Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. ach te wzorowanie sie znakami farbką :gwizdanie:
  2. ten blad da sie naprawic tylko przez przeflashowanie sterownika, innego sposobu nie ma
  3. ster jaskow padaja wlasnie od slabych aku podczas rozruchu
  4. grejf, co jest zlego w kreceniu diesla do 4 krpm ?
  5. 32768 to wart ori. pobalansuj i zobacz jak to sie zmienia, skok jest ograniczony
  6. odpiac impulsator skrzyni i powiedziec czy ustalo
  7. immo jest w 017, wszystko jest ok
  8. Linia K i W maja byc zmostkowane, i pod wylacznik do nich idzie sygn z emulatora, wylaczasz przelacznik na stacyjce nie przekreconej, wlaczasz stacyjke i musi sie laczyc vag
  9. w rzeczywistosci nie jest tak pieknie jak powiedzial Ci gosc:) przy kostce od immo masz podpiete 3 kable razem, linie W, linie K i sygn z emulatora trzeba zrobic przerwanie na wlaczniku sygn z emulatora od reszty, wtedy sie polaczy
  10. jesli chcesz szukac koniecznie przyczyny to szukaj dziury w calym temacie albo w dolocie pewnie skonczy sie na 1 etapie
  11. ster airbag o danym nr ktory sie pokazuje przed ostrzezeniem wchodzac recznie w 15 moze ulec uszkodzeniu przy pomocy 409 i w dol, vcds radzi sobie z nim bez problemu
  12. inaczej: bo immo jest w licznikach, i w zal cz 2 czy 3 to inaczej jest
  13. chyba emulowaniem sygnalu, niz robienia immoffa w sterowniku [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:17_________________________________________________ skur***nstwo :ranting1: :ranting1:
  14. Też się nad tym zastanawiam, ale glupio na miejscu zlodzieeja wchodzić dwa razy do tej samej wody. Może jacyś nieudacznicy. Druga sprawa te kompy chodzą od 50-200zł. I watpie ze na to jest taki zbyt, kto to kupuje, jak oni na tym zarobią, raczej potrzebują tego kompa do czegoś innego. Przeciez wylaczenie immo to jest moment, zrobili by to na miejscu i odjechali. Co mysleli ze wlasciciel nie skapnie sie ze nie ma ECU? wylaczenie immo to moment ? zalezy od auta, ten przycisk immo off w comannderze czesto mozna sobie miedzy bajki wlozyc, bardzo czesto trzeba lutowac, modyfikowac pamiec i flashowac
  15. moze zrobia immo offa w ecu i wroca
  16. ile ma filtr pow ? korekcje slabe n18 od egr albo dead albo kable brak 008 i 011 dyn
  17. Właśnie tego szukałem, dzieki kolego to jest diagnoza elektryczna ktorej niepoprawnosc wychwyci ecu, diagnoza fiz polega na podlaczeniu waku i wlaczeniu 011bs
  18. Złoża ropy za stodoła teraz moge zyczyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.