Treść opublikowana przez SowaBezOka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Moze wypadaloby jednak zrobic FAQ lub latwo dostepny odnosnik do odpowiedzi na takie pytanie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest gdzies tutaj dokladnie rozpisane "how to" ?? Bo przegladam i w sumie ciezko znalezc
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chopy, a powiedzcie idzie podlaczyc poprzez rozne przerobki i tym podobne rezania licznik z benzyny z roku '99 (z elektronicznym zegarkiem) do diesla (1z) rok '95 ?
-
[B5 AEB] Rano nie odpalił.
- [B5 AFB] Wilgoć w bagażniku???
Gdzie dokladnie (z ktorej strony itd) jest plastikowy odpowietrznik? Co on daje? Z prawej strony mam wilgotna wykladzine na boczku w bagazniku, mysle, ze przez to paruje mi szyby z tylu.- [B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
za fotelem? troche daleko, a pod pedalami wzglednie sucho? Jesli za fotelem to moze masz sytuacje taka, ze przez drzwi ci cieknie... przeszukaj forum znajdziesz info. Fakt, ze nie zaszkodzi uszczelnic kompa- [B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
Nie wiem, sprawdz to bo nie jest ciezko... Aktualnie jezdze bez dolnej oslony, od czasu kiedy zalalem silikonem i uzylem opalarki i suszarki do pozbycia sie wilgoci z wykladziny mam sucho na przodzie Gorzej z tylem... Ale tez trzeba ostro obserwowac i wyjdzie co i jak...- [B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
aktualnie na przodzie mam sucho, co prawda przednia szyba wlasnie jest tlusta, mylem ja juz kilkukrotnie i dalej jak zaparuje to tylko sie rozciera, nic nie idzie zrobic... Po ostatnim zabiegu, paruja mi teraz tylne szyby. Zauwazylem, (stojac przodem do bagazniku), ze jest wilgotny prawy boczek... gdzie moze sie woda dostawac w to miejsce?- [B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
niedawno gdybylo w granicach 10-12 st C. wciskalem przycisk i tez nic nie dzialalo. no i na vagu zadnych bledow nie wskazuje. Jak latwo mozna sprawdzic czy klima dziala? Dodatkowy wentylator powinien sie zalaczac no nie? Tylko nie wiem czy odrazu po wcisnieciu przycisku czy na jakiej zasadzie?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 13:24_________________________________________________Sprawdzilem filtr, jest nowiutki i jest suchy. Wzialem w lapy opalarke i suszarke do wlosow i zobacze w najblizszych dniach czy bedzie sie cos pojawia czy nie...- [B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
34 zl najtanszy z weglem aktywnym: http://allegro.pl/filtr-kabinowy-vw-passat-audi-80-a4-weglowy-i2031457061.html W stacjonarnym sklepie taniej wyjdzie??- [B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
W sumie to nie mam pojecia, audi w kraju juz kilka ladnych lat jest, wiec tutaj by nie plywalo raczej... Ja go kupilem 1 miesiac temu.- [B5 1Z] Kilka problemow - parujace szyby, woda po stronie kierowcy,nie dzialajaca klima.
U mnie problem jest tego typu, ze: - paruja wszystkie szyby (przewaznie podczas jazdy) - klimatyzacja chyba nie dziala (w poprzednim aucie po wlaczeniu klimatyzacji spadaly lekko obroty, tutaj nic nie drgnie nawet po wcisnieciu przycisku od klimy) - woda po stronie kierowcy, odplywy przeczyszczone. Ostatnio ecu wykrecalem i zapodalem silikon pod obudowe (na uszczelke i pod uszczelke), ale niestety dalej jest wilgoc, dywanika tam nie mam. Druga sprawa to taka ze drzwi sa lekko osuniete, ale wydaja sie szczelne... Przeczytalem juz wiele tematow na temat wody po stronie kierowcy ale nie wiem co moge jeszcze zrobic. Zdemontowac deske, sprawdzic nagrzewnice moze? Wydaje mi sie, ze parujace szyby sa poprostu skutkiem wilgoci na wykladzinie. Ale z drugiej strony szyby paruja najbardziej podczas jazdy. Prosze o pomoc w ogarnieciu auta, bo przyznam ze sie zniechecilem do Audi.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, niestety audi zaczyna strzela fochy wiec musze szukac pomocy, mam nadzieje, ze to forum okaze sie bardzo pomocne. - [B5 AFB] Wilgoć w bagażniku???