Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Heh pomysle jeszcze jak nie ten sezon to nastepny ojciec stolarz to wiesz
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Nie wiem czy bede krecil bo wyglad napewno by sie poprawil tylko do kobiety nie wjade
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dodana
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A jak no norbert musisz oblukac osobiscie auto a nie , troche sie pozmienialo od pierwszego spota
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja wiem wiem, ale tego polish już dużo osób ma
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A nie jest jak ma ? to chyba nie battalion Niech wypowie się Arek
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Folie jaka uzylem jest najslabsza i praktycznie widac tak samo jak w orginale. Nie ma duzej różnicy takze jak cos polecam bo akurat do mojego projektu pasuje bo przod ciemny. A Co do skory to w porownaniu do materialu jest roznica. ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 11:16 ---------- Kilka fotek z niedzielnego spot'u czy spot'a Kilka fot z Michałem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jesteś z Polski i coś robisz z autem to masz -> Polish worksa A tak na serio nie każdy Arek wybierz coś i daj na główną.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Postimage.org / Spot A4 Klub Zdjęcia lekko przebrane
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Już wgrywam foty na serwer także spoko czasu nie miałem foty bez żadnej obróbki co by każdy sobie coś wybrał, ale foty i tak nie pociskają w niebogłosy choć poprawiamy się ze spotu na spot SLO by pstryknął to nie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Juro sorki panowie branoc
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Skora za 600 dobra cena, tylko masz przetarcie i brak boczkow :/ plus brak zaslepki pod fotel by zaslonic dziure po cieciu Fotki beda spoko spoko.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
czerwieni w *uj i gajgerki z audi 90 :grin: Środek razi w oczy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok to teraz ja wloze swoje 3 grosze Miałem ten balsam co Michał kupiłeś i fajnie sie swieci i maskuje rysy ale ... do 1szego umycia heh. Co do monitora to ja mam najmniejszy bo 17" flatron lcd Ale nagłośnienie najlpesze bo creative 5.1 + zestaw alton 70 x2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja będę. To 16 panowie. Rafał auto smalcuj ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- Ja wymienialem zawieche i wyciagalem amorki i zbierzbnosc musiała byc bo zmieniły sie katy. Czułem to w prowadzeniu auta z reszta na zbierznosci u kumpla wyszło ze było nie tak.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Te woski to o kant **** rozbic ) Bez korekty nie podchodz do dobrego wosku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
juz jest was 3ech z alkantara i to czerwona Sylwej kup cos na forum z tego mieszka a nie w ekoskóre sie bawisz ja mam ori mieszek ze skory od x czasu i nie narzekam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ano trza mam jeszcze temat o detailingu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dawid czytaj. Niedziela 16 - przyjadą najważniejsi W adr lubi uszczelka pod pokrywa puścić:/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pod miska albo pod pokrywa jedna z dwóch. Ja tak miałem i była winna ta po pokrywa.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To luźna propozycja bo można sobie na spokojnie polatac, pooglądać auta bez spinki z innymi użytkownikami drogi no i spot rozszerzyć o cały nasz vag. Przecież mamy słynne 2.7bit można pojeździć nie tylko tez tym. No Michał brawo za auto ) W niedziele na spokojnie pogadamy.
-
Siłownia
Mam kumpla co twierdzil ze moc i sila to meta + strzaly... i dzwonil do mnie kilka dni temu ze poszedl na badania do pracy i jak mu zrobili probe watrobowa to lekarka az usiadla i chciala go do szpitala w trybie natychmiastowym klasc. Nigdy nie widziala takich wynikow mowila ze sa na granicy i ze jest to uszkodzenie chemiczne... Niestety metka z rosji na szczescie z tego co wiem kupil 200tab mety i jakis 20 strzalow ale nie wiemczego. Zdarzyl wziac 40 tab i 8 stzalow... mnie to smieszy i za razem przeraza... w jego rozumowaniu on nie pojmuje ze mozna dobrze wygladac na diecie smieje sie jak mu to mowisz ze to nie mozliwe, wiec ma
-
kupno telewizora
Tak btw na dniach w sklepach bedzie seria H od samsunga i juz sa nowe modele z serii W od Sonego, w tym roku sony leci po aluminiowych ramkach.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Teraz i tak robi sie pozno ciemno to powinno byc si reszta musi byc za nie wiedze innej opcji. Tak sobie ostatnio gadalem z kumplem ktory smiga czasem na zloty innej marki i tam chlopaki sobie tor wynajmuja na zlocik, co o tym myslicie jak by kiedys zrobic na torze? To luzne przemyslenia takze tego arek czekam na info z fisem i o jakies naklejki z vag he Michak i co progi ogarnięte? Ja powoli przygotowuje sie do podszybia i majej profesionaknej sesji jak wszystko wyjdzie i chlopaki dadza rade to na forum cos podzialamy. P.s W niedziele wezme lepszy aparat
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja mogę być o 16 najwcześniej :/ ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- to możę spotkajmy się o 15.30 - 16? by się już każdy nie zmył do domu.