Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukjar7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukjar7

  1. czyszczenie kasowanie bledow i adaptacja co wroci to bedziesz sie martwil
  2. a patrzeliscie pasek rozrzadu ?
  3. czujniki płynu chłodzącego wskazują prawidłowo kat ustawiłem na 0 rozrusznik kreci 250 obr od razu, ale obniżyłem trochę podawanie ropy jakies inne pomysły ? ile powinien dawac tandem w okr stanach ?
  4. Witam, mam takie auto, że pali źle po nagrzaniu częśćiowym, auto się nagrzeje, postoi i z pół godz i ciężko je odpalić, kręci około 5 sec, przerabiałem mapy startowe i bez efektu, cos jest fizycznego? ma ktoś pomysly?
  5. jest ok jak powiedzieli jezdzic to jezdzic ! a dlaczego Przemik ?
  6. pokaż przeciąg w dolocie 010
  7. a w outputtest slychac go ?
  8. rurka idaca do ecu to nie cis atm blok 003 jest w mg/R a nie mbar wiec odpowiedz sobie sam
  9. A ten metaliczny dźwięk co może powodować? Ogólnie da się odpowietrzyć samemu pompę? Bo przejechałem 400km i nagle to się zaczęło dziać, chyba że już wcześniej dostało się powietrze. Dziś jako tako odpalił ale skakały obroty między 800-1000. jak metaliczny dzwiek to możliwe że pasek zrobił skok Znalazłem temat, gdzie pewna osoba ma podobne objawy czyli problemy z odpalaniem, szarpanie, przerywanie, falowanie obrotów i tak piszę o rozrządzie i zapłonie. Niestety nikt nie odpisał :/ Da się jakoś sprawdzić czy przeskoczył pasek bez rozbierania całego przodu? Pewnie że da wał ustawiasz przez okienko na kole zamachowym na 0, w pompę ma wchodzić blokada, a wałek się sprawdza liniałem
  10. jak nie wiesz gdzie jest sztanga to może sobie lepiej odpuść
  11. tego co trzeba to nie zrobiles,
  12. w 1z wstawianie turbo sprawdza sie odlaczajac wezyk z silownika i go zaslepiając
  13. A ten metaliczny dźwięk co może powodować? Ogólnie da się odpowietrzyć samemu pompę? Bo przejechałem 400km i nagle to się zaczęło dziać, chyba że już wcześniej dostało się powietrze. Dziś jako tako odpalił ale skakały obroty między 800-1000. jak metaliczny dzwiek to możliwe że pasek zrobił skok
  14. pozno sie budzi ono, sprawdz szczelnosc gruszki, pomiar podcisnienia i wybicie kata
  15. co do pomiaru rezystancji to nie zawsze to działa 90-110 ma sprawny bodajrze co do błedu to raczej ropa nie dochodzi pewnie zapowietrzyles pompę
  16. no to wydłuż 5 obr i zrób 011 dyn
  17. każde błedy sie kasuje i potem sprawdza ktore wracaja
  18. rezystancja z vaga w 17 jaka jest?
  19. wahania dawki to reakcja ecu na utrzymanie wolnych obr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.