Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B5 AFN] Prośba analizy logów dynamicznych
do perfekto brakuje troche, kreciles sztanga ? aktuator szczelny ? jakie jest podcis?
-
[B5 AHF] Prośba o ocenę logów dynamicznych
svbl
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie - proszę o radę
dlatego trzeba to sprawdzic najpewniejszym sposobem tak jak pisalem, problem ze to nie moje auto a starszy nie leje do pelna, ale bede mu chyba musial zalac bo inaczej nic sie nie dowiemy u mnie FIS nie oszukuje bo sprawdzalem. a jeszcze kolego meczy mnie ta regulacja dawki - dlaczego jak zmniejszam wartosc to dawka sie zwieksza? tam jest wzor mg/r czyli cos wzgledem czegos i jezeli zmniejszymy wartosc to na logike powinna dawka byc mniejsza... ja tego nie ogarniam, albo zle kombinuje wytlumaczy mi to ktos lopatologicznie? trzeba zaczac od tego na jakiej zasadzie jest wyznaczana dawka
-
[B6 AVJ] Które bloki pomiarowe w VAGU odpowiadają za sonde lambda
cos kolo 30 31 32 33 jak dobrze pamietam
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów, fatalne przyspieszanie.
dodam jeszcze ze to typowy log wariujacego wtr ster to trzeba tez wziac pod uwage
-
Odp: [B5 AJM] Prośba o diagnozę
blad od halla pojawial sie zawsze w starych sterownikach od benzyn, nie dotyczy to diesli spradz kabelkologie od halla a jak jest ok, wymien czujnik
-
Odp: [B5 AJM] Prośba o diagnozę
mylisz sie
-
Odp: [B5 AJM] Prośba o diagnozę
16706 temu nie odpala
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów dynamicznych
zle pali zimny czy cieply ? pokaz 000bs[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________012 aj soft nie trzyma jak jest cieply jezeli pali zle zimny to kat wtr jezeli pali zle cieply to zwieksz dawke nastawnikiem na 3mg ale zobacz czy przy Twoich wtr nie bedzie czarno z tylu przy pelnym bucie przy jezdzie
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów dynamicznych
zwieksz dawke i wymien filtr pow
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów
odpal 011 i wez ustami przez jakis inny wezyk dmuchaj w mapa i sprawdz reakcje, moze wlasnie wezyk zarosl na drodze kol->ecu PS widzisz PAtryk mielismy racje
-
[ALL] Skasowanie błędu silnika - spadek mocy po chiptuningu
moze kodowanie zmieniles
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc przy Vagowaniu
przeflashowanei albo wymiana sensora
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
mi nie chodzi o stat kat wtr, tylko dynamiczny pokaz kpl logow
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
a jak wyprzedzenie kata wtr ? dawalo rade?
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów
mozliwe ze map sensor padl albo wezyk do ecu spradl albo sie przetarl, pokaz 010 dyn
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę grupy 004
8 BTC to jest BS w starych ecu kat wtr mowi o popr ustawieniu pompy wzgl walu, jak walek rozrz stoi to tylko organoleptycznie
-
[B6 AWX] Brak mocy
ja bym tez zainteresowal sie tandemem
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
teoretycznie sprzeglo by uwzgl opory skrzyni ale ten prog nie ujmie takich zmian
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
clinque powiedz na ktorym biegu robione hamowani do kpowera ? i ile czasu trwał wybieg po wcisnieciu sprzegla
-
[ALL B5] Nie mogę odczytać kod PIN-Pilnie potrzebuję pomocy
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Immobilizer_I_Key_Matching_%28Separate%29[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:50_________________________________________________[select] [25 - Immobilizer] [Login - 11] There are 2 possibilities how to enter a PIN, choose the one that applies for you. 4-digit PIN Enter zero followed by the 4-digit PIN. For example, if your PIN is 1234, enter 01234. 7-digit PIN [use 7-digit PIN/SKC] Enter the 7-digit PIN, Date on which the PIN was generated by the dealer, along with the Workshop Code (WSC) and the Importer number of the dealer that generated the code. [OK] VCDS will validate the data you have entered and return you to the Login screen, where the Login Code will show as "XXXXX". [Do it!] [Adaptation - 10] Enter 01 in "Channel Number". [Read] The "Stored Value" is the number of keys currently matched. Enter a "new value" corresponding to the total number of keys to be matched, including any existing keys. The old keys are automatically beeing cleared. [save]
-
[ALL B5] Nie mogę odczytać kod PIN-Pilnie potrzebuję pomocy
wyjmij zegary i po prawej str masz boxa
-
[ALL B5] Nie mogę odczytać kod PIN-Pilnie potrzebuję pomocy
mi sie nigdy nie udalo kablem wyciagnac pinu z immoboxu a Ty Patryk daleś radę ?
-
[B5 1Z] Samoczynne gaśnięcie, przerywanie silnika-komplet logów
109 do sprawdzenia ew fab alarm
-
[B5 AFB] Vag a kąt wtrysku
to jest na vp44?