Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kriss SierraFan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss SierraFan

  1. Ja zawsze wyciągam płytę pęsetą
  2. Fotki powinny być bez blachy skoro masz cleana
  3. Ale jeszcze jej nie skatowałeś konkretnie
  4. Widziałem na żywo Z tego co mi wiadomo to raczej będzie ciemna szyba i korekta lakieru na wiosnę
  5. zapomniałem zupdateowac wątek, na pokład wjechało 2.8 APR teraz zostało jedynie http://www.forum.alfaholicy.org/attachments/tuning_mechaniczny/11237d1275687674-chip_tuning_mapy-g2_001.jpg paczka już idzie Do zestawu dołącz korek wstydu, bo na spoty będziesz jeździł na lawecie...
  6. A ile będziesz brał za odtłuszczanie lakieru?
  7. Giffe obczaj to Sweetdeal Poland: Niech Twoje auto lśni na drodze! 250 zł zamiast 550 zł za polerowanie lakieru Twojego auta wraz z profesjonalnym zabezpieczeniem karoserii na zimę w Alexcar! Niekorzystne warunki atmosferyczne już Ci niegroźne!
  8. na tyl kriss ? Tak, teraz mam 5mm ale przy oponie 235/40 i felga nie jest równo z błotnikiem. Przymierzałem 10mm i felga jest równo z błotniczkiem
  9. Mniej więcej tak demontujesz, a później kalibracja przy użyciu VAG-a ale o to pytaj już kogoś kto robi diagnostykę VAG-iem u Ciebie w okolicy.
  10. Z tego co mierzyłem to dystans 10mm byłby idealny
  11. wszystko fajnie, ale chyba zle skalibrowales wskazowke od paliwa:grin: Aleś Ty dowcipny zapomniałeś, że mam TDI, więc prawie zawsze mam do pełna
  12. Ale który, mój czy jego? Kris no chyba Kaffara:grin: Wiesz, różnie bywa
  13. Ale który, mój czy jego?
  14. Mały mod zegarów - wskazówki RS
  15. Coś kozowato wygląda... Jakie masz oponki i jakie obniżenie? Muszę jeszcze troszkę przód posadzić, bo tak wygląda z prawie pełnym zbiornikiem.
  16. Hehe, niee to już nie ściema Max zmienił kolor RS'a, ja teraz będę robił kuchnię w chacie
  17. I tak będę jebał go dieslem noooo miszczu to się okaże
  18. I tak będę jebał go dieslem
  19. W skrócie, wydasz niecałe 10zł będzie fajnie, a za jakiś czas może zrobisz dziurę w tłoku i popłyniesz z 1000zł, opłaca się?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.