Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. jezeli crash data jest w ster to nie radze kasować tylko wymienić sensor, nie chodzi to już o kasę ale ludzkie życie
  2. narazie nie wiemy, dlatego trzeba zobaczyc, ster wskazuje bład samego siebie
  3. mowisz o śrubie koło przewodów wys cisnienia ? no ja zawsze ją odkręcam, inaczej chyba się nie da, dodatkowo przy dużej zmianie pompy luzuje sie wszystkie przewody wys cisnienia i znow dokreca
  4. masz racje, skoro alh to ustawia sie tak jak kat synchr ale tam ciezej ustawic bo nie da sie na odpalonym :polew:W ALH latwiej ustawic,lepszy dostep jest do wszystkiego,fakt ciezej trafic centralnie ale po paru probach juz idzie to zrobic idealnie.Pozdrawiam ja tam wole na odpalonym trafic w sedno, bo tak to granie w kotka i myszkę
  5. bład jest dosłowny, sprawdz błedy w zegarach
  6. masz racje, skoro alh to ustawia sie tak jak kat synchr ale tam ciezej ustawic bo nie da sie na odpalonym
  7. daj jakiegos screna, po co robisz test wyjsc?
  8. jezeli jestes aptekarzem to pompe 0,5 mm w stronę głowicy
  9. moze nie dokladnie, moze sztanga ktos krecil , moze kilka innych rzeczy ...
  10. primo termostat, secundo kąt troche przyśpieszyć VNT nie działa dobrze to ASV, dużo takich motorów zrobiłem
  11. tym nic nie zespujesz, 01 silnika, wart mierzone, w gornym wybierz kanal 01, log,start i odpalasz: )
  12. jakim programem robisz logi ? rob vag com ew vcds logi wrzucasz na vaglog.rnet.pl
  13. robisz tak: nagrzewasz auto, przekrecasz stacyjkę na raz, łaczysz sie vagiem, i logujesz kanał 001, klikasz start i odpalasz auto, potem loga wrzucasz tutaj i Ci powiem wszystko
  14. kiedy filtr paliwa byl wymieniany ?
  15. tylko uważaj zimą, bo może filtr zamarznąć i wygoni olej bagnetem
  16. nie ma dziury i przepływkę zostaw w spokoju, szukaj dziury w podcisnieniach, podlacz z vacum bezposrednio na gruche i zrob loga 1,5- 2,5
  17. masz bledy ale nie mozesz wejsc do sterownika ? nie rozumiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.