Treść opublikowana przez lukjar7
-
[ALL] Z motyką na słońce :) Czyli budowa inercji od zera
Witam Zastanawiałem się nad budową własnej hamowni inercyjnej Generalnie najtrudniejszy wydaje sie soft Jak to jest z rolkami chłopaki ? jaką mają srednice, wagę ?
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Pompa sie gdzies rozszczelnila i na zimnym silniku leci ropka, przy okazji wyczyszcza nastawnik z opilkow, ale za 650pln:/ uszczelki 30 zl, czyszczenie 150
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów przed wizytą w MR Motors
nie ma powietrza w paliwie ? [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 20:06_________________________________________________ustaw kąt wtrysku
-
[B5 AFN] Błąd przepływomierza.
zrób dynamiczne 010
-
[B5 AFN] Chip - słabe auto
przepływomierz nie jest winny, możliwe że gdzieś włąśnie ucieka ciśnienie
-
[B5 AFN] Chip - słabe auto
no przeciąg na przepływce jest duży i wygląda to tak że wraz z wzrostem obr rośnie gdy ciśnienie jest w miare stałe a powinno być odwrotnie.
-
[B5 AFN] Duze korekcje, dawka paliwa nowe logi
nieszczelność dolotu odwraca wartości w drugą stronę
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów Audi a4 b5 1995r. 90km 1Z .
ustaw dawkę na 3.0 to auto zacznie jezdzic sensowniej, do reszty nie ma co sie przyczepic, co do szarpania, jednomas tak ma, jak luz jest na tarczy na sprezynach to szarpanie sie poteguje, luz miedzy mech roznicowym a kołem talerzowym też może być przyczyną,
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
można podregulować
-
[B5 AFN] Chip - słabe auto
jaka temp w dolocie ? z logów nie widać nic niepokojącego
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów - passat b5 ajm
jw
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
tak :gwizdanie:
-
[INNE] Leon 1.9TDi ASV - Logi
Zdradzasz nas ?
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów Audi a4 b5 1995r. 90km 1Z .
wklej logi na vaglog.rnet.pl to cos pomozemy
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
- [B6 AVF] Prośba o analizę logów
moim zdaniem jest za krótka, jest farba na niej ?- [B5 AVG] Proszę o analize logów.
przegazowac trzeba w czasie pomiaru- [B6 AWX] Prośba o analizę .pompowtryskiwacz .trzęsie. grupa 13
dla mnie to jest nieczytelne- [INNE] Leon 1.9TDi ASV - Logi
dajesz na to potem gwarancje ... nie daje ale napisałem jak da sie to zrobić skąd to znam ? bo kiedyś poprawiałem auto po takim napięciu paska Patrze w logi a tam kąt wtrysku idealny jak strzelić i się nie zmienia, zdejmuje osłonę rozrządu a tam właśnie taki cyrk. Ja osobiście obracam rolkę w prawo do pokrycia znaków- [B5 1Z] Prośba o analizę logów Audi a4 b5 1995r. 90km 1Z .
w logi nie patrze bo trzeba sciagac itp, jest fajna strona od nich co do obrotow to login 12233, adaptacja, drugi kanal i lecisz w gore- [B6 AVF] Prośba o analizę logów
kat synchr do korekty gorace paliwo krecił ktoś przy ssztandze ?- [INNE] Leon 1.9TDi ASV - Logi
przy napinaniu rolkę obraca sie w lewo, i 1 cm znak od znaku- [INNE] Leon 1.9TDi ASV - Logi
jest sposób by ustawić sztywny kąt wtrysku, ale wtedy napinacz nie chodzi jak powinien- [B5 ADP] Pilna prośba o analize błędów
najpierw aktywacja, potem kasowanie wszystkiego, i pokaz nam co wraca- [ADR B5] Co to jest tank vent?
EVAP tak zwany - [B6 AVF] Prośba o analizę logów