Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceramizer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegow mam pytanko odnosnie dodatkow do olejow a mianowicie CERAMIZERA mam przebieg okolo 4000000 tysiecy czy to cos pomoze moze ma ktos doswiadzenie w tej sprawie i cos doradzi czy warto to lac do silnika, za pomoc z gury dziekuje

Opublikowano

warto lać jeśli chcesz zepsuć silnik, skad pomysł o zalaniu tego dziadostwa?

Opublikowano

wlałem kiedyś to do toyoty celici - zrobiłem jakieś 50 tyś km (zanim sprzedałem ) i nic się nie zepsuło- a czy się coś poprawiło- to niewiem :decayed:

Opublikowano

trzeba sobie zadać jedno ale to za***iście ważne pytanie - po co? bo ma 4 stówy na blacie? słaby powód.

Opublikowano
trzeba sobie zadać jedno ale to za***iście ważne pytanie - po co? bo ma 4 stówy na blacie? słaby powód.

Z zer wynika 4 miliony:decayed:

Opublikowano
trzeba sobie zadać jedno ale to za***iście ważne pytanie - po co? bo ma 4 stówy na blacie? słaby powód.

Z zer wynika 4 miliony:decayed:

Nawet "4 miliony tysięcy" hahaha:grin:

Opublikowano
mam przebieg okolo 4000000 tysiecy

Założę się o miliard euro że nie masz takiego przebiegu.

Opublikowano
mam przebieg okolo 4000000 tysiecy

Założę się o miliard euro że nie masz takiego przebiegu.

Kiedyś też zwróciłem komuś uwagę że opona nie może mieć 3 000 tys km przebiegu. Myślałem że mnie zjedzą bo się czepiam. Teraz można zakłady stawiać.:grin::facepalm:

Opublikowano
to po h to robiom

żeby zarobić. Dostajesz buteleczkę, dajesz kasę i co kogo więcej obchodzi. DZisiaj nie robi się rzeczy żeby były i czemuś służyły, robi się żeby sprzedać.

Opublikowano

ceratec LM zalej,

Opublikowano

Właśnie może Ceratec od Ligui Moly Made in Germany

LIQUI MOLY CERA TEC 300 ml sklep-oleje.pl

To jest dodatek do świeżego oleju szanującej się firmy który jeszcze bardziej wyciszy pracę silnika i ułatwi mu pracę.

Ja osobiście Ceramizera bym nie zalał...

Opublikowano
.... czy to cos pomoze

kolego miron123

w czym ma pomóc?

Opublikowano

No właśnie w czym to ma niby pomóc ? Podstawa to dobry olej i wymieniany na czas, jeżeli szklanki cykają to trzeba je wymienić, a jak pali olej, to taki ceramizer nic nie da :)

Opublikowano

dokładnie

Opublikowano
  • Autor

no witam kolegow dziekuje za liczne podpowiedz za i przeciw wlasnie problem mam taki ze cyka mi w okolicach szklanek szklanki wymienione kanaly przedmuchane i dalej cyka tylko na zimnym silniku okolo10-20 sekund i przestaje.Czy to moze byc wina walka rozrzadu widac nanim jakies przetarcia jak by brakowalo kiedys mu oliwy,jak kupilem auto to bylo okej wymienilem olej i po tygodniu zaczelo cykac rano na zimnym , auto kupione od chandlaza , mechanicy muwili ze to wina szklanek wymienilem i nic to niedalo,czy to moze byc wina walka zato chce wlac CERAMIZER. Juz wlany teraz czekam na efekty co bedzie to bedzie mam wyjaz nad morze 800km w jedna strone potej trasie zobaczymy czy cos sie zregenerowalo ,dam znac jaki efekt

Opublikowano

Z całym szacunkiem - zacznij od ortografii kolego... Ale ja nie o tym chciałem - wlałem ceramizer u siebie, bo dostałem w prezencie i żadnej różnicy nie ma... Silnik pracuje tak samo głośno, dymi tak samo - może spalanie ciut mniejsze, ale głowy nie dam. Pojawiły się za to problemy z porannym paleniem, a miał pomóc...

Opublikowano
no witam kolegow dziekuje za liczne podpowiedz za i przeciw wlasnie problem mam taki ze cyka mi w okolicach szklanek szklanki wymienione kanaly przedmuchane i dalej cyka tylko na zimnym silniku okolo10-20 sekund i przestaje.Czy to moze byc wina walka rozrzadu widac nanim jakies przetarcia jak by brakowalo kiedys mu oliwy,jak kupilem auto to bylo okej wymienilem olej i po tygodniu zaczelo cykac rano na zimnym , auto kupione od chandlaza , mechanicy muwili ze to wina szklanek wymienilem i nic to niedalo,czy to moze byc wina walka zato chce wlac CERAMIZER. Juz wlany teraz czekam na efekty co bedzie to bedzie mam wyjaz nad morze 800km w jedna strone potej trasie zobaczymy czy cos sie zregenerowalo ,dam znac jaki efekt

raczej nic ci ten ceramizer w tym przypadku nie pomorze.

Jak masz uszkodzony wałek to trzeba wymienić , a na początek sprawdzić ciśnienie oleju i czujnik ciśnienia,

Opublikowano
zobaczymy czy cos sie zregenerowalo ,dam znac jaki efekt

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::facepalm:

Opublikowano

Jeśli cyka rano przez pierwsze 10-20 sekund to sprawdź czy ciśnienie oleju jest ok, może smok nie daje rady

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.