Treść opublikowana przez rav85
-
Rejestracja anglika pytania
anglik to do miasta albo na autostrade min 2 pasy wtedy nie ma problemu, mozna zarejstowac be przekladki, trzeba tylko wymienic licznik na europejski, ramiona wycieraczek z podszybiem i lampy przod, allianz i 2 innych ubezpieczycieli ubezpiecza auta tak jak europejczyki np 600zl za insignie eu i 600z za uk, inni ubezpieczyciele stosuja zwyżki nawet po 300-600% troche info tutaj http://www.auto-swiat.pl/porady/jak-znalezc-najtansze-ubezpieczenie-oc-dla-anglika/dfywnf
-
Audicą do ślubu
jak sie nawoskuje to jest miod malina , felgi trzeba by wymienic na 19, 20" bo te me sa troche poobdzierane i psuja wizerunek calosci
-
Audicą do ślubu
Jak cos to w wawie i okololicy do slubu moge zawiesc swoja A8 D3
-
Termostat używany ori opłaca się ?
ja do a8 d3 4.2 za oryginalny termostat przy rozrządzie płaciłem 89zl
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Panowie moze to nie temat o C7 , macie dostep do schematow serwisowych do a8 d3 ? Potrzebuje instrukcje , obrazek jak zdemontowac tunel srodkowy bo cos mi go trzyma i nie wiem w ktorym miejscu a w domu lezy caly skorzany i sie marnuje
-
Spotkania na drodze
możne nie na drodze ale pod marketem na Głębockiej
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
https://m.facebook.com/profile.php?id=1465409220366021 Moje już po kompleksowej polerce, chromy lakier, lampy, więcej zdjęć jak odbiorę auto, teraz rozrząd jest robiony Auto zostało oddane w ręce profesjonalistów z Auto Spa Tabor, celem wizyty było przywrócenie blasku karoserii ponieważ przez parę lat lakier stracił swój blask i był matowy. Dodatkowo: - polerka lamp przód, tył - odnowienie elementów chromowanych - doczyszczenie felg z osadu z klocków hamulcowych Usługa wykonana profesjonalnie a i cena jest naprawdę przystępna, do ustalenia indywidualnie z właścicielem Więcej zdjęć w najbliższym czasie. Zdjęcia wykonane telefonem komórkowym kolejne będą już cyfrówką wiec efekt będzie lepszy. wiecej zdjęć niedługo
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Wielka i pali jak smok, lakier byl matowy, podwiozlem rozrzqd to widzialem kawalek auta po 1 etapie polerki i musze powiedziec ze efekt miazga:-)
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Moja sie korektuje w auto spa Tabor :-)
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Duza roznica nie jest, chyba ze sie vagiem pokombinuje i zejdzie 2 cm w dol
-
Problem z odpaleniem auta.
do zweryfikowania: pompa paliwa , najlepiej wyciągnąć dolna część kanapy, filtr paliwa
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Dokładnie to jest stare auto może z 10 lat temu był luksus ja nie widzę nic złego w zagazowaniu takiego silnika, jak to by był może 1.6 to już większy obciach, a pisanie "stać mnie na a8 a jeżdżę na gazie" jest nie na miejscu, wolałbym jeździć na gazie mieć parę setek w tygodniu w kieszeni niż palić wachę stojąc w korku, każdy ma wybór :-)
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
zgadzam się w 100% jeżeli nie miał bym focusa w dizlu do codziennych postojów w korku to jedyna opcja dla A8 była by zagazować, kasa zostaje w kieszeni a czy stoję w korku ferrari czy maluchem to i tak poruszam się z prędkością 10km/h, to co człowiek zaoszczędzi na paliwie może wydać na dodatkowe inne przyjemności i nie jest to przejaw dziadowania tylko szanowania własnych ciężko bądź łatwo zarobionych pieniędzy.
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
W sizlu latwiej wyciagnac troxhe wiecej mocy ale jest bardziej awaryjny lubi sie psuc i ceny napraw sa zaporowe
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Nie wiem moze to kwestia gustu ale mi drewno sie podoba dodaje klasy zwlasza ze to prawdziwe drewno a noe plastik go imitujacy, a a4 czy innym aucie od razu bym zmienial ale tu tak nie kuje w oczy
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
super wyposażenie , porównując do mojej to mam bieda edyszyn, z ciekawości ile auto kosztowało? może byc na pw
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Przerobka na A8 fl to wydatek ok 15 tys przod, lampy tyl ok 3800 zl , lustra poliftowe od s8 kolejne 2-3 tys, kierownica Co do gazu to mieszkajac w Warszawie A8 w benzynie to smok stojac w korkach ciezko zejsc ponizej 24 L toczac sie bez dodawania gazu, w trasievjest ok 10-13 L Co do foteli auto jedzie do Dominika trzeba przerobic kostke
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Dokladnie bulgot V8 to jest to na drive po ulicxkach a na trase wrzuca sie sport i zmienia sie dzwiek i przyspiesza jak petarda, co za A8 nabyles podeslesz link ?
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Lepiej szukac 2005 jeszcze z silnikiem MPI taki jak w przedliftach, a nie 4.2 FSI, t
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Oleju silnikowego wchodzi 7.5 l zalany motul 5w40 banka to koszt ok 140zl, filtr kabinowy weglowy filtron 89 zl, filtr powietrza 100zl filtron,wklad - silniczek do pompy paliwa meyle 359 zl ,filtr paliwa 35 zl,kompletny rozrzad na czesciach z postu powyzej 1250 zl + wymiana ja u swojego mechanika place 300 zl ,drqzki kierownicze ok 90 zl szt, uszczelki dekla zaworow 125 zl szt,adapter poduszki z aso 49 zl odnosnie stanu auto to trzeba na w miare sensowny egzemplarz rocznik 2002/2003 wylozyc ok 35tys zl, co do ubezpieczenia to majac 60% znizek wyszlo wi w linku 2800 zl pelna opcja bez amortyzacji czesci, na oryginalach laweta 300 km pl i eu, kluczyli, szyby itd chcac nie chcac lepiej miec oc i ac mimo ze auto stare to wyklepqc bude zrobiona cala z aluminium nie jest tanio , w wiekszosco przypadkow po dzwonie jest calka z ubezpieczenia bo koszt klepania jest wysoki
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
od zakupu trochę minęło, auto pierwsza klasa , generalnie na miasto bez instalacji LPG do codziennej jazdy się nie nadaje , za 100zl można przejeździć 1 dzień np , z Targówka do centrum i np na Mokotów i po paliwie, na trasę ja najbardziej , tankując za 200zl paliwa , jadać na tempomacie 110 km/h dojechałem do Krakowa i wróciłem auto nie jest nowe wiec wymieniłem drążki kierownicze bo były spore luzy sonda lambda prawa strona za katalizatorem czujnik środkowej poduszki silnika uszczelki dekli zaworów bo były wygrzane i poszczały olej z nienacka padła większa pompa paliwa , wiec musiałem kupić wkład i wszystko rozbierać - pompa paliwa w A8 ma wadę fabryczna i lubi paść od tak sobie pakiet standard, olej filtr oleju , filtr powietrza, kabinowy, paliwa - wymienione rozrząd zakupiony tłumik drgań, termostat oryginal, pasek contitech, Rolki INA, Pompa Dolz z małych pierdołek padł mi czujnik pdc w przednim zderzaku dzisiaj wsadziłem fotele komfortowe z dodatkowa opcja której nie miałem w zwykłych fotelach czyli: przód: - elektrycznie sterowanie wysokości pasów - elektryczne zagłówki - elektrycznie wysuwane podparcie uda - elektryczne łamane oparcie gorą - pamięć memo w drzwiach kierowcy i pasażera tył - grzanie tylnej kanapy - elektryczne lędzwia dołożyłem pakiet skora czyli -tunel środkowy obszyty skora - raczki drzwi obszyte skora generalnie auto bardzo fajnie się prowadzi , jestem zadowolony mimo paru niespodziewanych usterek który wymieniłem powyżej
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
update 17.04.2015 nowe zdjecia
-
boczki z roletkami
rolety roznia się wielkości sedan avant wiec nie będą pasowały, co do ceny to chce drogo , ja kupowałem z 3 komplety w rożnych odstępach czasowych w konfiguracjach materiał soul - korby - bose - 2 szt za 300zl skora korby bose 250zl skora nappa s4 bose elektryka full pakiet światło 160zl trzeba poszukać
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
w środę będzie powtórka wiec ktoś mógłby nagrać ten odcinek o 19.30 i wrzucić na jutube z opcja prywatności, był bym dźwięczny chciałbym obejrzeć i porównać to co mówią w programie a a to jak wygląda rzeczywistość
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
Ciekawe czy podobala mu sie kontrolka check :-D bo do wymiany byla sonda lambda i czujnik poduszki srodkowej , w srode o 19.30 powtorka tego odcinka