Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. jest ok poza temp ktora moglaby byc ciut wieksza
  2. z rozmachu wczoraj nie spojrzalem na 010, zrob jeszcze raz loga 008 i 010 razem z pedałem wcisnietym do konca, zobacz czy dywanik nie wadzi
  3. mialem takie przypadki ze komunikowalem sie vagiem, bledy wyrzucal, ale dostał świra i ni jak nie dalo sie ozywic, aku mu pomoglo
  4. jeżeli dolot i wydech jest drozny, a podcisnienie wciaga sztange do konca, to wg mnie zle wyregulowany jest ogranicznik w turbo[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:21_________________________________________________jak wyglada wogole tam wirnik ?
  5. co do oleju: w dolnym wezy ic zawsze jest olej, bardzo czesto nie jest to olej z turbo tylko z odmy co do loga jest ok
  6. nie patrzac w logi, ale po docisnieciu klem mozesz je obracac ?
  7. odlacz aku na godz, jak nie pomoze to bedzie zabawy
  8. niech je zloguje, bo obserwujac jeszcze sie zabije, pozatym zawsze logi w dwie osoby
  9. moze klapa gasząca źle złożona
  10. zdecydowanie prosciej przerobic program
  11. może były zadry nie na kierownicach tylko na powierzchni przy której chodzą kierownice, i jak ktos tego nie splanował to problem szybko wraca.
  12. ciekawe czy strona czołowa została splanowana
  13. Jeżeli nie masz problemów z przeglądem to samą rurę, w przeciwnym wypadku rurka w kata, ja wybiłem kata ( zrobila się komora rozprężna, sam nie wiem czy to ma wpływ na drogę spalin).
  14. w 1996 roku [a z tego roku ma zainteresowany auto] nie bylo edc15 wiec nie mieszaj koledze, bo jeszcze cos bedzie probowal podpiac ... Przepraszam za nieuwagę dopiero się dowiedziałem, że rok jest tu w profilu Uploaded with ImageShack.us
  15. http://wiki.obdtuning.com/images/thumb/8/83/VAG_EDC15V_VM%2B.jpg/800px-VAG_EDC15V_VM%2B.jpg jak nadal nie rozumiesz to sobie odpuść
  16. 1. no dobra 2. 3. a co tematu z tego forum to dlaczego mam "No input file specified. " ?
  17. 1.http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=142235&sid=6623aa89e4638e32d49ef00ff5252936 2.narazie zaczekaj 3. jeszcze tego nie wiemy 4. jesli jest to tak 5. sztangę turbo skróć o dwa obroty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.