Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. :thumbup1:
  2. for Michał
  3. no masakra chyba coś w drodze jest, a ja wiesz musiałem się upewnić a nie tak kota w worku. Generalnie musiała zaakceptować 2 choroby: Audi i siłownie
  4. A czym cie tak meczy ? Niech zacznie rezac a nie sie pytac. A po drugi jak on wpakuje wzdlużne 1.8 do poprzecznego to bedzie swieto.
  5. W sedanie antene masz chyba w szybie, wygodniej
  6. Ach to polo tv.
  7. To 3 auto arks tylko sie nie chwali
  8. Licznik wiochę ode mnie ... Areek
  9. To co w temacie jak narazie chyba ze mnie cos tam pokusi o wiecej heh
  10. Nie nie, raz sie zdarzyło bo z teściem przyszłym musiałem lekko wychylić.
  11. Cicho tam! sie batalionu naoglądali i kłótnia No a co do spora to wiadomo zawsze cos większego sie da, tylko fajnie jak by było juz wszystko na setupie letnim było by dużo lepiej. Ja tez nie wiem co robic czy ju robic czy nie bo raz zimno raz ciepło. Nie wiem juz jak to ułożyć by cos robic. Dzisiaj jechałem jako pasażer w mojej a4 i powiem ze fajnie
  12. A kopydloki zyja ?
  13. Dziekowac teraz aby mody audi wyszly na +
  14. i po oswiadczynach ! Jakos poszlo
  15. East coast customs
  16. Juz mi ktoś to radził bym dekielek wyjął i nałożył na palec. Myśle ze aprobaty by nie było
  17. Na jak będę w domu to podeśle linka powinien byc na stronce ale modow bym narobił ze ho ho
  18. Siemano z Tapatalka! Cos ty Michał kupił? Firma jaka? Bo widzę chyba nie noname nacinane bo one lubią klocki jeść Mniam Dawid przemysł jesCze cenę bo za 69 zł dekoru komplet kupie ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ---------- Arek ja sie w weekend oświadczam także chyba odpadam )
  19. Dawid jak bedzie chcial oddac w dobrej cenie to drewno z srodka to powiedz. Bo mam ochote poombinowac i chce zobaczyc jak by to przyjelo hydrografike bo w turku ziomek ogarnia.
  20. też tak myślałem albo źle podłączenie też tak może być... Dariusz jaki new avatar A zrobiłem odświeżenie z podpisem na nowy rok mowię a co avatar niech odbiega od tematyki forum niech bedzie indywidualny Arek kiera u czornego w aucie heh Black cool ty chyba nie lubisz drewna co? Masz ta ramkę wokół radia itp w drewnie? Bo jak cos to przytule protestuje na niej Hydrografike bo w Turku mam dostępna.
  21. Michał a czesem nie PINy zamień bo odwrotnie ci pokazuje? Rozumiesz, 160 jest jako 0. I jak sie nagrzeje to jest 90 czyli środek.
  22. znaczek srebro bo tak to wygląda jak nie wiem co.
  23. ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- nie wszystkich mam ale chyba to nic także jarać się A co do doładowania to Łukasz dobrze prawi narazie 0,9 bar - NARAZIE
  24. No tez myśle ze udany no i frekfencja mega duża, dzieki za polo tv

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.