Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. sprwadz zasilania na wtyczce ecu, bo moze ono jest winne: http://wiki.obdtuning.com/images/thumb/c/cb/VAG_EDC15P_P%2B.jpg/800px-VAG_EDC15P_P%2B.jpg
  2. Dzięki wielke za odpowiedź o taką odpowiedź mi chodziło, zarazem bardzo mnie ona rozbawiła A może ktoś inny zna tajemnice tego kołka ?
  3. lukjar7 odpowiedział(a) na Szewczenko7 temat w 1.9TDI
    a ukl podcisnien szczelny ?
  4. lukjar7 odpowiedział(a) na Szewczenko7 temat w 1.9TDI
    podmien n18 z n75
  5. Witam, mam pytanie do mechaników Napinanie paska w przypadku VP było jasne, ale co do PD mam jedno pytanie Mam taką rolkę W instr pisze tak: 1. odkręcamy śrubę rolki 2.trzymamy kluczem tym do napinania i nim w lewo i się zluzuje rolka 3. unieruchamiamy rolkę kołkiem tym co jest ładnie pokazany na zdj co dałem 4. teraz przekręcamy rolkę w stronę prawą aż dotknie kolka 5. dokrecamy srube recznie i możemy zdjąc pasek Założyliśmy nowy pasek. 6. odkrecic srube naprezacza, wyjac kolek 7. no i dopasowac znaki i dokrecic pytanie za 1000 pkt po co jest ten kolek ?
  6. a jak sprawa oporów toczenia sie przedstawia, heble nie trzymają ?
  7. kat poprawic i mozna chipować, overboost mapa da się zniwelować
  8. kat synchr i za duzy ten overboost
  9. pokaż wskazanie przepływki dyn
  10. a ja mam pytanie z innej beczki Engine Load - to wspolczynnik napełnienia w % ?
  11. mowie o ok 50 mbar, ale kazdy ma inny styl robienia programów
  12. ja bym wiecej dmuchnął i dolał paliwa z przewagą tego pierwszego
  13. Marcinie, jako, że na gg nie odpisujesz a na tel nie mogłem sie dodzwonić to pisze tutaj, A4 b6 02 r AVF Quatro Potrzebuje: kpl rozrządu z pompą wody z napinaczem mechanicznym filtr paliwa, powietrza, kabinowy termostat olej, jaki syntetyk polecisz ? płyn hamulcowy jakis dot 5 masz? dwumasa z kpl sprzeglem
  14. a co jesli wiazka ma przerwe ? [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 12:50_________________________________________________ Co może spowodować uszkodzony wtrysk sterujący - nieprawidłową prace silnika, większe spalanie, uszkodzenie silnika ?? (bo nie wiem czy moge jeżdzić samochodem czy odstawić do czasu wymiany wtrysku) Orientujesz się jaki to koszt i czy można to zrobić samemu czy lepiej oddać do warsztatu? mniejsza moc i sztywny kat wtrysku, i miganie kontrolki swiec
  15. nie szukaj dziury tam gdzie jej nie ma
  16. da rade, wszystko zalezy od silnika, bez hamowania ciezko powiedziec
  17. opor elektryczny, multimetrem cyfrowym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.