Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
:thumbup1:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
for Michał
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no masakra chyba coś w drodze jest, a ja wiesz musiałem się upewnić a nie tak kota w worku. Generalnie musiała zaakceptować 2 choroby: Audi i siłownie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
W sedanie antene masz chyba w szybie, wygodniej
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ach to polo tv.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To 3 auto arks tylko sie nie chwali
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Licznik wiochę ode mnie ... Areek
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To co w temacie jak narazie chyba ze mnie cos tam pokusi o wiecej heh
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie nie, raz sie zdarzyło bo z teściem przyszłym musiałem lekko wychylić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Cicho tam! sie batalionu naoglądali i kłótnia No a co do spora to wiadomo zawsze cos większego sie da, tylko fajnie jak by było juz wszystko na setupie letnim było by dużo lepiej. Ja tez nie wiem co robic czy ju robic czy nie bo raz zimno raz ciepło. Nie wiem juz jak to ułożyć by cos robic. Dzisiaj jechałem jako pasażer w mojej a4 i powiem ze fajnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A kopydloki zyja ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dziekowac teraz aby mody audi wyszly na +
-
Spoty Słupecko - Konińskie
i po oswiadczynach ! Jakos poszlo
-
[B5 APS] by czorny
East coast customs
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Juz mi ktoś to radził bym dekielek wyjął i nałożył na palec. Myśle ze aprobaty by nie było
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Na jak będę w domu to podeśle linka powinien byc na stronce ale modow bym narobił ze ho ho
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Siemano z Tapatalka! Cos ty Michał kupił? Firma jaka? Bo widzę chyba nie noname nacinane bo one lubią klocki jeść Mniam Dawid przemysł jesCze cenę bo za 69 zł dekoru komplet kupie ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- Arek ja sie w weekend oświadczam także chyba odpadam )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dawid jak bedzie chcial oddac w dobrej cenie to drewno z srodka to powiedz. Bo mam ochote poombinowac i chce zobaczyc jak by to przyjelo hydrografike bo w turku ziomek ogarnia.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
też tak myślałem albo źle podłączenie też tak może być... Dariusz jaki new avatar A zrobiłem odświeżenie z podpisem na nowy rok mowię a co avatar niech odbiega od tematyki forum niech bedzie indywidualny Arek kiera u czornego w aucie heh Black cool ty chyba nie lubisz drewna co? Masz ta ramkę wokół radia itp w drewnie? Bo jak cos to przytule protestuje na niej Hydrografike bo w Turku mam dostępna.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał a czesem nie PINy zamień bo odwrotnie ci pokazuje? Rozumiesz, 160 jest jako 0. I jak sie nagrzeje to jest 90 czyli środek.
-
Moja NIUNIA- 1.8t 150+ lublin
znaczek srebro bo tak to wygląda jak nie wiem co.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dziwki, koks, tajski boks !
-
Spoty Słupecko - Konińskie
---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- nie wszystkich mam ale chyba to nic także jarać się A co do doładowania to Łukasz dobrze prawi narazie 0,9 bar - NARAZIE
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No tez myśle ze udany no i frekfencja mega duża, dzieki za polo tv