Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. swiece nie grzeja bo pewnie ecu widzi kosmos temp pokaz 001 na zimnym silniku, dla testu odlacz wtyczke z cz, temp i probuj odpalic
  2. ustaw 2.5 bara na kompresorze i dmuchaj w WG, zobaczysz czy sie rusza
  3. ja stawiam nastawnik
  4. Mod jest kiepskiej jakosci .... boost opanowalem ale nie mam po tym zabiegu logow sa na innym kompie, co Ci sie jeszcze nie podoba?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:47_________________________________________________ myslalem nad tym ale poki nie znam masy to nie chcialem robic sobie nadziei [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:49_________________________________________________ [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:49_________________________________________________ Cześć kolego, nie mierzyłeś na hamowni, to czas najwyższy. Tylko tak zweryfikujesz opcję softu i tym podobne. myslalem o dynomecie ale teraz pogoda nie pozwala [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:50_________________________________________________
  5. Witam bardzo serdecznie jestem tu nowy i chcialbym sie przywitac Mam Skode i auto bardzo dobrze jedzie ale dla wszystkiego chcialbym poprosic o analize PS. OB juz opanowalem Ile to moze miec PS i NM patrzac na to ze logi robione w 4 osoby ? Dynamiczne: 001- http://postimage.org/image/wszi6ka3j/ 004-010 http://postimage.org/image/5tx2l3wxn/ 008-011 http://postimage.org/image/xohqxeyp5/
  6. jak mozesz to zerknij a nie trzeba blokowac kompa vagiem ? nie bedzie on korygował kata jak sie go nie zablokuje ?
  7. Witam Panowie Jako ze znam się bardziej na dieslach to potrzebuje porady w sprawie PB Sprawa wygladala tak, ze auto mialo małą moc i strasznie szarpało i obrotomierz strasznie pływał na wolnych obr W ster silnika był bład od czujnika halla g40 zacząłem od ustawienia rozrządu tak jak fabryka ołdi przykazała po tym zabiegu auto zaczelo miec wiekszy wigor i stabilniej chodzilo na wolnych Nastepnie wyczyscilem i zaadoptowalem przepustnice i obr sa bardzo stabilne Sprawdzilem rozniez przekaznik 208 i jest Teraz do sedna sprawy :gwizdanie: Jak ustawic w tym silniku zaplon ? przegladajac neta jest tyle metod ze ciezko wiedziec ktora jest wiarygodna 1. Właczyc kanal 001BS w vagu i ustawic zaplon na 12stopni przed gmp za pomoca lampy 2. wlaczyc kanal 017BS w vagu i usatawic zaplon na 12 stopni przed gmp za pomoca lampy 3.wlaczyc kanal 017BS w vagu i usatawic zaplon na 3 stopnie przed gmp za pomoca lampy 4. wlaczyc kanal 017 bs w vagu i ustawic zaplon patrzac na 3 poz (idle synch) +-3 stopnie ------ u mnie obecnie jest -9 stopni Prosze doradzcie cos bo zglupialem i nie wiem jak to zrobic a nie mialem wczesniej doczynienia z polautomatyczna kopulka Wiem ze zadaje trudne pytania zawsze takze z gory licze na to ze nie otrzymam na ten temat zadnej odp Pozdrowienia
  8. zdajesz sobie sprawe gdzie tam jest termostat ?
  9. nie wiem czemu ale zawsze wydawalo mi sie ze aff ma vnt
  10. Przemik przyjdz teraz tutaj i powiedz z honorem ze sie myliles albo ze Twoja wiedza jest niewystrczajaca by zarzucac brak inf innym
  11. Gdzie Ty to widzisz ????? Coraz ciekawszych rzeczy mozna się dowiedziec na tym forum.... co ciekawe, od userów z ciekawymi syganturami... 010 769.3 2024.1 mamy tylko taki przeciag przy takim cis
  12. w logach widac tylko ustawienie pompy wzgl walu, walek rozrzadu trzeba sprawdzac manualnie
  13. na 99% dziura bo przeciag na przeplywce duzy
  14. jak nie da sie go wiecej rozgrzac to termo do wymiany kat synchr do korekty
  15. no na samostarcie lepiej by nie chodzil zrob taK; zaplon on, polacz sie z silnikiek, bloki poom, grupa 01 go i w 1 polu masz obr, patrz na nie i krec rozrusznikiem, zobacz czy liczy obr
  16. do sprawdzenia rozrzad i pompa tandemowa [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:25_________________________________________________i sprawdz w logach czy jak krecisz rozrusznikiem czy liczy obroty
  17. sprwadzic napiecie na listawie swiec i wszystkie swiece i kat wtr,
  18. pryskasz i jak odpali to normalnie chodzi na ropie juz ? czy jak zabierzesz samostart to gasnie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.