Treść opublikowana przez lukjar7
-
B6 DIVISION
masz na mysli tasme czy cos jeszcze ? ma ktos z Was kiere z b7 bo mam chec zalozyc taka
-
B6 DIVISION
chłopaki mam kiere mf w b6, pytanie czy mf z b7 wejdzie pod ori tasme czy trzeba cos dokupic ?
- Ceramizer
-
Głośna praca silnika
mysle ze chodzi o turbo surge
-
B6 DIVISION
przód czy tyl ?? jest tyl tylko w tym aucie wywala h15, to jest avant
-
B6 DIVISION
koledzy, gdzie w b7 jest buzzer od parktronica ? bo wywala blad od niego
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
co do napinacza, to jest ori zestaw naprawczy do tego
-
Pali się kontrolka AIR BAG
tylko trzeba to poprawnie zamontowac
-
Filtr cząstek stałych DPF w A4 B6
Witam, mam pytanie, moje auto wyposażone jest oprócz kata w dodatkową puszkę pod autem, w etce znalazlem ze to jest jakby dpf. Ma ktoś coś podobnego w aucie ? jak zbudowany jest ? czy zapycha sie ? czy ecu go wypala ? Jakieś doswiadczenia w tym kierunku ?
-
nie chce zapalic-filmik
ja dodam od siebie ze taki efekt bedzie przy mocno niewlasciwie ustawionym kacie synchronizacji, ecu blokuje prace silnika
-
B6 DIVISION
chodzi o division auto spelnia raczej wymagania, trzeba tylko zalozyc temat
-
B6 DIVISION
przyjmiecie mnie do klubu ?
-
Wyważone koło, dobrze??
pracuje w wulkanizacji wiec sie wypowiem: ilość ciezarkow mnie nie zaskakuje ponieważ czesto wychodzi ok 50-60 gr, ale co do naklejania to prawidłowo umiejscowione ciezarki powinny byc po jednej i drugiej krawedzi felgi, przyklejanie na srodek to wywazanie statyczne ktorego nie powienno sie stosowac w autach, pietrowe klejenie to tez cudo, nabijane na rant to tez jakies cudo ze tyle ich kolo siebie
- Drgania na biegu jałowym
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
potrzebny jest log pred obr silnika i predkosci pojazdu jesli jest w jeden gr to mozna jedna logować, jeśli nie to trzeba poszukać dwóch
-
Szarpnięcie w okolicy 2.2 tyś obr. Prośba o analizę logów.
w vcdsie w tdi timming ladnie widać kąt wtr tam sobie sprawdz by nie bylo pomyłek, taki opornik obnizal temp odczytywana
-
Szarpnięcie w okolicy 2.2 tyś obr. Prośba o analizę logów.
zmierz ile ohm mial opornik
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
ile moze wazyc avant b6 z avf, naped na oske, skora, wzmacniacz, sub?
-
B6 DIVISION
mam teraz 17 s-line, na zime wloze jedna w zapas i tuba wejdzie ps zima niestety na 15 cali, a latem bedziemy sie martwić powiedzcie jak to gra, bo u mnie zwykly sub w avancie daje fajne wraznie tylko na tylnych siedzeniach, siedzialem w sedanie i ladniej gralo ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- 150 zl na allegro to dobra cena ?
-
B6 DIVISION
Chłopaki, zastanawiam się nad tuba od q5, mam kila pyt z tym zwiazanych 1. Czy byly tuby w q5 zwykle i boose ? 2. Czy ta tuba ma 2 kable do podłaczenia, sygnalowe ? 3. W jakie min koło wchodzi to
-
Szarpnięcie w okolicy 2.2 tyś obr. Prośba o analizę logów.
tuningi tuningi, ew problemy z rozruchem
-
Przygasające ksenony
jakie żarniki tam siedzą ?
-
wymiana rozrządu 1.6 ADP
pozdrowienia z kleszczel swoja droga na ten napinacz jest procedura
-
brak dynamiki, czasami złapie błąd 17965,
ocenic plynność pracy kierownic, ew podmienić n75
-
B6 Avant AWX po chipie.
co bylo dokladnie nie tak z autem ?