Treść opublikowana przez lukjar7
-
[ALL] Adaptacja turbo AVB do 1Z- flansza przejsciowa - wymiary od strony kol 1z
Passat B4 Pomożesz ?
-
[ALL] Adaptacja turbo AVB do 1Z- flansza przejsciowa - wymiary od strony kol 1z
Witam, Będę wkładał turbo AVB do 1z, zeby nie uziemiać auta na długo chciałbym zrobić od razu flanszę, ma ktoś może kolektor luzem od 1z i zwymiarowałby mi go ? chodzi tylko o łączenie turbo z kolektorem
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów przed wizytą w MR Motors
zapłon ciut za pozny, podreguluj wakuometre, 0,6 na wolnych i 0,8 w bs, czarno biały zaworek to ten co jest na przewodzie wchodzacym do n75 jako vac ciahu. skad ten pomysl z zabkiem ?
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
Od filtra powietrza mylisz się, ponieważ jakby była dziura miedzy przepływką a turbem to przepływomierz mierzyłby mało a powietrza w rzeczywistości byłoby dużo, tu jest odwrotnie, dlatego nie masz racji
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
problem nadal aktualny, jest kat nadal ?
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
od turbo az do glowicy
-
[B5 AJM] wgranie mapy
podaj mi nr sterownika, ale ja nie pamietam zeby ajm mial z tym problemy, szukaj problemów w rozruszniku i akumulatorze,
-
[B6 AVF] -Dymi na czarno nie ciągnie
aktywacja
-
[B6 AWX] Niekiedy ciężko pali
wiesz, nikomu Ty nie robisz przysługi a sobie a tak prawdę mówiąc to my je robimy
-
[B6 AWX] Niekiedy ciężko pali
nic po logach nie wskazuje na pompki, pokazd 004 tak jak mowilem
-
[B6 AWX] Niekiedy ciężko pali
pokaz 004 stat, termostat do wymiany, reszta ok, logi rob od 1,5 tys do 4 co to za fejs ze ma takie male próbkowanie ?
-
[B5 AFN] Logi do analizy- notlauf
białym w strone n75
-
Odp: [B5 AFN] Proszę o ocene grupy 1 Nowy log
czesto to powoduje czkawke
-
Odp: [B5 AFN] Proszę o ocene grupy 1 Nowy log
2016 obr napiecie spada
-
[B6 AVF] Auto słabo ciagnie prosze o analizę logów
kat synchronizacji do korekty temperatura moglaby byc wieksza dynamiczne zle wykonane
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów
ja stawiam na cos mechanicznego, dwumasa albo poduszkki
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
no to co tu jest napisane przez autora [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:35_________________________________________________ czytaj uwaznie, wlasnie nie idzie tylko jak przegazuje to dopiero jeszcze ja troche wciąga , moge sie założyc ze wywalenie kata tu nie pomorze -no moze od 2000 bedzie ciagnąl a powinien ten silnik od 1600 sie zbierać idzie sztanga po przegazowaniu ale w druga stronę, także nie motaj (tak ma być) gdzie to wyczytałes ze w drugą , zreszta nie bede sie upieral jak jestes taki oooooooo to napisz autorowi co ma zrobic -(bo wywalenie kata nic tu nie da)[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 21:38_________________________________________________ przeciez to pompowtrysk - to jaką chyba nie tą co jest zanurzona w baku najlepiej jak auto powie w ktora strone idzie sztanga po przegazowaniu bo ja sadze ze z max do min doladowania
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
wytnij kata i sprawdz czy po odpaleniu dasz rade sztange mocniej wepchnąć w gruche
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
jest kilka opcji: - zatkany kat - rozregulowana sztanga - sztanga nie wciagana pod ogranicznik, - dziura w dolocie (malo prawdopodobne) - turbo mówi: mam już dość
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
czytaj uwaznie, wlasnie nie idzie tylko jak przegazuje to dopiero jeszcze ja troche wciąga , moge sie założyc ze wywalenie kata tu nie pomorze -no moze od 2000 bedzie ciagnąl a powinien ten silnik od 1600 sie zbierać idzie sztanga po przegazowaniu ale w druga stronę, także nie motaj (tak ma być)
-
[INNE] Proszę o pomoc
ja linie k z l zamienialem, k i l mostkowalem i fejs mi działa do dzisiaj
-
Odp: [B5 AFN] Proszę o ocene grupy 1 Nowy log
widać tu skok napiecia
-
[B5 AFN] Brak mocy - słabe turbo
jezeli grucha cala i podcisnienie jest to dluga sztanga jest
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
jezeli po odpaleniu sztanga idzie do konca pod ograncznik to nie szukajcie tam problemu, male podcisnienie bedzie zle sterowac cisnieniem ale jezeli wciaga do konca to turbo powinno wczesniej osiagac zadane cis, wywal kata i pisz co dalej
-
[ALL B5] Przerywanie podczas przyspieszania - prośba o analizę logów
sprawdz, to 4 sec roboty[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 19:43_________________________________________________ale raczej cztero