Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. Witam Zastanawiałem się nad budową własnej hamowni inercyjnej Generalnie najtrudniejszy wydaje sie soft Jak to jest z rolkami chłopaki ? jaką mają srednice, wagę ?
  2. Pompa sie gdzies rozszczelnila i na zimnym silniku leci ropka, przy okazji wyczyszcza nastawnik z opilkow, ale za 650pln:/ uszczelki 30 zl, czyszczenie 150
  3. nie ma powietrza w paliwie ? [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 20:06_________________________________________________ustaw kąt wtrysku
  4. przepływomierz nie jest winny, możliwe że gdzieś włąśnie ucieka ciśnienie
  5. no przeciąg na przepływce jest duży i wygląda to tak że wraz z wzrostem obr rośnie gdy ciśnienie jest w miare stałe a powinno być odwrotnie.
  6. nieszczelność dolotu odwraca wartości w drugą stronę
  7. ustaw dawkę na 3.0 to auto zacznie jezdzic sensowniej, do reszty nie ma co sie przyczepic, co do szarpania, jednomas tak ma, jak luz jest na tarczy na sprezynach to szarpanie sie poteguje, luz miedzy mech roznicowym a kołem talerzowym też może być przyczyną,
  8. jaka temp w dolocie ? z logów nie widać nic niepokojącego
  9. moim zdaniem jest za krótka, jest farba na niej ?
  10. przegazowac trzeba w czasie pomiaru
  11. dajesz na to potem gwarancje ... nie daje ale napisałem jak da sie to zrobić skąd to znam ? bo kiedyś poprawiałem auto po takim napięciu paska Patrze w logi a tam kąt wtrysku idealny jak strzelić i się nie zmienia, zdejmuje osłonę rozrządu a tam właśnie taki cyrk. Ja osobiście obracam rolkę w prawo do pokrycia znaków
  12. w logi nie patrze bo trzeba sciagac itp, jest fajna strona od nich co do obrotow to login 12233, adaptacja, drugi kanal i lecisz w gore
  13. kat synchr do korekty gorace paliwo krecił ktoś przy ssztandze ?
  14. przy napinaniu rolkę obraca sie w lewo, i 1 cm znak od znaku
  15. jest sposób by ustawić sztywny kąt wtrysku, ale wtedy napinacz nie chodzi jak powinien
  16. najpierw aktywacja, potem kasowanie wszystkiego, i pokaz nam co wraca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.