Treść opublikowana przez lukjar7
-
Olej nie zlatuje z miski olejowej
leze i kwicze
-
B6 DIVISION
niestety nie ma w sigu teraz nr, ktos cos ?
-
Odpowietrzanie BKE
uklad sam sie odpowietrza, nagrzewnica czasami potrzebuje pomocy
-
B6 DIVISION
da ktos na pw nr tel do cwiary prosze:)
-
Pompa wtryskowa
f. paliwa, siatka w n108 do spr
-
Remont garażu doradźcie :)
Biały daje dużo światła dlatego tak się robi
-
B6 DIVISION
Ale od b7 podpasi ?
-
B6 DIVISION
chłopaki dawno nic nie rezałem i czuje pustke.... wydech na dwa kominy do mnie, od czego szukac by byl jak najmłodszy, od b7 podpasi ?
-
nieaktywna funkcja Engine01/08Meas.Blocks
w takich autach parametry odczytuje sie przez pomiary rozszerzone
-
AFN + turboAWX + 216
jakie doładowanie ? jakie napięcie nastawnika ? jaka pompa ?
-
B6 DIVISION
chłopaki, jak wypiac kostke zeby drzwi zdjac z b6 ? pilnie prosze o pomoc, moze ktos przez tel wytlumaczy ?
-
B6 DIVISION
chłopaki, trafił mi do naprawy anglik, kontrolka poduszek jest, wywala g179, to anglik, przy wersji z kier po lewej strony to drzwi lewe(kierowcy) czy w przypadku anglika to będą drzwi kierowcy( prawe)? chyba warto sprawdzic kable w przelotce? i jeszcze pytanie do Was w sprawie mojego auta, w klimie 08, pokazuje cis 5b ? jakie Wy macie ? to cis czynnika ?
-
B6 DIVISION
ma ktos moze 3-ie światlo stop do avanta w przyzwoitym stanie ? bo nie swieci mi
- B6 DIVISION
-
Źle zregenerowana Turbina ? zakładać ?
zrób loga 011 na 4 biegu od 1k do 4 k rpm z pełnym sandałem
-
turbina do 2.8
wzrost będzie duży, można i nawet z 600 km z tego zrobić ale kasa pójdzie w to konkretna
-
mierna jazda autem, proszę o...
delikatnie kat synchr do korekty, reszta ok pozatym slabe probkowanie dyn
-
B6 DIVISION
norma, modul sprawdza czy nie spalone sa zarowki na zwykłych żarówkach tego nie widać, na diodach już tak
-
Przebieg auta jak sprawdz w VCDS
vcds ale nie w b5 chyba ze to pd
-
B6 DIVISION
ma ktos z Was nr tel do jubego ? potrzebuje gtb22
-
B6 DIVISION
Władi za 3 tyg lece do Władysławowa, może ugadamy się i obadamy auta na żywo ?
-
B6 DIVISION
Wandej to mój diler dragów, klienci polecieli na cene Ms-a lol
-
Koło zębate wałka rozrządu.
po co ruszac caly silnik przy ustawianiu jak mozna sama pompe ?
-
Zawieszanie sie obrotów ...
w ecu nie ma oleju ?
-
Kąt wtrysku za wczesny czy póżny ?
i troszke twardziej bedzie chodzic teraz