Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. Exhaust Gas Recirculation, w Twoim przypadku jest ciagle zamkniety, powody mogą być takie: blacha podcisnienia n18 ogolnie egr sie zaslepia by syfem nie zarastał kol dolotowy :>
  2. na szybko: kat synchr do korekty, EGR zaslepiony badz nie dziala
  3. 135-140 tak bym powiedział, modyfikacja jest bardzo dobra
  4. tylko że nie każdego auta to sie tyczy zależy od mapy rozruchowej. zaraz zobacze kolegi mape
  5. czyli pierscien przekrecic na odwrót ?
  6. próbowałeś zalać pompe zimną wodą ? bo rozumiem że źle Ci pali ciepły ?
  7. przyglądałeś się przepustnicy ?
  8. nikt Ci nie odda wiedzy która zdobywał nieprzespanymi nocami, wniosek ? jestes bystry ? dojdziesz sam, jesli nie to polegniesz w pierwszym szeregu strona producenta....
  9. zmienia to to że silnik odczuwa takie przygody...
  10. ustaw 55-60 ... Wszystko zależy od temperatury ropy
  11. koncowka wezyka idącego do gruszki bez splotu :gwizdanie:
  12. pomyliłeś albo zawory albo wężyki. Do klapy gaszącej musi iść wężyk od elektrozaworu N239 a N18 jest połączony z zaworem EGR.
  13. poczytaj na forum o zamianie n75 z n18, ale mozliwe ze zalozyles na odwrot pierscien
  14. pytalem z mysla ze zamieniles, zobacz czy klapa gaszaca w bs sie nie rusza... zmien n75 z n18 i zrob loga, pewny jestes ze pierscien zalozyles ta sama strona ?
  15. nie założyłeś weżyka od egra na klape gaszaca ??
  16. Nie wiedzialem o tym fakcie. Szacun za uswiadomienie. W takim razie nie ma chyba obawy ze kiedy sie temperatura podniesie... pojawi sie dymienie. Regulacja cisnienia doladowania nie dziala idealnie Dokladnie VNT kuleje masakra, dlatego tak mało ropy nalałem na małych obrotach ostatnio jakoś nie mogę trafić na dobrze działające kierownice
  17. 1. popatrz w 008 ok 3900 obr/min już zadymienie obcina dawkę, trochę mało pokazuje (g/R) LMM, może sadza w kolektorze dolotowym 2. Termostat wymienie bo słabo z temperaturą jest 3. Widać że VTG nie chodzi tak jak powinno ale jak będzie cieplej to wyciągne turbo, A co powiesz co do samego moda ? zrobiłem go dzisiaj z nudów troche :gwizdanie: mówisz że za mało powietrza w stosunku do ropy ? Mapa nastawnika jest seria, ALH ma takie duże napięcia ze wzgledu na małe wtryskiwacze Ropy jest mało w dolnym zakresie obrotów bo sprzęgło troche kuleje
  18. nic a nic paliwo spada powyzej 3,7 krpm, to poprawie,a macie jakies uwagi jeszcze ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.