Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. Właśnie taki jest plan ---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ---------- Ja nie rezacz, ale nakładki na pedały z rs-a dużo do środka wnoszą szkoda mi $ na to
  2. Taka sytuacja podziękowania należą się dla MARCIN607 Pytanie dla rezaczy, czego jeszcze brak w srodku ? Zagościło też lato na aucie
  3. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koledzy kto ma do sprzedania felge 17" 5x112, potrzebuje na zapas bo zalozylem letnie kapcie i nie mam w co wlozyc teraz suba q5 i slabo gra;D
  4. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koledzy, dziś slyszalem markowa skrzynie basowa na pol bagaznika i musze powiedziec ze sub q5 w wersji ultimate robi wieksza robote, bass jest glebszy i dzwiek bardziej przejrzysty
  5. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jak bylo w starej kostce. Pin 1 i 2 kolejność dowolna ? zara ci foto pokaze:wink: ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- http://img.tapatalk.com/d/14/03/01/ame2esud.jpg Dzięki Domin podłączone wszystko już, fajna sprawa ta kiera b7
  6. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak jak bylo w starej kostce. Pin 1 i 2 kolejność dowolna ?
  7. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zakladam kiere b7, kto podpowie w ktorej miejsca wlozyc piny od zasilania poduchy przy tym laczniku 4 pin ? ew poda nr to zadzwienie i wytlumaczy
  8. lukjar7 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    AVF ośka soft, 6,4 l/100 dałem rade jadąc w trase 150-180 km/h
  9. lukjar7 odpowiedział(a) na nyper temat w 1.6
    ustaw wal gmp, wtedy palec ma patrzec na kreske na aparacie zapalonowym i sprawdz czy do tego miejsca jest podlaczony 1 cyl
  10. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja po calym tygodniu pracy wczoraj wypiłem jednego bro i zasnałem jak małe dziecko, tylko moja nagrała mnie jak chrapie
  11. od kiedy b6 ma z tylu belke ?
  12. pompa nie podejdzie
  13. Dzięki koledzy za miłe słowa ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ---------- to znasz Radka ? mi też przypadła do gustu : )
  14. no sztuczna i jako, że jestem wymagający to będę się chyba rozglądał za ori, ale to powoli, teraz kiera mf z b7 a potem rnse ---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ---------- siedlce ? chyba był on radek, a co oglądałeś ją ?
  15. zdj suba q5 z ori sruba w pierwszym poście ---------- Post dopisany 06-02-2014 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 12:11 ---------- Dzisiaj założyłem gałke s-line od A3 i w związku z tym chciałbym się podzielić spostrzeżeniami : Na pierwszy rzut oka gałka jest matowa, jeśli chodzi o skórę, co nie wygląda jak super jakość, zacząłem zakładać ten mieszek na ori ramke a4, naciągniecie nie stanowi jakoś wielkiej trudności, wpasowałem to w obudowe i lipaa... jest szczelina miedzy mieszkiem a obwódką srebrną, zaczełem pasować mieszek idealnie by szwy były idealnie prosto i po środku i co ? i na szwie truuuu i porwał się mieszek, decyzja krótka, włożyłem gałke s-line a3 do ori mieszka i ori ramki, cieżko było wsunąć ring który dosuwa mieszek do gałki bo mieszek ori był duzo grubszy, ale posmarowałem kremem i wlazło wygłada fajnie, trzymanie w rece w porównaniu do tej zwykłej to niebo a ziemia, co do gałki to wolałbym, żeby była z lepszej skóry ale idzie się przyzwyczaić, zdjęcia wkrótce, Jeśli chodzi o podsumowanie, lepiej kupić nową ori gałkę od a4 i sama przełożyć
  16. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam ochotę na naklejke
  17. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak jestesmy juz w takich klimatach:
  18. trzeba na stole przylozyc rozrusznik do wienca i zobaczyc czy zeby ladnie pasuja
  19. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- nie znasz się ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- sam mam u siebie z A3 mi tez jakos nie chce sie placic tyle kasy za galke ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- nie znasz się ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- sam mam u siebie z A3 biore ta od a3 ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- na allegro widzialem z kapslami 5 i 6 b do wrzatku ja wkladales czy np 50 stopni ?
  20. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a kształtem różnią się troche ?
  21. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile dales za nowke do a4 ? ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ---------- z A3 jest w dotyku taka jak by plastikowa Czyli znow mam watpliwosci i chyba trzeba szukac z a4 ? tylko aktualnie nikt za bardzo nie ma z forum
  22. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie jestem pewien, ale to na 90% pasuje chyba że modele pomyliłem. Tak wszystko będzie pasować ja w swojej a4 b6 mam też taką od a3 i wszystko bangla ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- panowie jakby coś to mam całe lampy a4 b6 na części oprócz kloszy i regulacji lamp(tych na lampach) pisać jak ktoś coś potrzebuje bo nie oplaci w dziale sprzedam się wystawiać Czyli potwierdzone, 129 zł za ori nówkę pikowaną czy to nie super cena ? patrzac na to, że tutaj widziałem za 150 używane ale dedykowane do a4 b6
  23. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mrygaja czy nie swieca ?
  24. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wierze, że nikt nie wie
  25. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nikt nie wie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.