Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 ADR] Kody błędów do rozszyfrowania
trochę inwencji własnej
-
[B5 AFN] Prośba o analizę błędów
poczytaj podwieszone watki
-
[B5 1Z] Szarpanie
skąd masz takie informację ?
-
[B5 AFN] Prosba o analize logow
wiec zrob 011 dyn
-
[B5 AHU] Prośba o ocenę logów
poczytaj jak sie robi logi, z tego nic nie widac
-
[INNE] [ARL 150PD] prośba o ocenę logów.
ktoś nie znalazł limitera [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:35_________________________________________________ wszystko zalezy od typu napinacza, ale to jest normalne, autorze pokaz 004 stat, ustawisz synchr i bedzie wiadomo
-
[B6 AVF] Dziwne telepanie na zimnym - logi
popieram
-
[ALL] Brak łączności z autem (VAG)
hehe pamietam że to ja kiedyś na forum golfa walczyłem z tym i doszedłem że na tych ustawieniach idzie z wiekszością sterowników
-
[B5 ARJ] Prośba o udostępnienie logu grupy 003
wrzuc loga to Ci powiem
-
[INNE] [ARL 150PD] prośba o ocenę logów.
tez mi się ten kąt nie podoba
-
[B5 AJM] Log 011 po wymianie turbiny na CAHA
pokaż 003 i 010 dyn
-
[B6 AWX] logi do oceny
po tych logach nie widać nieprawidłowości kata
-
[B5 AFN] Prosba o analize logow
z vacum pompy się bierze, zrób kpl logów dyn, a jak nie masz jak to 011 bs o ile ster obsluguje
-
[B5 1Z] Szarpanie
za późny chciałeś powiedziec ale takie spokojnie może zostać A do autora kąt wtr 51 jest ok, ja tam ustawiam zawsze na tdi timing[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 13:43_________________________________________________ nie[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 13:45_________________________________________________ dla takich zmeczonych silnikow mozna ustawic spokojnie na 60 [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 13:46_________________________________________________ kąt
-
[B5 AFN] Porśba o analize logów
turbo jest na 99% do czyszczenia, ale ja bym zrobil loga z odpietym wezykiem do gruszki jeszcze
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
5
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
Ty kabel sygnałowy tylko sprawdz
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
to jest duze spalanie ?
-
[B5 AHU] Proszę o ocenę logów
przy 3 k rpm obcina tylko 0,4 mg dlatego nie czujesz, ale przy 4 k rpm juz jest sporo obcięte wymien i bedziesz mial z głowy
-
[B5 AHU] Proszę o ocenę logów
moim zdaniem to lmm czyszczenie kolektora to duzo roboty
-
[B5 ABC] Błędy Lambda
00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation: Upper Limit Possible Symptoms * Lambda Control inactive * Engine running rough Possible Causes * Wiring and/or Connector(s) from/to Lambda Sensor(s) faulty * Lambda Control/Sensor(s) faulty * Injector(s) faulty/blocked * Fuel Pressure Regulator faulty * Fuel Pump faulty * Fuel Tank empty Possible Solutions * Check Lambda Control/Sensors * Check/Repair Wiring and/or Connector(s) from/to Lambda Sensor(s) * Check/Replace/Clean Injector(s) * Check/Replace Fuel Pressure Regulator * Check/Replace Fuel Pump * Check Fuel Level 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation: Lower Limit Possible Symptoms * Lambda Control inactive * Engine running rough Possible Causes * Activated Charcoal Filter Solenoid Valve 1 (N80) leaking/sticking * Injector faulty (not closing completely) * Fuel Pressure Regulator faulty Possible Solutions * Check/Replace Activated Charcoal Filter Solenoid Valve 1 (N80) * Check/Replace/Clean Injector(s) * Check Fuel Pressure Regulator
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
ja bym w takim układzie go nie ruszał
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
wypadałoby
-
[ALL] Prośba o ocenę logów ockawia 1,9
Dlatego napisałem by go trochę poobserwować
- [B5 AFB] Prośba o analizę logów - problem z odpalaniem na zimnym silniku