Treść opublikowana przez lukjar7
-
[B6 ALT] Problem z błędami w a4
no podziel sie z kolegami
-
[ALL] Jak odczytać przebieg w sterowniku VAGiem
powaga :gwizdanie: Ty z tego co widze tez
-
[ALL] Jak odczytać przebieg w sterowniku VAGiem
a jam ori adako
-
[B5 AHL] Prośba o sprawdzenie wykresu z logów dynamicznych przepływomierza
istnieje cos takiego jak separator
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
przyjedz to Ci ustawie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Ja nie widze sensu ciagniecia tej rozmowy, to trzeba ustawić i tyle
-
[B5 AJM] Kontrolka zapięcia pasów
wszystko zalezy od kodowania i od tego czy czujniki zapiecia pasów sa fizycznie w aucie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
w MB widac kat wtrysku po korekcji ecu w BS widac nastawy podstawowe kąta, przy odpalaniu ecu nie ma mozliwosci ustawienia kata wtr tylko jest to warunkowane fizycznie, dlatego lekko zmieniony kat ma wplyw tutaj na odpalanie a nie na prace silnika nie tdi tuning tylko timing
-
[ALL B5] Prosze o ocene modyfikacji AFN +Turbo AWX
to jest blad etykiet vaga
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Dana: Wałem pokrecisz 12-sto kątkną 19-stką także nie trzeba nic rozbierac:) vauxhall95: Dało się włożyć pewnie blokade w pompę bo pewnie leżała w ktoryms skrajnym położeniu, jak widać ze pompa stoi jakoś dziwnie, ustawiasz ja w poł srodkowe i dopiero ustawiasz rozrząd
-
[B5 AKN] Tryb awaryjny, brak błędów, log 011
wystarczy sam log 010
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
rozrzad sprawdzisz bez sciagania przodu, 0 w okienku koła zamachowego fi 15 w pompe wtryskową I to tyle bo kąt wtr to korelacja tych dwoch elementów ale dla wszystkiego mozesz zdjac pokrywe zaworów i z tyłu wałka wkładasz suwmiarke
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę alhambra AFN
pokaz logi :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
podajemy numery kont tylko wpisuj dokladnie :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
ja tak jak poprzednik, sprawdzic ustawienie rozrzadu
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze > po zmianie pompki
z korekcjami jest jak napisal Przemek, choodzi o utrzymanie stalego przyspieszenia katowego dla kazdego z cylindrow
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
spanky a alh ma chyba mocniejsza pompe od 1zta ?
-
[INNE] AFN SEAT Alhambra - prośba o sprawdzenie logów
028 mowi nam przewaznie ze czujnik jest w ecu
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
zaslep wezyk do niego i zrob 011
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę alhambra AFN
100 zyli za godz szkolenia
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
turbo budzi sie duzo szybciej zreszta to czuc chyba juz co ? ale jeszcze jest za pozno pytanie czy sztanga jest wciagana po odpaleniu pod ogranicznik ? mozesz odkrecic 2 sruby od gruchy i ja podwiesic i zrobic loga, ale ja to bym zmierzyl podcisnienie, sprawdzil szczelnosc gruszki, jezeli byloby ok to skrocil sztange
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
3,0 mg ustaw na 90 stopniach temp w ecu
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
tak na pompie
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
zwieksz dawke nastawnikiem i zmierz podcisnienie na gruszce i jej szczelnosc
-
[B5 AFN] Prośba o ocenę alhambra AFN
001 to podstawa ale kiedys to zrozumiesz, z takim przeladowaniem dlugo ona nie pozyje sam to robiles ?