Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
nie rozumiem ludzi co jezdza a4 na polowie dawki i mysla ze jest ok i mowia ze sie wkreca
-
[B6 AWX] Pin Immo, nowy kluczyk
Tachem w B6 nic nie zrobi...tam jest juz RB4 racja
-
[ALL B6] Błąd poduszki fotela , nie da się wykasować
OT: kupiles pełna wersje ?
-
[B6 AWX] Pin Immo, nowy kluczyk
szukaj kogos z comanderem albo tacho
-
[B6 AVF] Olej w układzie chłodzenia powietrza doładowania
oliwa czesto idzie przez odme takze nie przekreslajce suszarek
-
[B6 AWX] Pin Immo, nowy kluczyk
vagiem nie zczytasz pinu
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
czujnik pedalu ham szwankuje, wez kup przeplywkę bo Twoje auto wciagnie cinquacento
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów AFN
brudzi się ecu bo w srodku przewod albo ma dziurę albo opaski nie trzymaja
-
[B7 BLB] Czujnik G2
da sie tak ?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów ( Test przed wirusowaniem )
korekcje spore, a tak wsio gra ale jak nic sie nie dzieje to nie warto zawracac gitary, moze jakies stp profilaktycznie
-
[B5 AJM] proszę o analizę loga, po wymianie turbiny
miales nosa
-
[B5 AJM] proszę o analizę loga, po wymianie turbiny
zrob loga od 1 k rpm
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów AFN
Przeiez to widac w logach ze ma wezyk do ECU Tak ma wplyw, rozkrec sterownik i wyczysc go jak i czujnik cisnienia z oleju tak chcialem w ten sposob go nakierowac [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 21:44_________________________________________________ napraw wezyk i wroc z kpl logow
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów AFN
masz wezyk idacy do ecu? jak tak to rozkrecaj kompa
-
[B5 AFN] Proszę o ocenę logów
te logi to trzeba na liste rekordów wpisać w pierwszej kolejności czyszczenie nastawnika
-
[B7 BLB] Czujnik G2
jak w wagu pokazuje dobrze to raczej trzeba szukac na zegarach no własnie ja do konca sam nie wiem o co chodzi autorowi
-
[B6 AWX] Lekko szarpie przy przyśpieszaniu
sprawdz czy podcisnienie z egr nie jest podlaczone pod klape gaszaca
-
[B7 BLB] Czujnik G2
czyli chodzi ze czujnik zaniża temperature? generalnie wraz ze wzrostem temp rezystancja spada, Ty masz za mała temp czyli rezystancja gdzies rosnie, ja bym sprawdził połączenia, a nawet zmierzył do wtyczki ecu
-
[ALL B6] Błąd poduszki fotela , nie da się wykasować
napewno ma to na mysli
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
ja bym wyczyscil sam nastawnik
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
po logach widac ze nastawnik zasyfiony
-
[B5 ADR] pomoc w adaptacji przepustnicy
http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=9
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
obstawiam brudny nastawnik
-
[ALL B7] Nie mogę skasować inspekcji
przecież pisałem na samym początku
-
[B5 AFN] Proszę o analizę log, pełny zestaw, błąd 553, 63736, 33784
sprawdz kable od przepływki jak nie to wymiana potem z kpl logów