Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. dlugosc sztangi tej brd?
  2. spawanie żeliwa to prawie p&p
  3. Gdzie mnie tu łapy wyciąga po mojego browara:) ja dałem najlepsza radę jako pierwszy Chyba tuner powinien takie rzeczy wiedzieć zgadasz się zemną Łukaszu? powinien powinien, działa tu jednak zasada, ze niektore rzeczy robi się z czasem na ilosc a czas na poszukiwanie usterki ogranicza sie do miniumum, chociaz nikogo nie chce osadzac,
  4. kiedy moge liczyć na zgrzewkę browarów za naprowadzenie na problem ?
  5. z tylu reg, sie kat nachylenia jak i zbieznosc
  6. i tak masz zimny dolot : )
  7. bledy nic nie maja do tego, to nie te auto
  8. po pierwsze fi 8 to ma sruba fabrycznie, a po drugie w wiekszosci silników szpilka do rolki ma dwie srednice, z jednej 8 a z drugiej 10, wiec nie wiem jak chcesz to wiercic pod gwint m8
  9. pierwszy zestaw odpada, ma pompe krafta
  10. jak z droznościa przewodow idacych do cz, roznicy cisnien filtra ?
  11. do spr cz, temp silnika i nastawnik
  12. napewno zle ustawiony rozrzad, jesli nie ma blokad, to na dolnej osłonie rozrządu jest znak i na kole pasowym, ustawić, gore wzorowac sie trzpieniem 6 mm, jak odpali to ustawic kat synchr prz pomocy vaga na -0,5
  13. nie ma wodospadu w zbiorniczku ?
  14. czyli wynika z tego ze 1bv w stosunku do 1ba rozni sie tym ze ma inny zakres tolerancji kąta pochylenia koła ? ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- kąt pochylenia na lewym kole mam - 54 min, a na prawym - 1 stopien i 21 minut Powiedzcie czy dobrze rozumuje wg tabelki 1bv ma norme -47plus minus 25 , co daje zakres od -22 minut do 72minut (-1stopien i 12 minut), z tego wynika ze prawe koło przekracza norme o 9 minut ? Jezeli moje rozumowanie jest dobre tzn ze powinno to dac sie wyregulować saniami, roznica pochylenia kół to 27 minut co mieści sie w normnie bo jest do 30 minut podane co waszym zdaniem, warto dla tych 9 min ruszac sanie ?
  15. Witam bylem na ustawiu kpl geometri swoja b6, poustawiali mi wszystko natomiast na koncu na wydruku zobaczylem ze dane wtawili jako 1BA a ja mam zawias 1BV, czy ktoś jest w stanie sprawdzić czy pomiedzy tymi zawieszeniami sa jakieś rożnice w ustawieniach ?
  16. kolo pasowe to 4 sruby imbusowe m8, raczej nie byly dokrecone
  17. daleko masz do Rybnika ? mamy kolege na forum
  18. :)turbo surge
  19. dwumas, plecionka, nastawnik
  20. ate od dzika z forum, pro-choice
  21. gtb nie ale brd tak, damy rade, mam w razie czego support

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.