: kat synchr do korekty, EGR zaslepiony badz nie dziala
-
[INNE] A6 C5 1.9 110 AFN
135-140 tak bym powiedział, modyfikacja jest bardzo dobra
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
co w tym nadzwyczajnego ?
-
[B5 1Z] Słabo palący "Zetor" 1Z
tylko że nie każdego auta to sie tyczy zależy od mapy rozruchowej. zaraz zobacze kolegi mape
-
[B5 ATJ] Po wymianie turba na awx straszny muł
czyli pierscien przekrecic na odwrót ?
-
[B5 1Z] Słabo palący "Zetor" 1Z
próbowałeś zalać pompe zimną wodą ? bo rozumiem że źle Ci pali ciepły ?
-
[ALL B5] Proszę o analizę Loga z turbiny
pomiar podcisnienia
-
[B6 ALT] Praca sondy lambda ALT
przyglądałeś się przepustnicy ?
-
[B6 ALT] Praca sondy lambda ALT
lpg?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
kabelkologię można sprawdzić diodą
-
[B6 AYM] Przerobienie mapki
nikt Ci nie odda wiedzy która zdobywał nieprzespanymi nocami, wniosek ? jestes bystry ? dojdziesz sam, jesli nie to polegniesz w pierwszym szeregu strona producenta....
-
[B6 AVF] Proszę o sprawdzenie logów-uzupełnione
zmienia to to że silnik odczuwa takie przygody...
-
[INNE] Proszę o analizę logów - ASV
ustaw 55-60 ... Wszystko zależy od temperatury ropy
-
[INNE] Proszę o analizę logów - ASV
uzyj tdi timing :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Słabo palący "Zetor" 1Z
- [B5 AFN] Proszę o sprawdzenie logów
koncowka wezyka idącego do gruszki bez splotu :gwizdanie:- [B6 AWX] Kopcenie przy ruszaniu po czyszczeniu turbiny
pomyliłeś albo zawory albo wężyki. Do klapy gaszącej musi iść wężyk od elektrozaworu N239 a N18 jest połączony z zaworem EGR.- [B6 AWX] Kopcenie przy ruszaniu po czyszczeniu turbiny
poczytaj na forum o zamianie n75 z n18, ale mozliwe ze zalozyles na odwrot pierscien- [B6 AWX] Kopcenie przy ruszaniu po czyszczeniu turbiny
pytalem z mysla ze zamieniles, zobacz czy klapa gaszaca w bs sie nie rusza... zmien n75 z n18 i zrob loga, pewny jestes ze pierscien zalozyles ta sama strona ?- [B6 AWX] Kopcenie przy ruszaniu po czyszczeniu turbiny
nie założyłeś weżyka od egra na klape gaszaca ??- [ALL] ALH logi
Nie wiedzialem o tym fakcie. Szacun za uswiadomienie. W takim razie nie ma chyba obawy ze kiedy sie temperatura podniesie... pojawi sie dymienie. Regulacja cisnienia doladowania nie dziala idealnie Dokladnie VNT kuleje masakra, dlatego tak mało ropy nalałem na małych obrotach ostatnio jakoś nie mogę trafić na dobrze działające kierownice- [ALL] ALH logi
ok 115- [ALL] ALH logi
1. popatrz w 008 ok 3900 obr/min już zadymienie obcina dawkę, trochę mało pokazuje (g/R) LMM, może sadza w kolektorze dolotowym 2. Termostat wymienie bo słabo z temperaturą jest 3. Widać że VTG nie chodzi tak jak powinno ale jak będzie cieplej to wyciągne turbo, A co powiesz co do samego moda ? zrobiłem go dzisiaj z nudów troche :gwizdanie: mówisz że za mało powietrza w stosunku do ropy ? Mapa nastawnika jest seria, ALH ma takie duże napięcia ze wzgledu na małe wtryskiwacze Ropy jest mało w dolnym zakresie obrotów bo sprzęgło troche kuleje- [ALL] ALH logi
nic a nic paliwo spada powyzej 3,7 krpm, to poprawie,a macie jakies uwagi jeszcze ? - [B5 AFN] Proszę o sprawdzenie logów