Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Fatboy zadzwoń do mnie wieczorem, moge ci nawet podbić podlaczenie bo 1 ze to moja firma zapomniałeś ze kierownikiem sklepu jestem? , 2 mam uprawnienia jestem gazownikiem i elektrykiem , 3 cos ci tam doradzę i opowiem bo na tym sprzęcie zęby zjadłem.
-
Rezanie bixenonu
Za 2 sztuki. Przecież napisałem ile wyszło. Wysyłka 30zl. I tak mam zarniki d4s.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ta cena to orientacyjna na to by tam w ogole moc wzrosła... Pomijam tłoki. Poczytaj sobie o zwiekszaniu mocy w silniku wolnossacym.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Moge ci juz napisac co Ci powie Krzysiek z Genowefy Koło Turku to wlasnie Genowefa. A i jeszcze mam gościa z GekonGarage ale jak swap itp to Genowefa. Ok odprezysz silnik i co sie stanie ze bedzie 170KM ? To nie takie proste w wolnossącym. Żona będzie zdawać na prawko, chcę jej wyszykowac audice po woli. Ja w Finlandii mam rower Zrobiłem ile mogłem z jej łaknieniem na olej i nie ubywa go na trasach, w mieście ubywa. Silnik niedogrzany i są efekty. Właśnie po mieście żona będzie jeździć więc seryjne tłoki Mahle trzeba wywalić (po remontach ludzią też bierze olej) i włożyć coś lepszego. A jeśli już pakować nowe to dlaczego nie doprezajace i nie wykrzesać trochę mocy? Ok 195 nm d*py nie urywa Ludzie doprezaja silniki mocniej niż 12.3 i jeżdżą, panuje ogólny mit że skraca to żywotność silnika. Turbina też dopreza silnik i nic się nie dzieje Tak jak Ci pisałem to jest modyfikacja na 7-10 tysięcy i nie bedzie tych koni. Jak masz hajs to 1.8t w Genowefie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Moge ci juz napisac co Ci powie Krzysiek z Genowefy Koło Turku to wlasnie Genowefa. A i jeszcze mam gościa z GekonGarage ale jak swap itp to Genowefa. Ok odprezysz silnik i co sie stanie ze bedzie 170KM ? To nie takie proste w wolnossącym.
-
Rezanie bixenonu
Ja robilem u niego 2 tygonie temu : Przerobienie + soczewki z c7 = 350zł Przetwornice koyto = 150zł Żarniki Philips = 2x120zł A z reszta telefon ma w podpisie wiec dzwonic a nie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie jest zamkniety! Jest na innym forum po prostu wpiszcie termin battalion w google z dopiskiem .pl
-
Rezanie bixenonu
miałem w HID na 1szy ogień 6000k i było za niebiesko ( biało z poświatą) po deszczu było źle i słabo, zmieniłem na 5000k i byłem zadowolony światło białe bez poświat. Chociaż uważam że w HID jak by były taki żarniki 4800k to było by idealnie.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
To Sylwek zaczynaj bo zaraz lato w pełni w tym roku i tak sezon pozno sie zaczął. Ale taki mamy klimat
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jeśli robota dobra to cena za***ista.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No szkoda, dałem d*py z tym zdeziem Ale zespawałem swój na gładko i też mi się podoba, choć S4 był by Wiem że miało być niżej ale jak tu żyć, przenieśli mnie do pracy..... do Kalisza ! jak tam jeździć
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dzeki, nawet udało mi sie umyć dobrze
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Można u mnie komentować http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228659-b5-abc-v6-quattro-s4-skora-312-gwint-up-2015-by-darek995/page-24
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ja na zimę będę grzebał tylko we wnatrz bo zima ma swoje prawa Progi mam w planach ale... Czekam bo nie wiem czy sie myśli bie zmienia co do życia i auta edit: W ostatnim tygodniu wpadły heble na tył 255mm tak jak pisałem wczesniej Kolejny upgrade od DEV'a tym razem na przod - 312mm Mały UP z ostatnich dni : -Wpadły progi S4 -Gładki zderzak tył - Chłodnica wspomagania z A6 C5 - BIXenon z soczewkami A6 C6 + Koito + Philips'y - Nakładki progowe lift - Lamkpa Ambiente a'la W8
-
Spoty Słupecko - Konińskie
50zl to teoretycznie dobra cena, tylko w tym zakładzie w b5 liczą sobie za wyjecie ramek dzwi by wyjac szybę by było profi. Dlatego jest drożej :/ Auta z wyciaganymi szybami ida szybciej i taniej
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A właśnie powiedz mi Darek ile gdzie i jaki koszt wyszedł ci przyciemniania szyb? (Jeśli można) Nie pamietam ile ale cos ok 400zl, na pewno poniżej tej kwoty. Przyciemnialem w Turku na Grunwaldzkiej. Taka dobra laska z mężem robi tam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzieki Sylwek
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pozdro z trasy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A moze flokowanie ? Ktore elementy masz niebieskie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pozatym ze jest krawatem to nie Bardziej chodziło mi o to ze dany model jest taki a nie inny bo tak został zaprojektowany.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok ale jeśli jesteśmy na tym forum to niestety ale ono "takich tuningow" nie przyjmuje. Przykład? Proszę przejrzeć dział Moje A4 -> B6 i znaleźć cos podobnego. Trzeba sie pogodzić ze b6 jest jakie jest, b5 przedlift seria tez d*py nie urywa ale po włożeniu paru/kilkunastu stówek nabiera wyglądu Lampka ambiente wyrezane + Progi s4 wyrezane + Nakładki na progi lift wyrezane + Gladki zderzak tył wyrezane + Dystanse pasuja + Bix swieci aż miło + Do sezonu gotowy
-
Rezanie bixenonu
Zapewne aparatem cyfrowym jakims robil. Ja musze cyknac lustrzanka.
-
Rezanie bixenonu
Ja te jestem zaskoczony jaki jest przeskok z hidu na soczewce c7 + koyto. I czas rozpalania żarnika, mega szybko.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A4 juz jezdzi na dniach jakieś foty zapodam. A co do b6 w tuningu na b7 to nie brzmi to i nie wyglada. Lepiej sobie to pieniądze odłóż na cos innego, inne hobby cos ? Wiem ze b6 i b7 to ta sama podłoga i paktyczbie 70% auta ale to nie sensu tak robic. Druga sprawa -sprzedaj potem to.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nic sie bie stanie. Jak skończę to wrzucę jakieś upadate. Jeszcze kilka rzeczy stawia opór i czasu mało ale myśle ze do 2 maja juz cos ogarne. Btw Bix juz powoli swieci pierwsze testy za mną.