Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej pusciles mi ms ? mam nadzieje ze tak
  2. ja bede, ktoś jeszcze bedzie od Nas?
  3. lukjar7 odpowiedział(a) na mastapi temat w Audi A4 B6/B7
    olej albo ropa zjadła to
  4. jesli o dwa zeby to kolizji nie bedzie mialem takie przypadki w warsztacie
  5. jak kupilem auto to moj pasek rozrzadu miał 125 k km, o dziwo nie był taki zły co lepsze, szwagier kupił passata b6 2.0 tdi to rozrząd miał 168 tys km, jak go wymienialiśmy ( były daty na rolkach produkcji auta). robie duzo rozrządów, jedno jest pewne, po 90 tys km jak zdejmuje paski ktore sam montowałęm to wyglada wszystko bardzo ladnie, zazwyczaj mała rolka już wykazuje oznaki zuzycia, reszta jest ok, ale wiecej jak 100 k km bym nie jezdzil zmienic i miec spokojna glowe
  6. program, fejs, przejsciowki, emulator immo ?
  7. mysle ze po ogarnieciu przeplywki, ew zaslepieniu egr, i tak ze dwa obr trzeba bedzie skrocic sztange: )
  8. tak to jest 27c010 otp tak jak napisalem powyzej
  9. ciekaw jestem kiedy bedzie temat zamiany 018 na 012 bo ecu padlo po lutowaniu
  10. mozna zdjac wezyk idacy od filtra do silnika i poprzez kilku krotne przekrecanie kluczyka napelnic filtr przy pomocy pompki w baku
  11. lukjar7 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    nie slyszales wisco po dodaniu gazu?
  12. nic bardziej mylnego kolego, poprzez obrot rolki napinajacej na mimosrodzie dobiera sie wysuniecie trzpienia, odleglosc do ok 4mm, jesli mimosrodem bylo napiete na max, to ramie rolki napinajacej moglo wdusic hydraulika do konca i oprzec sie na obudowie jego, nie raz juz widzialem takie tematy bo macherach ze stodoly : )
  13. ciekawe jak napiety byl rozrzad
  14. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No no musze powiedzieć, że ładna pasjonatke mamy tutaj z żeńskiego grona kobieta z zamiłowaniem do słusznej marki OooO
  15. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dominik a Bt pod ktorym adresem jest ?
  16. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koledzy dwa pytania: da sie zmienic jezyk wyswietlany na fisie w zwiazku z telefonem, jak wsiadam do auta i bt jest wlaczone w tel to wykrywa mi tel ale gdy na tel nie klikne zezwol to na fisie pojawia sie napis "bitte warten" da sie to przekodowac na polski ? w zegarach mam ENG a na fisie DE, moze radio sie da przekodowac ? a modul BT to oddzielny adres w VCDSie czy podczepiony jest pod cos ? Radio mam zwykle chorus 2, jak nacisne przycisk na mf od polecenia glosowego to po niemiecku mi prosi o komende, je sie programuje czy mowi poprostu radio, cd czy jak ?
  17. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiesz co zauwazylem ? ze bez sruby momcujacej u mnie gra duzo lepiej
  18. to jest 27c010
  19. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez nad tym myslaem ale to byl juz 4 raz kiedy bylem u tego samego mechanika wlasnie na wymianie pompek bo jakos pecha mialem i po miesiacu lub trzech wymieniona pompka nadawala sie juz do kosza i za kazdym razem nic zlego sie nie dzialo az do teraz. Wydaje mi sie , ze gdyby mechanik wszystko ustawial zle to juz po pierwszej wymianie cos by sie zj**...o , tak mi sie zdaje. ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- A wie moze ktos z Was gdzie moge znalesc dokladny opis jak wyregulowac pompowtryski i dzwigienki ? pracuje w tym zawodzie i wyglad mi to na nie ustawienie luzu max wcisniecia pompki
  20. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wasze zdrowie
  21. wgrac serie
  22. w taki detaling to mi nie chce się bawić bo wtedy już trzeba grill na czarno i jedna modyfikacja ciągnie drugą, z zew to mogłbym założyć zderzaki s-line, tylny odczywiście na dwa kominy ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- rnsik napewno bedzie ale to za kilka mies na wakacje musze go juz miec bo trzeba jechac po gpsie ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- mialem na mysli Marcina jako sprzedawce ale i Ty sie przyczyniłeś
  23. lukjar7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ponawiam Panowie nie ma nikt 1 szt feli 17" na sprzedaż ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.