Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SowaBezOka

Pasjonat

Treść opublikowana przez SowaBezOka

  1. @chudy13101980 - uwazasz, ze cos wniosles konstruktywnego wniosles do dyskusji?
  2. Mam podobna sytuacje, rowniez szukam rozwiazania. Sprawdz przekazniki w skrzynce od kompa http://imageshack.us/photo/my-images/84/komo7lq.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/84/01przekaniki8nw.jpg/ Ktorys z nich to przekaznik zasilania napięciem - zacisk 30 Ja u siebie rowniez bede jutro tam zagladal.
  3. na stole dziala. podlaczam do auta to tylko licznik z km dziala, dioda od swiatel mijania i lewy kierunek, nic wiecej nie dziala w aucie, a na stole dziala caly...
  4. ale auto smigalo przez kilka dni, dzisiaj tylko wszystko sprawdzilem i zwinalem tasma izolacyjna. Po zwinieciu tasma izolacyjna wszystkich zlaczek i kabli auto wpadlo jakby w tryb awaryjny, nie reagowalo na pedal gazu... odlaczylem licznik poruszalem wiazka kabli od licznika cos zaiskrzylo no i auto jezdzi ale licznik nie dziala.
  5. uoj... po tym jak cos zaiskrzylo to licznik przestal dzialac w aucie, na stole podlaczam to dziala. Gdzie szukac rozwiazania? teraz po podlaczeniu wyswietlaja sie tylko km, swiatla mijania no i lewy kierunek. reszta nie dziala, brak podswietlenia itd. Sprawdzilem bezpiecznik nr 3 i jest sprawny, bo chyba on odpowiada za licznik?
  6. Przekaznik masz wlasnie w awaryjnych wiec podmien na stestowanie sam przycisk awaryjnych. Zobacz tez "sam naprawiam" - Przydatna linka Dokladnie jest napisane Wiec to ze awaryjki dzialaja nie oznacza ze przekaznik jest w 100% sprawny
  7. Po wymianie licznika w mojej audi a4 b5 z '95 roku na licznik z '98 mam kilka problemow. Wszystkie kable sa prawidlowo podlaczone. Sprawdzone kilkanascie razy. 1) Na liczniku na duzym fisie wyskakuje ikonka dot. plynu chlodniczego i wykrzyknik w kolku. Poziom plynu w normie. 2) Procz tego swieci ABS ale on i na starym liczniku swiecil. Plyn hamulcowy zamowiony, klocki rowniez niedlugo wymienie 3) Dzisiaj auto zaczelo wpadac w tryb awaryjny, tzn niereagowal w ogole na pedal gazu : o Gdy podotykalem kable od licznika auto zaczyna chodzic normalnie. Byc moze gdzies w kabelkach od licznika zwarcie jest? Ale czy kabelki od licznika moga w ogole cos takiego powodować!!?? 4) Przy wlaczaniu swiatel, czy to mijania czy dlugie wskazowka paliwa opada do 0. 5) Po wlaczeniu swiatel podswietla sie przycisk od przeciwmgielnych (przed wymiana rowniez to wystepowalo, przeciwmgielnych w aucie nie ma bo jest instalacja HID, moze ta instalacja powoduje jakies zaklocenia?) Filmik do wgladu: W trzeciej sekundzie wlaczam swiatla poprostu swiatla W szostej sekundzie wylaczam swiatla. Nowe spostrzezenia: Sytuacja nie zawsze wystepuje Jesli juz wystepuje to wskazowka opada rowniez gdy wciskam hamulec.
  8. maja swiecic po uruchomieniu silnika. Ewentualnie moga byc zamiast przeciwmgielnych bo ich i tak nie mam...
  9. Przykmin to: http://allegro.pl/komplet-audi-a4-a6-vw-passat-1-9-tdi-i2117037252.html Ze zdjec widac ze raczej nie smigane i w dodatku cena idealna.
  10. W aucie mam zamontowane listwy led w kratkach od zderzaka. Czym je zasilic? Z kazdej listwy wychodza dwa kabelki, czarny i czerwony Gdzie najprosciej je wpiac by po uruchomieniu silnika zaczely swiecic?
  11. z tasmy od dyskietek, albo zlacza od tasmy od dysku czy dyskietek (wylutowane z plyty glownej na przyklad) @Tommy Gun - kozacko
  12. Skoro sam wymienil to teraz wykrec licznik i sprawdz ile wychodzi kabelkow z czarnej wtyczki (tej po srodku). Piny o numerach z tej wtyczki: 16 -Tail lights/dipped beams 19 - Brake light podepnij do masy.
  13. ok [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 14:15_________________________________________________@Tommy Gun - napis "OK" powinien sie wyswietlac
  14. No wlasnie dlatego schemat potrzebuje. Wczesniej dlugie dzialaly i na fisie wyswietlala sie duza ikona z plynem chlodniczym. Pin z nowego licznika oznaczony poziom plynu chlodniczego podlaczylem pod pin bialo zolty i na fisie juz nie wyswietla tej informacji ale rowniez przestala dzialac kontrolka dlugich swiatel... Dlatego potrzebuje opis starej wtyczki by dojsc do ladu, jakby ktos byl tak mily i zrobil fotki albo opisal to wdziecznosc dozgonna z mojej strony go czeka...
  15. Tabela nie chula. Zegar juz przekodowany, dziala praktycznie wszystko za wyjatkiem: - wlaczenia dlugich swiatel (ikonka nie pokazuje sie) - wskazowka paliwa opada gdy wlaczam swiatla lub wciskam hamulec. Dlatego potrzebuje kolory kabli ze starej wtyczki
  16. Dopytalem jeszcze sprzedawce ów licznika i mowi ze wyciagniete byl z S4 1.8T Wiec MaxsteRR masz chyba racje, ale sprawdz jeszcze te numery co podalem by miec 100% pewnosc W google sa liczniki z tym numerem 8d0 919 930 ale z inna litera na koncu ( u mnie jest "S" )... o.O[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 12:55_________________________________________________Postęp w lokalizowaniu błędów w połączeniu kabelków jest. Niestety starych wtyczek (26-pinowych) juz nie posiadam i prosze o pomoc w opisaniu mi kabli. Chodzi mi tylko o to by ktos mi rozpisal kolory kabelkow pod jakie piny sa podlaczone. Na przyklad Kostka niebieska (26 pin) 7 - brązowy 9 - brązowo-żółty 24 - brązowy Jak ktoś ma starą wtyczkę to proszę o rozpisanie kolorów Lub prosilbym o zdjecia kostki 26 pinow (najlepiej obu i zoltej i niebieskiej) z obydwoch stron Ponizej fotki niebieskiej wtyczki tylko ze 32 pinowej [ja potrzebuje takie same zdjecia kostki 26 pinowej]:
  17. Oktawiusz5 - podlaczyles sie w koncu na stole? Ja dzisiaj probowalem i podlaczylem sie. Licznik '98 1, 23 do plusa 24 minus 25 linie K Co do kabla to: http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRm8TmIZBdUkSGMABfXgwfQfbdZbPO5uOeURycVgboIth4zKWP1rncfma0i schemat to gniazdo w samochodzie musisz podlaczyc jako odbicie
  18. Moj 1Z obecnie rowniez smiga na 60aH (pozyczonym od kolegi) i swietnie daje sobie rade. Stary aku 85aH wyzional ducha...
  19. @srk76 licznik z FIS sam montowales czy seryjnie byl? Blad o ktorym piszesz pojawil sie niedawno czy miales od poczatku od kupna?
  20. Licznik jest z Audi C5 (tak jest napisane na tarczach po zdjeciu obudowy licznika). Moze te info cos pomoze?
  21. Prosze o pomoc kogos ogarniajacego temat Przy wlaczaniu swiatel, czy to mijania czy dlugie wskazowka paliwa spada do -0. Filmik do wgladu: W trzeciej sekundzie wlaczam swiatla poprostu swiatla W szostej sekundzie wylaczam swiatla. Nowe spostrzezenia: Sytuacja nie zawsze wystepuje Jesli juz wystepuje to wskazowka opada rowniez gdy wciskam hamulec.
  22. Varta F18 (85aH) Silver Dynamic Varta F17 (80aH) Blue Dynamic
  23. A jeszcze jedno pytanko Gdzie lub skad ciagnac kabelki do czarnej kostki? connector, black, 20-pin 1 -Consumption signal [to wiem ze do ecu, 10pinowa kostka, trzeci pin (zolty)] 5 -Ambient temperature 6 -Gear indicator 9 -Coolant level 10 -Hydraulic system pressure 11 -On-board computer - Reset 12 -Radio/telephone - Clock 13 -Radio/telephone - Data 14 -On-board computer, left 15 -Radio/telephone - Enable 16 -Tail lights/dipped beams 17 -Glow plug relay 18 -On-board computer, right 19 -Brake light
  24. Immo do zaslepienia tzn wystarczy diode wyciagnac? [w sumie nie rozbieralem nowego licznika, wiec mam nadzieje, ze jest tak jak w starym liczniku, tzn wystarczy zaroweczke wyciagnac?] Seryjnie poduchy byly, tylko byla mala stluczka, poszedl zderzak i poduchy obydwie. Poducha pasazera zaslepiona (wiec brak), a kiere kupilem od trojramienna i poduchy jeszcze nie podlaczylem Od eSki. Benzyna 99 rok, z analogowym zegarkiem. fota z przodu fota z tylu Ktore piny moglem pomylic? hehe Nie no auto stalo i wylaczalem lampy to wskazowka wedrowala w gore. w 1/2 fis też miałeś wskaźnik temp? Nie mial Ale wiazke mial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.