Treść opublikowana przez lukjar7
-
Mocne wtrząsy przy dodaniu gazu na jałowym
dlugosc sztangi tej brd?
-
Wytrzymalosc podzespolow AVF na dodatkowa moc
spawanie żeliwa to prawie p&p
-
Wytrzymalosc podzespolow AVF na dodatkowa moc
gtb17 pasuje p&p ? ciekawe...
-
Ciekawy temat 2.0 TDI BRE turbo działa w OVER BOOST
Gdzie mnie tu łapy wyciąga po mojego browara:) ja dałem najlepsza radę jako pierwszy Chyba tuner powinien takie rzeczy wiedzieć zgadasz się zemną Łukaszu? powinien powinien, działa tu jednak zasada, ze niektore rzeczy robi się z czasem na ilosc a czas na poszukiwanie usterki ogranicza sie do miniumum, chociaz nikogo nie chce osadzac,
-
Ciekawy temat 2.0 TDI BRE turbo działa w OVER BOOST
kiedy moge liczyć na zgrzewkę browarów za naprowadzenie na problem ?
-
Ciekawy temat 2.0 TDI BRE turbo działa w OVER BOOST
dlugosc gruszki ?
-
zbieżność z tyłu
z tylu reg, sie kat nachylenia jak i zbieznosc
-
zimny dolot diesel
i tak masz zimny dolot : )
-
130km/h i brak mocy auto przestaje przyśpieszać
bledy nic nie maja do tego, to nie te auto
-
Wymiana rozrządu krok po kroku 2.0 BLB
po pierwsze fi 8 to ma sruba fabrycznie, a po drugie w wiekszosci silników szpilka do rolki ma dwie srednice, z jednej 8 a z drugiej 10, wiec nie wiem jak chcesz to wiercic pod gwint m8
-
Rozrząd audi a4 1.9 jakiej firmy??
pierwszy zestaw odpada, ma pompe krafta
-
A4 B7 1.9TDI kopci na biało i ubywa płynu chłodzącego
jak z droznościa przewodow idacych do cz, roznicy cisnien filtra ?
-
Problem z obrotami - a może to normalne?
do spr cz, temp silnika i nastawnik
-
Nie odpala po wymianie uszczelki
napewno zle ustawiony rozrzad, jesli nie ma blokad, to na dolnej osłonie rozrządu jest znak i na kole pasowym, ustawić, gore wzorowac sie trzpieniem 6 mm, jak odpali to ustawic kat synchr prz pomocy vaga na -0,5
-
oslona przegubu wewnetrzengo strona kierowcy jak wyglada a4 b6 1.9 tdi avf 2004 rok
przykrecone na 6 srub z spline m10
-
wspomaganie działa przez chwilę
nie ma wodospadu w zbiorniczku ?
-
Kpl geometria, kilka pytań
czyli wynika z tego ze 1bv w stosunku do 1ba rozni sie tym ze ma inny zakres tolerancji kąta pochylenia koła ? ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- kąt pochylenia na lewym kole mam - 54 min, a na prawym - 1 stopien i 21 minut Powiedzcie czy dobrze rozumuje wg tabelki 1bv ma norme -47plus minus 25 , co daje zakres od -22 minut do 72minut (-1stopien i 12 minut), z tego wynika ze prawe koło przekracza norme o 9 minut ? Jezeli moje rozumowanie jest dobre tzn ze powinno to dac sie wyregulować saniami, roznica pochylenia kół to 27 minut co mieści sie w normnie bo jest do 30 minut podane co waszym zdaniem, warto dla tych 9 min ruszac sanie ?
-
Kpl geometria, kilka pytań
Witam bylem na ustawiu kpl geometri swoja b6, poustawiali mi wszystko natomiast na koncu na wydruku zobaczylem ze dane wtawili jako 1BA a ja mam zawias 1BV, czy ktoś jest w stanie sprawdzić czy pomiedzy tymi zawieszeniami sa jakieś rożnice w ustawieniach ?
-
[ALL] Odkręcone koło pasowe help me
kolo pasowe to 4 sruby imbusowe m8, raczej nie byly dokrecone
-
B6 130 KM AWX Telepotanie silnikiem i słabo sie zbiera
daleko masz do Rybnika ? mamy kolege na forum
-
Szum / tarcie przy spadku obrotow
:)turbo surge
-
telepanie buda i silnikiem po rozgrzaniu, dziwne dzwieki z pod auta
dwumas, plecionka, nastawnik
-
Przewody Hamulcowe jakiej i jakiej formy
ate od dzika z forum, pro-choice
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a4b6 avf
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
gtb nie ale brd tak, damy rade, mam w razie czego support