Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
mozliwe ze w ukl dol jest mala nieszczelnosc, no i temp moglaby byc wieksza, reszta ok
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
chcialem napisać że turbo szybko padnie ale patrze ze awx 14x mysle ze wypluje
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów
zmierz mu rezystancję, 90-120 musi miec
-
[ALL] Które grupy logować w A6 2,7 TDI w celu zrobienia kompletnych logów?/błędy
004 008 010 011 dyn, to najwazniejsze chyba
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
mozliwe ze egr jest troche brudny, reszta po dynamicznych
-
[B5 AJM] Błąd 00956 - wyprany kluczyk
zaprogramowaliście na nowo ?
-
[B5 ATJ] Prośba o weryfikację logów
wymien termostat i postaw kat na 0
-
[B5 AEB] Błąd immo 01179 oraz ciagle denerwujaca diodka immo na liczniku
commandera uzywal ktos na aucie ?
-
[B5 ADP] Pilna prośba o analize błędów
co do klucza to odczyt kodu pin i adaptacja transpondera chyba jakby czujnik nie zyl to by auto nie gadalo, chyba ze wtedy zlicza obroty z czujnika na wałkach rozrzadu, tak sie zdarzalo co do tasmy to trzeba pomierzyc, pamietaj ze nie mierzymy rezystancji zapłonników
-
[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.
w dieslu nie ma checka tylko kontrolka swiec zarowych jakies dziwne te logi
-
[ALL B5] Problem z czujnikiem hamulców na FIS wykasowanie VAG
nie mierz napięcia tylko rezystancje klocków i przewodów
-
[ALL B5] Problem z czujnikiem hamulców na FIS wykasowanie VAG
przeciez kable sa lewy przod i prawy tyl, polutuj kable i bedzi z glowy
-
[B5 AFF] Pytanko o Flywheel
Witam, zadaje tutaj bo wiem ze to najlepszy dział, Czy AFF w a4 98 r ma dwumase ? z mapy wynika że ma ale wole się upewnić 038906018bf pozdro
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
003 bs to praca egr
-
[INNE] Brak mocy, zacinająca sie geometria VTG?
kat jest ? log 010 poprosimy dyn
-
[B5 AJM] Moje pierwsze logi - pilnie proszę o pomoc.
zapoznaj sie z tematem podwieszonym
-
[B5 AJM] Moje pierwsze logi - pilnie proszę o pomoc.
z tych logow nic nie wynika
-
[B5 AJM] Błąd 00956 - wyprany kluczyk
moze elektronika padla od pilota
-
[B5 AAH] proszę o analizę logów
dokładnie dla AKN sa inne wysterowania odwrotnie proporcjonalne jezeli chcesz sie dowiedziec czegos wiecej to zrob kpl logów
-
[B5 AKN] Proszę o analizę
004 bs poprosimy
-
[ALL B5] Pytanie o dawkę paliwa
wchodzisz w silnik, login 12233, wchodzisz w adaptacje i zmieniasz na kanale nr 1, mozliwosc zmiany jest niewielka
-
[ALL] AVB - błąd 17965 i spadek mocy
ja nie widze tutaj dynamicznych
-
[ALL B5] Pytanie o dawkę paliwa
nie wiem, ja nie koryguje vagiem
-
[B5 AEB] Ogarniamy AEB - Szarpania
co to za firma od turbin ?
-
[B6 AVF] Proszę a analizę logów
zostaw tak jak jest