Treść opublikowana przez SowaBezOka
-
Polift jak odkrecac podszybie??
Moze i dziwny problem, ale kupilem podszybie z polifta i nie ma w nim naciec na srubokret tylko sa dziurki w miejscu gdzie sie kreci uchwytem... Jak sobie z tym radzicie??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no... a pozniej wstaniesz i sie obudzisz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
@Michaloo24 zawsze masz opcje sprzedac swoj licznik i kupic z FISem ze swojego rocznika i podlaczyc kilka kabelkow.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zeby sprawdzic, pociagnij sobie luzem w kabinie kabel od plywaka do licznika pod pin spalania. Wtedy dowiesz sie na 100% co jest nie tak. Jak cos to kup sobie kilka metrow kabla sieciowego (w komputerowym), wyrwij jeden kabelek i testuj. U mnie dzialy sie dziwniejsze rzeczy. A nowe kable sprawily ze wszelkie problemy zniknely
-
[ALL B5] Problem z kierunkowskazami
Wymiana nie jest skomplikowana. Ja zawsze radio wyjmuje (jesli jest) i wypycham 'od tylu' przycisk awaryjnych, wypinasz kostke, wkladasz nowy przycisk i gotowe. 30zl + kw chcialbym. przycisk do przedlifta, tzn taki jak tutaj: Jesli masz polifta to szukaj na allegro http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=przycisk+awaryjnych+a4
-
[ALL B5] Problem z kierunkowskazami
Przekaznik od kierunkow jest w przycisku swiatel awaryjnych. Akurat mam na sprzedaz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ostatnio ciagnalem nowe kabelki wiec bezposrednio z plywaka.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Napraw ABS
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dziwne zachowanie, moze faktycznie spala te 5l/100... Ewentualnie jak bedziesz mial okazje podmienic licznik na podobny to sprawdz o co biega, bo kable napewno masz dobrze podlaczone skoro chwilowe spalanie dobrze wskazuje. Tak to normalne, musisz pozbyc sie bledów zwiazanych z ukladem hamowania. Poza tym abs dziala normalnie?
-
[ALL] "Powerbox" przestroga dla innych.
bedzie lepiej jak zmienisz szybciej bieg a nie do ~5.000 gonisz, lekko przed 4.000 zmieniaj
-
[A4 B5 1Z] Puszka z wężykiem i kablami pod kierownicą.
numer B 0 281 001 na koncu sa trzy kwadraciki Doszedlem w koncu co to jest. BOX ! Dlatego audik tak ladnie sie zbiera.
-
[A4 B5 1Z] Puszka z wężykiem i kablami pod kierownicą.
nikt nie ma pojecia co to za urzadzenie? Wiem, ze cos zwiazane z paliwem... co dokladnie?
-
[A4 B5 1Z] Puszka z wężykiem i kablami pod kierownicą.
Numeru nie spisze teraz bo auto zostawilem w domu, a teraz w pracy jestem do poznego wieczora. Fotka poprawiona ---------- Post added at 11:42 ---------- Previous post was at 10:47 ---------- link do fotki tego urzadzenia jest w pierwszym poscie, prosze sprawdzic.
-
[B5 1Z] Padający akumulator, prawie nie kręci po ładowaniu...
@bunny54 - juz mam nowe aku
-
[A4 B5 1Z] Puszka z wężykiem i kablami pod kierownicą.
Co to jest za urządzenie? http://imageshack.us/photo/my-images/41/takietam020.jpg/ Nie mam w tej chwili jego numerów, kiedys sprawdzalem to sie dowiedzialem co to dokldnie jest ale juz nie pamietam Napis jaki teraz odczytalem to: Saughror - rura ssąca Do urzadzenia jest wiazka kabli i jeden gumowy wezyk.
-
[ALL B5] Licznik z benzyny do TDi - kodowanie zmienione, błędne wskazanie prędkości.
tarcze caly czas mam ori (sa mile i km) i na nich zle wskazuje. wsadu szukac na necie czy poprostu go przekodowac ?
-
[B5 1Z] Błąd 302, wykrzyknik na FISie...
Poziom plynow jest w idealnym stanie. Kable wygladaja na cale [od sterownika i od pompy ABS], przekazniki przy pompie ABS sprawdzone i dzialaja na 100%. Poza tym kozystalem z ponizszych schematów do sprawdzenia bezpiecznikow: http://obrazki.elektroda.net/19_1272179935.png http://obrazki.elektroda.net/16_1272180048.png http://obrazki.elektroda.net/89_1272180048.png Bezpieczniki cale, jedyne co mnie zdziwilo to brak bezpiecznika numer "16" w tym schemacie jest oznaczony jako "ABS" ... U mnie nawet brak wiazki do niego.
-
[ALL B5] Licznik z benzyny do TDi - kodowanie zmienione, błędne wskazanie prędkości.
z angola jest licznik, inaczej trzeba go ustawic?
-
[ALL B5] Licznik z benzyny do TDi - kodowanie zmienione, błędne wskazanie prędkości.
no kodowanie zrobilem 00040 lub 00042 nie pamietam teraz dokladnie. bo chyba zmiana kodowania starczy, wsadu nowego nie musialem wgrywac?
-
[ALL B5] Licznik z benzyny do TDi - kodowanie zmienione, błędne wskazanie prędkości.
na oko 15-25 za duza predkosc, a obrotomierz wyglada dobrze.
-
[ALL B5] Licznik z benzyny do TDi - kodowanie zmienione, błędne wskazanie prędkości.
Licznik przed zmiana: - V-Max: 220 km/h - 6000 obr/min. Nowy licznik: - V-Max: 260 km/h - 8000 obr/min. W nowym liczniku kodowanie zostalo zmienione na TDika z moim wyposazeniem. Niestety blednie wskazuje predkosc, co teraz robić? Sama wymiana tarcz pomoże?
-
[ALL B5] PROBLEM ZE ŚWIECĄCYM SIĘ TYLNYM ŚWIATŁEM PRZECIWMGIELNYM
dobre
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jakas zwara musi byc przestudiuj kable od wskaznika paliwa i od wlaczania rezerwy, sprawdz czy nigdzie nie maja zwarcia do plusa.
-
[B5 1Z] Nowa wiązka z pływaka do ecu, jak podlaczyc.
dzieki chlopaki za informacje. Zrobilem nowa wiazke kabli od plywaka bezposrednio do licznika i ladnie wszystko dziala. W koncu wskazuje, spalanie, srednie spalanie itd, również wskazuje prawidlowo paliwo i co najwazniejsze po wlaczeniu swiatel nie opada wskazowka. Przeszczep licznika praktycznie zakonczony sukcesem :>
-
[ALL B5] lampy Depo postojówki
Ja bym to odeslal i to jest najlepsze rozwiazanie.