Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
korekcje sa dziwne dawka paliwa za mala wybic kata, sprawdzic szczelnosc podcisnien oraz szczelnosc aktuatora, nie krecil nikt sztanga ? egr zaslepiony badz zasyfiony badz brak podcisnienia
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
tak program jest slaby, jezeli byl zaslepiany przewod do wg to nie ma sensu kupowac nowego n75, warto sprawdzic szczelnosc ukl dol i ew niedomkniecie WG
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
program masakra jakas ;p
-
[B6 AVF] Po wymianie rozrządu pojawil się błąd i dziwne logi
jaki jest kat synchronizacji ?
-
[B5 AFN] Błąd 1269 i przestawiony kąt wtrysku
tak
-
[B5 AFN] Błąd 1269 i przestawiony kąt wtrysku
pasek musi byc odpowiednio napięty, i napewno nie jest przyczyna takich wachan, przyczyna jest polaczenie dolne koło rozrządu - wał korbowy
-
[B5 AFN] Błąd 1269 i przestawiony kąt wtrysku
z katem do sprawdzenia dolne kolo na wale
-
[B5 AKN] Pytanie o korekcję wtrysków
albo i nawet o zlej pracy nastawnika
-
[B5 AKN] Pytanie o korekcję wtrysków
generalnie korekcja jest reakcja na wielkość przyśpieszenia wału korbowego czujnik położenia jest tak skonstruowany by ecu widziało który cylinder z jaką efektywnościa pracuje
-
[B5 1Z] Wymiana wtrysków
Marcinie, mi nigdy uszczelki nie puszczały po takim zabiegu a ustawialem setki pomp
-
[B5 1Z] Wymiana wtrysków
nastawnik w strone przodu auta tak by nie dymiło
-
[B5 AJM] Brak łączności z kanałem 35 centralnego zamka
wejdz w komfort
-
[B6 AWX] Proszę o analizę LOGÓW, auto traci moc , tryb awaryjny
Prorok jaki czy co raczej skromny gość
-
[B5 AFN] AFN avant 96 rok gniazdo diagnostyczne nie łączy?
maja byc 4 kable, moze ktos przed zlodziejami tak sie zabezpieczyl
-
[B5 AFN] Auto szarpie w czasie jazdy jak i zatrzymywania się przed skrzyżowaniem
wyczyscic nastawnik
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - czarna chmura bez deptania
filtr paliwa kiedy wymieniany, jak kat wtr wyglada?
-
[B5 AFN] Auto szarpie w czasie jazdy jak i zatrzymywania się przed skrzyżowaniem
zwiekszyć dawke, sprawdzic dlaczego jest cieplo w dolocie, nastawnik moze byc brudny, do sprawdzenie odcinek od przeplywki do suszarki i droznosc kol dolotowego, jak i poprwanosc pracy klapy gaszącej
-
[ALL B5] Proszę o analizę błędów
auto po dzwonie....
-
[B5 AHU] 00542 - Needle lift Sensor (G80)
sprawdzales rozrzad ?
-
[B6 AWX] Brak mocy
amen !
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - czarna chmura bez deptania
Tomek, BRD tak wlasnie wstaje dziury szukaj w dolocie
-
[B6 AWX] Brak mocy
owszem ale spójrz na Twoj log dynamiczny 011 i porównaj go z logami 011 innych forumowiczów, zamieszczonych w tym dziale z problemem przeładowania i pomyśl (o ile wcześniej zgłębiałeś podobne tematy i znasz zasadę działania turbodoładowania) czy jest możliwe aby przy niskiej dynamice spalin i obrotach silnika rzędu 1155 RPM turbo było w stanie wygenerować maksymalne ciśnienie doładowania rzędu 2983,5 mbar ? Jest to fizycznie ani teoretycznie niemożliwe (przy sprawnym czujniku G71) nawet gdyby faktycznie kierownice spalin były zapieczone w pozycji maksymalnego doładowania więc ewidentnie wskazuje to na uszkodzenie tego czujnika jako przyczynę błędu przeładowania. Vag w samym odczycie błędów pokaże jedynie usterkę w obwodzie zasilania czujnika G71 czyli otwarty obwód lub zwarcie a nie pokaże takich anomalii, które dopiero widać w logach dynamicznych albo w statycznym grupy 010 gdzie różnica pomiędzy pomiarem ciśnienia z czujnika baromatrycznego (wskazanie w polu 2) i czujnika G71 (wskazanie w polu 3) nie powinna być większa niż +/- 30 mbar. zastanawiam sie chłopie skąd masz tyle zaparcia by wszystko im tak wykładać na tacy
-
[B6 AWX] Brak mocy
w takim razie zmien auto
-
[B5 AFN] Gasnący silnik
mylisz sie takie podlaczenie to tylko zasilenie ecu od innej strony
-
[INNE] Touran 105 HP, źle pali letni
na róznych paliwach sprawdzane ile tandem powinien tłoczyc ?