Treść opublikowana przez lukjar7
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
w wersji Demo na pewno nie zrobisz wydruku pomiaru No i właśnie trzeba nam było kogoś kto zrobi pomiar tym programem i będzie miał wynik z hamowni kolego potwierdziłeś że wynik jest w miarę wiarygodny :> Pozdrawiam i czekamy na następne wyniki
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
logujesz jednoczesnie grupę w ktorej masz obroty silnika jak i jednoczesnie grupę tam gdzie masz predkosc pojazdu :th: chyba ze u kogos w ktoryms bloku jest tak ze naraz jest predkosc i obroty to moze logowac tą jedną grupe czekam na wasze wyniki
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
mój link jest bezpośrednio do ściągania programu i przed chwilką sprawdzałem i działa. A Ty dałeś ogólny do tego programu i trzeba tam kliknąć "Download restricted demo version" i wszystko musi chulac
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
prosze http://shop.dieselschrauber.de/download/KPowerSetup.exe testujcie wasze furacze oczywiscie logowanie predkosci i obrotów vagiem [br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 21:18 _________________________________________________swoją drogą z checia obejrzałbym wasze wyniki wiec wklejajcie je tutaj
-
[B5 AFN] Przeładowanie po czyszczeniu turbo.
n75 badz zle wyregulowana sztanga
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
Witam, trafiłem grzebiąc po necie na taki programik jak kpower który za pomocą logowania obrotów silnika i prędkości może zrobić orientacyjny wykres jak z hamowni Samochód to Skoda octavia alh badz agr nie pamiętam próba polega że wrzucamy 3 badz 4 bieg i start od 1.5 tys do konca obrotów, naciskamy sprzegło i toczymy się na luzie bez zadnego hamowania, program na tej podstawie wyliczy nam opory, wazne jest zeby test był robiony na płaskim terenie ja robiłem to na 4 biegu do programu ładujemy loga w formacie csv , wpisujemy mase samochodu i temperature na zewnatrz, jak ktos chce to moze jeszcze cisnienie atmosferyczne zmienic wykres wyszedł mi następujący Seryjnie bodajże 90 koni przy 4 tys a max moment obrotowy to 210 Nm wyniki ocencie sami
-
[B5 ATJ] przepływomierz
a wlasnie tu moje niedopatrzenie bo ten silnik to PD bo wczesniej pytałem czy kąt wtrysku jest dobry, przeciez tam sie ustawia synchronizacje wałka rozrządu w własnie powiedzcie mi co jest na pozycji drugiej w silnikach PD w 000 BS?? i czy przypadkiem katalizator na logach nie uwidacznia swojego zlego działania ??
-
[1.9 TDI AFN] prosba o analize logów
przepływka mierzy dobrze lac rope i jezdzic
-
[B5 AFN] Analiza logów
po tym widac czy furmanka ma seryjne dawki czy po modzie .... to akurat fakt
-
[B5 AFN] Analiza logów
no poz druga to zyczenie kierowcy czyli dawka wyznaczana na podstawie położenia pedału gazu chyba masz na mysli to zeby patrzec na druga pozycje aby dawki trzymały zasade 3-1-2
-
[B5 AFN] Analiza logów
to ze wskazanie przepływki spada delikatnie poniezej 850 to nie znaczy ze bedzie rżnąć dawki patrze grupa 008 pozycja 3 i 4 :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie turbo z AWX.
o ktorym zadanym cisnienieu piszesz .. bo ja nie widze bloku 011 .... Sorki koledzy nie byłem w stanie i miałem jakieś omamy chyba :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów po wymianie turbo z AWX.
tnie dawki bo brak doładowania, ale zadane ciśnienie jest jakieś dziwne
-
[B5 AHU] Kontrolka świec żarowych - dziwne objawy
no najczęściej jest to wina czujnika stopu przy dźwigni hamulca nożnego
-
[B6 AWX] Login samochodu...
z takimi sprawami to na viaken.pl/forum
-
[B6 BDH] Przetłumaczenie błedów
takie ze sie zamyka jak Ci gaśnie samochód i nie dyga tak samochod
-
[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?
o to własnie chodzi, trzeba wiedzieć jak wyliczać checksumy
-
[B5 AFN] pomoc w zrobieniu diagnosty vag
z lublina jest mnóstwo osób na forum viakena
-
[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?
ja powiem Ci tyle najpierw naucz się jak i czym można zgrać wsad silnika. a później winols i dochodź sam swoja drogą vagiem nie zrobisz nic co by Cię satysfakcjonowało jesli chodzi o tuning[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 09:48 _________________________________________________jeszcze jedna rzecz, odpuść sobie tuning swojego wolnossącego 1.6 bo to strata czasu i kasy. swoja drogą kiedyś też byłem napalony na przeróbki w moim mk4 1.4 16V ale zmądrzałem, pozostał mi tylko w nim tuning optyczny, zeby ładnie wyglądał
-
[B6 AWX] Login samochodu...
a ja wole kupić sprzęt i samemu zrobić, sprzęt zostaje a satysfakcja jest bezcenna mądry człowiek zrobi kopię wsadu licznika, wiec w razie niepowodzeń ma deskę ratunku.
-
[B5 AVG] Odpowietrzanie pompy hamulcowej
pedał bedzie twardy jak servo nie działa znaczy na zgaszonym silniku. myślałbym o odpowietrzaniu układu jak pedał byłby miekki
-
[B6 AWX] Login samochodu...
vagtachousb v2.2
-
[B5 AVG] Błąd 01537 - Vehicle Level Sensor; Supply Voltage
spanky masz oryginalnego vaga rosstechu ??
-
[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?
jasne kolego :th: wyczytałem ze w moim golfie nie ma możliwości regulacji
-
[ALL TDI] Lemmiwinks - z czym to jesc?
przecież kąt wyprzedzenia zapłonu jest zczytywany z czujnika położenia wału korbowego, nie wiedziałem ze jest możliwość ingerencji w niego. wytłumaczy mi ktoś to?