Treść opublikowana przez lukjar7
-
VCDS - kod PIN/SKC
12233
-
Problem z rozruchem. Co może być przyczyną ?
hall widzi obr ? ecu wstaje ?
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
pytanie czy rozrzad jest wystarczajaco napiety?
-
Jaki rozmiar sruby (korka spustowego) w misce olejowej?
sruba od kołka pasowego pasuje tylko trzeba ja obciac
-
jak podpiac vaga pod ecu
Spanky a moze oni bez logowania nie widza obrazka ?
-
jak podpiac vaga pod ecu
www.chiptuners.org - Information
-
Panowie co to za felga ?
znalazlem na str producenta ze to et 30 masz racje dzieki : ) pozdro
-
Panowie co to za felga ?
Dzieki wielkie za szybka odpowiedz znalazlem ze te felgi wychodzily z et 45 i 15, mozliwe ze et 15 i 8,5 cala by weszlo do b6 ?
-
Panowie co to za felga ?
witam, widzialem na zywo i bardzo sie spodobala http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/97/48/94/2697489451_1 bez dystansu to ma takie et? http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/97/48/94/2697489451
-
Wyjecie turbo z kolektorem
ja zawsze wbijam klucz o rozmiar mniejszy
-
Sadza na końcówce wydechu po chipie
czyszczenie i spawanie
-
N75 zawor pytanie
ten n75 nie jest od WG tylko od suszary z VNT, nazywajmy rzeczy po imieniu
-
Zapytanie o pewien numer
moze to pin do immo
-
Nierówna praca turbiny?
sadze ze zamienione sa wezyki na n75
-
[B5 AHU] Dymi, traci moc
ropy dolane jedna mapa, a powietrza za malo
-
[INNE] Afn zamulony,proszę o analizę logów
:>
-
[INNE] Afn zamulony,proszę o analizę logów
zapraszam z kpl logów jak narazie kłódeczka
-
[B5 AFN] kto moze mi powie co mowia te logi
Nie prawda 45 czy 55 to jeden grzyb wazne ze nie 20 ja z reguły jak jest mniej jak 45 to przyspieszam
-
[B6 AWX] Kąt synchronizacji
nie ma bledu od czujnika polozenia wałka ?
-
[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych
ciekawa teoria grejf, wytlumacz mi to bo nie rozumiem wplywu za mocno naciagnietego rozrzadu na prace silnika
-
[INNE] golf 3 nie moge nawiązać połączenia
a to aaz w takim razie tam sa tylko kody na kule wrozbity
-
[INNE] golf 3 nie moge nawiązać połączenia
z Twoim autem nie ma problemu ?
-
[INNE] golf 3 nie moge nawiązać połączenia
powinno chulac
-
[INNE] golf 3 nie moge nawiązać połączenia
jaki motor?
-
[ALL] Kabel Polski Vag OBD II, a VCDS
lite dodac trzeba