Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. Też się nad tym zastanawiam sarkazm czasem jest podwójne dno
  2. ja zapytam tak: jest taka ładna czytelna strona a ludzie i tak wwalają logi jako zdjęcia Jak jest to na stronie vaglog to z checia to przegladam, a tak mi się nawet nie chce patrzeć, powiekszać, wpatrywać :gwizdanie:
  3. Przykro mi to powiedzieć zle Twojej furze zostały 3 mln obr wału korbowego życia.... a tak serio to masz przeładowanie w dolnym zakresie obrotów, spowodowane może to być przycinającym się vnt lub rzadziej n75
  4. Albo niedogrzaliście albo termostat, a co do turba to cos ona mało dmucha, pokaz 011BS
  5. jest taki czeski programik
  6. nasypało śniegu ale już go prawie nie ma uważaj żebyś się z tym waleniem nie przeliczył dużo kozaków już było
  7. Ja jestem w stanie w to uwierzyć. takżę proponuje najpierw zaślepić wężyki od n18, zrobić logi, jak nie pomoże to przepływomierz
  8. musisz wiedziec co modyfikujesz by robic to dobrze
  9. takie wysterowanie zaworu przyjmuje tez podczas tego jak obwod n75 jest przerwany badz n75 uszkodzony
  10. to chyba w tym aucie dwumas jest w stanie agonalnym, bo w serii ASV przy 2300 rpm ma ~ 41,5 mg ... a co to za przyjemnosc jezdzic autem przy max Nm w granicach 3000 rpm ... Doszedlem do takiego samego wniosku
  11. potwierdzam big koks z dolu mi ASV przy 45 mg przy 2300 obr/min wibrował, ale tylko na 5 biegu przy max wychyleniu sandału tak jak to mówi Spanky to normalne ? ogolnie zdjąłem do 43 i jest git.
  12. ja w pierwszej kolejnosci wyeliminowałbym przerwę w kablach.....
  13. trzeba go zrobic od nowa, bo ktoś kto go robił miał małe pojęcie....
  14. tzn wgrany jest jakiś "gotowiec" tak? Bardzo spaprany ten program jest? Jeżeli mam ocenić od 0 do 10 to daje temu programowi 2
  15. auto ma moda wyjetego z d*py lmm zdaje sie mierzyć malo :gwizdanie:
  16. sprawdz czy na odpalonym jest napiecie na wtyczce n75 jak jest to n75 do wymiany
  17. Moje niedopatrzenie, 008 jest git, ta wersja softu tak ma, pokaz 001 bo bez tego nic nie powiemy
  18. dlaczego taki lajtowy program masz ?
  19. dop max przeklamanie licznika: A=0.1*V + 4 [km/h]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.