Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ziomale ! najdzie to na kij b6 ? na ramke tez da sie podobno naciągnąć, ale główne pytanie brzmi czy pasuje na kij bo ktoś kiedyś pisał, że od a3 pasuje tylko nie wiem czy dokładnie taka: NOWA GAŁKA AUDI A3 S-LINE SKÓRZANY MIESZEK ORYG! (3856174646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    NOWA GAŁKA MIESZEK AUDI A3 8L 01-03r. SKÓRA S-LINE (3912223372) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. naciagne to na ramke a4? ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- ew co powiecie na to : NOWA GAŁKA AUDI A3 S-LINE SKÓRZANY MIESZEK ORYG! (3856174646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  3. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :drinks: kurde mrozi i idzie coraz bardziej w dół http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/62/fvl1.jpg słabo, u mnie -18 już
  4. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pytanie panowie w dziale sprzedam ktos miał gałki s-line z pikowanej skóry, ale za czort nie mogę ich znaleźć, ew wiecie kto może mieć ? 6b
  5. Marcin to jak kiera wysyłasz mi ta kiere ?
  6. rns-e zamontuje w tym roku napewno podaj cene na pw kiery ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- min 17 ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- dzięki dzięki w razie usterek to prowadze warsztat ze specjalizacja vaga wiec nie bedzie problemow ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- no można będzie można
  7. Różnica jest kolosalna mimo że jestem dosyć wymagający w kwesti audio bo kiedyś budowałem kolumny to obecne granie mi wystarcza i zupełnie nic już z tym nie będę robić
  8. gałka nie jest przypadkiem parą do kierownicy ? ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- czekam aż mi sprzedasz ta b7 mf kiere
  9. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w takim stanie jak jest ? .. ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- no i oprócz podsufitki i listew na progi to gdzie ten s-line ? od czegoś trzeba zacząć stołki, zawias, a pakiet zew to na końcu
  10. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/a4-s4-b6-73/b6-avf-szara-myszka-szlajnie-313153/#post4030564 chlopaki zgłoszenie do divisonu
  11. Witam, Na forum jestem już kilka dobrych lat, wcześniej jeździłem golfem 4, a od ponad roku ujeżdżam a4b6 wiec trzeba się pochwalić. Autko to A4 B6 wyprodukowane w koncu 2004r w wersji S-line. Silnik: 1.9 TDI Moc: 131 KM ( 96 KW ) Skrzynia biegów: 6- cio biegowa manualna Wyposazenie jest dość bogate, chociaż jak na forumowiczow rezaczy ubogie wiec nie wiem czy uda mi się wszystko wymienić ale sie postaram: -Półskórzana tapicerka -Sportowe kubełkowe fotele z wysuwanym przodem S-Line -Skórzana multifunkcyjna kierownica -Listwy progowe S-Line -Czarna podsufitka S-Line -Zawieszenie S-Line 1BV -Wykończenia aluminiowe w szczotkowanym amelinium -Reflektory Bixenonowe -Spryskiwacze reflektorów -4 X Elektryczne szyby (rzadkość) -Komputer pokładowy FIS -System parkowania Parktronic -Klimatronic Dwustrefowy -Podgrzewane fotele -Chromowe relingi -Dodatkowy pakiet oświetlenia -Doły zderzaków w kolorze nadwozia -Alufelgi 17 '' S-Line -Radio CD Concert -Oryginalny subwoofer i wzmacniacz AUDI w bagażniku -ABS,ESP -Autoalarm zabezpiecznie przed holowaniem -Centralny zamek z pilotem -Elektrycznie i podgrzewane lusterka -Domykanie szyb z pilota -Halogeny -Roleta bagażnika pozioma i pionowa -6 X airbag A teraz kila zdjęć przed zakupem auta: Czarna podsufitka rarytas wśród fanatyków :heartpump: Teraz to co zrobiłem od czasu zakupu: Zestaw startowy, filtry oleje rozrzad Auto dostało virusika zrobionego przezemnie 178km/380Nm teraz w miare to się odpycha Wymieniłem odbłyśniki w bixach na te od saba, zakupiowe od Qwertego Postojówki na przód 4300k by się nie odróżniały od bixa, oraz podświetlenie na tablicy na tył 6000K. Włożyłem suba z końcówką "A" od audi q5 w koło zapasowe, jestem na tyle zadowolony z dźwięku, że zaprzestaje mody z nagłośnieniem w tym aucie Jakie plany: Kierownica od a4 b7 multi trójramienna Rns-e, ciągle się wahacz czy led czy zwykły Montaż drl przy użyciu H7 drogowych Gałka w wersji s-line Montaż GTB22 Fmic Na zakończenie niuna po prysznicu Zdjęcia robione kalkulatorem, wiec przepraszam za to Update: Obiecane zdjęcia suba z ori sruba mocującą koło inny tak nie mają
  12. No to teraz ja się wypowiem: Współpracujemy z Marcinem (dzikiem) ładnych pare latek, kurier który przywozi mi paczki zna mnie lepiej niż swoją żone, zawsze szybko, wygodnie, profesjonalnie i super ceny zaufanie działa w dwie strony
  13. poprzerzucaj a znajdziesz, to chyba nie problem znalezc parametr w km/h
  14. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    show
  15. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja nie mam bose i sub z q5, co do muzyki jestem dosyc wymagający i powiem szczerze ze moje potrzeby po wlozeniu suba z kwo pjat zostały zaspokojone ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- jesli mialem siatke dolozona do auta to jest wypas ?
  16. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie to upchałeś w Avancie? W kole zapasowym musi być min. 17:banan:---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- http://s30.postimg.org/lrp3z5s25/DSC_2812.jpg nie słyszałeś o bose bose Bożenko:polew: wladi to Twoje zdj ? ja kupilem suba q5 z literka a na koncu, wg etki jest lepszy, nie slyszalem tego ze zdjecia co dales ale moj robi miazge, bass nie jest pusty, jest gleboki i bardzo przestrzenny ---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ---------- wchodzi w zapasówke, ale steropian wtedy out i plastikowa pokrywa(ktora w zasadzie do nieczego nie jest potrzebna) out ---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ---------- koledzy napalilem sie na naklejki diwiszjonu, chyba czas zalozyc temat o aucie, długo będziecie obradować czy mnie przyjmiecie ?
  17. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie subwoofer Q5 onboard, gra za***iście
  18. zobacz czy po zaplonie przekaznik ma plus, a pewnie sterownik silnika podaje mase. jesli rozumiesz temat to szybki do zdiagnozowania problem, moze byc taka jak kolega napisal
  19. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dudas307, dzięki za podpowiedz planowałem też w taki sposób doświadczalnie dojść do tych co maja suba q5: macie wnękę koła zapasowego normalnie przykrytą plastikiem ? czy sama sruba w koło ?
  20. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no sorry, ale 5 osób to nie połowa Chyba sam odpowiem ktora przypuszczalnie gra lepiej, sa dwie z q5: 8R0 035 382a i 8R0 035 382 Cena z literka "a" to 152E a tej bez literki 66E, w etce przy tej pierwszej jest dopisek for vehicles with premium loundspeaker system wiec zamowiłem tą pierwszą jak to zagra pod ori wzmakiem dam znac podpowie tylko ktos jak to podłączyć ? z ori wzmaka wychodzą dwa kable, jeden to brązowy wiec sadze że to "-" na subwooferze q5 jest czarny i zielony, ktory to bedzie minus ?
  21. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    polowa divisionu ma tube q5 w zapasowce a nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie ktora tuba gra llepiej, ta bez literki czy z literka A na koncu
  22. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopacy która gra lepiej ? ew jaką macie u siebie ? SUBWOOFER TUBA AUDI Q5, 2010R. (3834057717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi Q5 Subwoofer 8RO 035 382 A (3847300831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kierownica skóra Audi A4 S-LINE (3875783082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ile moze kosztowac poduszka pod taka kiere?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.