Treść opublikowana przez lukjar7
-
[ALL] SDI czy da się podnieść moc ?
Też się nad tym zastanawiam sarkazm czasem jest podwójne dno
-
[B5 AFF] Jakby miał ktoś czas proszę o przejrzenie logów
ja zapytam tak: jest taka ładna czytelna strona a ludzie i tak wwalają logi jako zdjęcia Jak jest to na stronie vaglog to z checia to przegladam, a tak mi się nawet nie chce patrzeć, powiekszać, wpatrywać :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
Przykro mi to powiedzieć zle Twojej furze zostały 3 mln obr wału korbowego życia.... a tak serio to masz przeładowanie w dolnym zakresie obrotów, spowodowane może to być przycinającym się vnt lub rzadziej n75
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów
masz overboosta a tak jest ok
-
[INNE] 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached logi do oceny
Albo niedogrzaliście albo termostat, a co do turba to cos ona mało dmucha, pokaz 011BS
-
[ALL B5] Domykanie szyb z pilota.
jest taki czeski programik
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
nasypało śniegu ale już go prawie nie ma uważaj żebyś się z tym waleniem nie przeliczył dużo kozaków już było
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów (czyszczenie turbo i wymiana EGR opóźnona reakcja na gaz)
kombinerki ludzie troche inwencji twórczej
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów (czyszczenie turbo i wymiana EGR opóźnona reakcja na gaz)
Ja jestem w stanie w to uwierzyć. takżę proponuje najpierw zaślepić wężyki od n18, zrobić logi, jak nie pomoże to przepływomierz
-
[B6 AYM] Prośba o ocenę mapek
musisz wiedziec co modyfikujesz by robic to dobrze
-
[B5 ATJ] Prośba o sprawdzenie logów
dyn 11 to 10, rezta ok
-
[B5 AFN] Brak mocy, proszę o analizę logów
takie wysterowanie zaworu przyjmuje tez podczas tego jak obwod n75 jest przerwany badz n75 uszkodzony
-
[ALL B5] Drgania silnika po wgraniu softu
to chyba w tym aucie dwumas jest w stanie agonalnym, bo w serii ASV przy 2300 rpm ma ~ 41,5 mg ... a co to za przyjemnosc jezdzic autem przy max Nm w granicach 3000 rpm ... Doszedlem do takiego samego wniosku
-
[ALL B5] Drgania silnika po wgraniu softu
potwierdzam big koks z dolu mi ASV przy 45 mg przy 2300 obr/min wibrował, ale tylko na 5 biegu przy max wychyleniu sandału tak jak to mówi Spanky to normalne ? ogolnie zdjąłem do 43 i jest git.
-
[B5 AFN] Brak mocy, proszę o analizę logów
ja w pierwszej kolejnosci wyeliminowałbym przerwę w kablach.....
-
[INNE] Proszę o analizę logów
trzeba go zrobic od nowa, bo ktoś kto go robił miał małe pojęcie....
-
[INNE] Proszę o analizę logów
tzn wgrany jest jakiś "gotowiec" tak? Bardzo spaprany ten program jest? Jeżeli mam ocenić od 0 do 10 to daje temu programowi 2
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów (czyszczenie turbo i wymiana EGR opóźnona reakcja na gaz)
próbowałeś odłączyć klape gaszącą?
-
[INNE] Proszę o analizę logów
auto ma moda wyjetego z d*py lmm zdaje sie mierzyć malo :gwizdanie:
-
[INNE] Proszę o analizę logów
kto Ci robil moda ?
-
[B5 AFN] Brak mocy, proszę o analizę logów
sprawdz czy na odpalonym jest napiecie na wtyczce n75 jak jest to n75 do wymiany
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
moim zdaniem to tez lmm
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów(dużo sadzy)
Moje niedopatrzenie, 008 jest git, ta wersja softu tak ma, pokaz 001 bo bez tego nic nie powiemy
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów(dużo sadzy)
dlaczego taki lajtowy program masz ?
-
[ALL] Okłamywanie licznika
dop max przeklamanie licznika: A=0.1*V + 4 [km/h]