Treść opublikowana przez lukjar7
-
B6 DIVISION
Wandej pusciles mi ms ? mam nadzieje ze tak
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
zyje ?
-
VAGPodlasie - rozpoczęcie sezonu 2014
ja bede, ktoś jeszcze bedzie od Nas?
-
awaria krocca ?
olej albo ropa zjadła to
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
jesli o dwa zeby to kolizji nie bedzie mialem takie przypadki w warsztacie
-
Wymiana rozrządu 1,9 131 Hp TDi
jak kupilem auto to moj pasek rozrzadu miał 125 k km, o dziwo nie był taki zły co lepsze, szwagier kupił passata b6 2.0 tdi to rozrząd miał 168 tys km, jak go wymienialiśmy ( były daty na rolkach produkcji auta). robie duzo rozrządów, jedno jest pewne, po 90 tys km jak zdejmuje paski ktore sam montowałęm to wyglada wszystko bardzo ladnie, zazwyczaj mała rolka już wykazuje oznaki zuzycia, reszta jest ok, ale wiecej jak 100 k km bym nie jezdzil zmienic i miec spokojna glowe
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ile dales za niego ?
-
Brak połączenia Vaga z autem
program, fejs, przejsciowki, emulator immo ?
-
dziwny wykres z hamowni, gwałtowny spadek po 3 tys obrotów
mysle ze po ogarnieciu przeplywki, ew zaslepieniu egr, i tak ze dwa obr trzeba bedzie skrocic sztange: )
-
Sprawdzenie eprom
tak to jest 27c010 otp tak jak napisalem powyzej
-
Sprawdzenie eprom
ciekaw jestem kiedy bedzie temat zamiany 018 na 012 bo ecu padlo po lutowaniu
-
Po wymianie filtra paliwa nie odpala HELP!!!
mozna zdjac wezyk idacy od filtra do silnika i poprzez kilku krotne przekrecanie kluczyka napelnic filtr przy pomocy pompki w baku
-
padniety 8 termostat
nie slyszales wisco po dodaniu gazu?
-
Rozwalony rozrząd po 21 tyś i niespełna roku użytkowania...
nic bardziej mylnego kolego, poprzez obrot rolki napinajacej na mimosrodzie dobiera sie wysuniecie trzpienia, odleglosc do ok 4mm, jesli mimosrodem bylo napiete na max, to ramie rolki napinajacej moglo wdusic hydraulika do konca i oprzec sie na obudowie jego, nie raz juz widzialem takie tematy bo macherach ze stodoly : )
-
Rozwalony rozrząd po 21 tyś i niespełna roku użytkowania...
ciekawe jak napiety byl rozrzad
-
B6 DIVISION
No no musze powiedzieć, że ładna pasjonatke mamy tutaj z żeńskiego grona kobieta z zamiłowaniem do słusznej marki OooO
-
B6 DIVISION
Dominik a Bt pod ktorym adresem jest ?
-
B6 DIVISION
koledzy dwa pytania: da sie zmienic jezyk wyswietlany na fisie w zwiazku z telefonem, jak wsiadam do auta i bt jest wlaczone w tel to wykrywa mi tel ale gdy na tel nie klikne zezwol to na fisie pojawia sie napis "bitte warten" da sie to przekodowac na polski ? w zegarach mam ENG a na fisie DE, moze radio sie da przekodowac ? a modul BT to oddzielny adres w VCDSie czy podczepiony jest pod cos ? Radio mam zwykle chorus 2, jak nacisne przycisk na mf od polecenia glosowego to po niemiecku mi prosi o komende, je sie programuje czy mowi poprostu radio, cd czy jak ?
-
B6 DIVISION
wiesz co zauwazylem ? ze bez sruby momcujacej u mnie gra duzo lepiej
-
Sprawdzenie eprom
to jest 27c010
-
B6 DIVISION
Tez nad tym myslaem ale to byl juz 4 raz kiedy bylem u tego samego mechanika wlasnie na wymianie pompek bo jakos pecha mialem i po miesiacu lub trzech wymieniona pompka nadawala sie juz do kosza i za kazdym razem nic zlego sie nie dzialo az do teraz. Wydaje mi sie , ze gdyby mechanik wszystko ustawial zle to juz po pierwszej wymianie cos by sie zj**...o , tak mi sie zdaje. ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- A wie moze ktos z Was gdzie moge znalesc dokladny opis jak wyregulowac pompowtryski i dzwigienki ? pracuje w tym zawodzie i wyglad mi to na nie ustawienie luzu max wcisniecia pompki
- B6 DIVISION
-
[B6 TDI PD] Utrata mocy, niedziałające turbo
wgrac serie
-
[B6 AVF] Dolphin Gray w Avancie, diody i płomienie
w taki detaling to mi nie chce się bawić bo wtedy już trzeba grill na czarno i jedna modyfikacja ciągnie drugą, z zew to mogłbym założyć zderzaki s-line, tylny odczywiście na dwa kominy ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- rnsik napewno bedzie ale to za kilka mies na wakacje musze go juz miec bo trzeba jechac po gpsie ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- mialem na mysli Marcina jako sprzedawce ale i Ty sie przyczyniłeś
-
B6 DIVISION
ponawiam Panowie nie ma nikt 1 szt feli 17" na sprzedaż ?