Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. stat kat wtr do korekty przepływomierz małowato mierzy turbo bardzo słabo dmucha, katalizator out i sztange skrócić dwa obroty
  2. poprosimy o nr sterownika z vaga, to rozwieje Twoje wszelakie wątpliwości
  3. bo nie ustawia się miernika na "brzeczyk" tylko na pomiar rezynstancji
  4. VTG (Variable Turbinen-Geometrie) nie bron kolegi chciałem zobaczyć jego tłumaczenie fakt faktem oba skróty są powszechnie stosowane
  5. bipy na minusie swiadcza o trudnościach w napełnianiu wtrysków paliwem
  6. nie idz na łatwiznę tylko poczytaj ten dział,
  7. no to nie kombinuj tylko miernik w rękę i sprawdz świeczki, do 2 ohmów będzie ok, choc zdarzały mi się przypadki że świeca miała 1,5 ohma i nie grzała
  8. nie ciagnij wyzej jak 4 tys obr bo tam moc leci na leb na szyje
  9. nie szarpie przy jezdzie na 5 ze stałą pred ? EGR zaslepiony albo nieaktywny termostat sie klania
  10. wejdz w bloki pomiarowe i poruszaj taśmą od kierowcy
  11. ten program to g...., ale fakt faktem te ahu nie są posłusznę choć tutaj leża podstawy
  12. spory overboost ( wrecz gigant )
  13. a moze łopatki na obwodzie wirnika dostały w dupe ;p
  14. da się założyć odwrotnie pierścień, ale boost jest wtedy i tak za duży
  15. tak,ale jeśli delikatnie przepuszcza-nic nie zauważysz,a zmianę w ciśnieniach ECU wyłapie i pokaże jako błąd-szczególnie w B6,a już w AVJ,jak ciśnienie nie powróci do TIPa po odjęciu gazu-od razu wyskoczy błąd :gwizdanie: pewnie masz rację ja na tyle nie siedzę w 1.8 T ale najlepiej sprawdzić ustami po demontażu BTW często one tam padają
  16. DV-nie sprawdzisz vagem-dopiero,jak będzie uszkodzony-pokaże jako błąd BTW-co to za fotkę tam wkleiłeś-jakaś żaba się pokazuje-popraw linka,bo nie wiadomo o co chodzi... przeciez do testu DV podczas logowania po osiągnięciu zadanego ciśnienia przez turbo należy puścić gaz
  17. ktoś nie znalazł limitera znalazl, bo jest zmieniony ... nie wiem czy mamy to samo na mysli
  18. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00771 http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01176 resztę inaczej wolałbym zobaczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.