Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B6 AWX] Trzęsie budą pomiędzy 1700-2000 obr/min LOGI
duzy overboost kat synchr to roznica aptekarska i wydaje mi sie ze jest dziurka w dolocie
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów dynamicznych
pierwsza sprawa, nie ciagnijcie tak wysoko silnika pow 3,8 krpm przeplywka tnie, kiedy filtr pow wymieniany ? reszta w miare ok
-
[B6 AWX] Prośba o ocenę logów
używaj znaków interpunkcyjnych to ludzie będą lepiej Cie rozumieć, po drugie to forum, pomagamy to korzystaj, nikt Cie nie będzie uczył bezinteresownie
-
[B6 AWX] Proszę o analize ciężko pali na zimnym !
na czapce od str skrzyni
-
[B6 AWX] Proszę o analize ciężko pali na zimnym !
w pd jest kat synchr i Ty masz idealnie
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów 4mc po chipie
no ciezkowate zycie ma [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 20:40_________________________________________________ a Ty cale zycie o jednym [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 20:41_________________________________________________ ori jest 0,94 b po sofcie jest 1,26 zakladajace ze atm ma 1000mbar
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów 4mc po chipie
dziwi mnie jedno, jak patrze na gr 008 a potem na 001, czemu koledzy tak jest?
-
[B5 1Z] Wielka Prośba o zdiagnozowanie błędu 00550 Start of Injection Regulation
ja mam teraz na warsztacie auto z zerwanym klinem i kat wtrysku biega jak mu sie podoba
-
[B5 1Z] Wielka Prośba o zdiagnozowanie błędu 00550 Start of Injection Regulation
a jak klin ?
-
[B6 AVJ] Spadek mocy przy wysokich obrotach
sprawdzales dv?
-
[ALL B7] Analiza błędów
kpl logow
-
[INNE] Leon ARL
do 02 byl chyba hydr
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów
jak ktos umie krecace sie sruby dokrecac
-
[B5 AFN] Problem z podłączeniem kompa.
padl sterownik,
-
[B5 1Z] Wielka Prośba o zdiagnozowanie błędu 00550 Start of Injection Regulation
skoczyl pasek
-
[B5 ADR] Dump sterownika
tak, ale nie sadze by ktos lutowal wolnossaka
-
[B5 1Z] Wielka Prośba o zdiagnozowanie błędu 00550 Start of Injection Regulation
skoro glosna praca to rozrzad skoczyl ew inne przyczyny to zapchany filtr paliwa
-
[ALL] Wymiana gruszki przy turbo i jej ustawienie?
w 2.5 jest inne procentowo wysterowanie, przynajmniej w AKNie
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze > po zmianie pompki
daj znac za jakis czas jak sytuacja : )
-
[B6 AVF] Prośba o interpretacje logów, problem turbodziura
wg mnie jest ok poza egrem
-
[INNE] Golf 4 prośba o analize logów - program niewiadomego pochodzenia
Panowie , gdzie przeplywomierz a gdzie dymienie , nie tworzcie teori pt "moze" .. zrob log 001 i bedzie czarno na bialym skad ten dym za autem bo jak widze nie dowierzasz i szukaj rozwiazania skoro przyczyna zostala juz podana ... wgrajcie serie i wtedy trzeba leczyc auto , a soft jak pisalem zrobiony przez osobo lekko uposledzona w tym temacie ... oczywisce przpelywomierz moze byc juz slaby w tym aucie [dosyc niska masza powietrza] , ale ocenianie go na podstawie logow z takim programem to nie tedy droga podpisuje sie pod tym, pokaz loga 001 i nie ocenia sie pracy przeplywomierza w aucie po modzie na podstawie gr 008 tylko 010
-
[B5 AFN] Dziwny odgłos podczas przyspieszania jakby syczenie.
n75 sprawdza sie wakuometrem, podlaczasz na out w nim waku i wlaczasz 011bs i wartosc na off musi byc zero
-
[INNE] Duże spalanie VW Passat 1,9 131KM AVF - LOGI statyczne i dynamiczne
auto po programie, raz ze za mocnym, dwa ze nieklejacym sie kupy
-
[INNE] Seat Leon 1.9 TDI ARL 2002r problem z Turbiną
odpowiedzia na to pytanie moze byc duzy luz pomiedzy jezyczkiem a pierscieniem sterujacym kierownicami
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Fora mają to do siebie, że na początku pomagają, a potem się wymądrzają