Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SowaBezOka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SowaBezOka

  1. nie, telefon jak sie nałąduje to sam przerywa ładowanie, a ładowarka ma w sobie bezpiecznik Sęk w tym, że bezsensu byloby rozlaczacz telefon po kazdym naladowaniu. A sytuacja tutaj jest taka, ze telefon jest schowany pod deska i podlaczony pod ladowanie na stale i w tym czasie bateria nie jest w stanie sie rozladowac nawet o 4%... Wiec na pewno po jakims czasie (3-4 miesiace) bateria by sie zepsula i komorka sie wylaczy. Nie mam racji? Znam to z uzytkowania laptopow (bylem sprzedawca ) ludzie, nie wyjmuja baterii z laptopa, gdy maja podlaczone zasilanie. Bateria w ciagu 6 miesiecy w ten sposob sie psuje.
  2. Uzupelnij kolego SowaBezOka (masz jakies imie)... swoj profil, zebysmy wiedzieli skad jestes i jakie masz auto, oraz gdzie ten autobahn... bo chyba nie pod Warszawą...? Pozdrawiam @danu44 - w polsce sa autostrady, w niemczech Autobanh
  3. Coz za zaskoczenie. Jestem jedyny jak do tej pory ktory uzywa oleju firmy Agip Dokladnie Agip 7004 5W/40 Dzisiaj na autobahnie widzialem cysterne tej firmy
  4. Okulary 3D Samsung cena - Porwnanie cen w sklepach Dopasuj sie cenowo i kupuj.
  5. Bylem, nic ciekawego tam nie znalazlem. Przedmioty potrzebne do stworzenia Kostura: 1. Czarny Grzyb (Black Mushroom) – Katedra, poziom I, akt I. 2. Dzwonek Wirta (Wirt’s Cowbell) – Można go kupić u kupca w mieście akcie II za 100 000 szt. złota. 3. Tęcza w Płynie (Liquid Rainbow) – Tajemnicza Skrzynia w Tajemniczej Jaskini, Akt II. 4. Bełkoczący Klejnot (Gibbering Gemstone) – W pieczara mrozu, Akt III, wypada z Ciltary. 5. Piszczel Leorica (Leoric’s Shinbone) – Posiadłość Leorica, Akt I. Raz zrobiony Kostur pozwala wchodzic na Pony level tyle razy ile chcesz. Zeby grac na wyzszym levelu trzeba kostur ulepszyc (200k golda u kowala)
  6. Gram mnichem, 60 lvl juz od ponad tygodnia, ale na INFERNO dopiero koncze drugi akt... Masakra jesli chodzi o roznice miedzy pierwszym a drugim aktem na poziomie inferno. Cale 2 dni poswiecilem na farmienie golda, by moc kupic odpowiednie itemy na drugi akt, a i tak jeszcze to malo i powolutku idzie... Wiec trza farmic, farmic, farmic na pierwszym akcie
  7. Odplywy wyczyszczone, ten pod aku i ten pod servo od abs.
  8. Po deszczu zbiera mi sie woda w aucie. Problem wystepuje od dlugiego czasu. Wszystkie tematy na forum przewalkowalem i nie moge znalezc przyczyny Na fotce zaznaczylem gdzie sie dokladnie zbiera (obok tego plastiku na ktorym trzyma sie stope). ECU zasilikonowalem porzadnym uszczelniaczem wiec to nie jest jego wina
  9. Panowie, poszukuje osoby która podjęłaby współpracę ze mna. Chodzi o prowadzenie i rozkręcenie forum o tematyce gier MMO z lekkim naciskiem na Diablo 3. Kandydat powinien łatwo odnajować się w skrypcie for internetowych ipb - to jest w sumie jedyny warunek. Po wiecej informacji zapraszam na GG - 2855082.
  10. 17h grania i przeszedlem D3 na normalu, teraz lece koszmar, juz trudniej jest ...
  11. Bayern Monachium - FC Chelsea Jak ktos nie ma TV to do ogladniecia na, www.kanal2.transmisje.info
  12. @rkwon - nie no tak to sie nigdy nie dorobisz
  13. @lapawwa tez nie kupilem preordera, ale kupilem klucz na keye.pl w dniu premiery. Zaraz po pracy juz gralem, tzn instalowalem itd., bo 15.05 o 22:30 dopiero wszystko ruszylo i dalo sie grac na keye.pl odrazu po wplacie przesylaja ci skan klucza, na battle.net rejestrujesz sie, wpisujesz klucz i tym samym przypisujesz go do swojego konta i nikt inny juz go nie moze uzyc. W miedzy czasie pracownicy keye.pl beda rozsylac BOXy (pudelka z kluczem i poradniki) do gry na adres domowy. Ja kupilem za 199zl, teraz widze, ze na keye pl tez jest drozej. Zeruja Rowniez w dniu premiery w moim miescie gra miala kosztowac 150zl w mediaexpercie. Dziewczyna miala mi kupic, ale Pani powiedziala, ze wszystkie juz zarezerwowane, a dostawa bedzie w nastepnym tygodniu. Dziewczyna chciala zarezerwowac, ale ekspedientka sie zmieszala i zaczela cos krecic, wkoncu wyszlo na to, ze nie mozna rezerwowac. Jaki z tego wniosek? Na 100% pracownicy albo kierownik ME dla siebie zakosil wszystko i teraz mozna to kupic na allegro za 199zl
  14. Jakby ktos szukal dzisiaj transmisji meczy T-Mobile Ekstraklasy to leca tutaj: http://www.kanal4.transmisje.info/ ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- Jakby ktos szukal dzisiaj transmisji meczy T-Mobile Ekstraklasy to leca tutaj: http://www.kanal4.transmisje.info/
  15. @PABLO - stare zdjecie, ale pokazuje jak bardzo chlopaki chca osiagnac sukces.
  16. @akjam - ja bylem do konca @Skyliner89 - karne normalne by byly gdyby Real wszystkie wykozystal
  17. Szkoda szkoda, wielka szkoda... Btw dziwne te karne.
  18. To jest dopiero catenaccio, Smuda niech się uczy od Di Matteo. Di Matteo 'miszcz'
  19. www.i-transmisje.pl/kanal-1/ tu ogladam online na stronie, tylko ze na Internet Explorer lub na Firefoxie trzeba doinstalowac plugin, na Chromie nie chce dzialac.
  20. Obecnie mam licznik od angola. Licznika jest od benzyny, jest przekodowany i dziala normalnie. wyglada jak ten na fotce: Tylko, ze moj ma biale tarcze, ale to nie ma znaczenia. Chodzi o to, ze chcialbym zamienic tarcze na europejskie. Tylko ze teraz nie wiem jakie wrzucic. Sprawdzilem tarcze jakie mialem oryginalnie i w nich stowka jest lekko na ukos w lewa strone, a skala jest do 220km. Ciut nowsze maja skale do 260km/h, a stowke na samym srodku. [+] Wiem juz, zeby miec ori licznik musialbym wgrac odpowiedni wsad. Niestety nigdzie nie znalazlem wsadu od licznika ze skala 220km/h. 1. Smialo moge probowac wgrywac wsad od licznika 260km/h ? 2. Obecny licznik z nowym wsadem bedzie prawidlowo wskazywal predkosc?
  21. no kolo zamka szarzowalem ostro bo nie wiedzialem jak jest linka zamocowana i musialem tam ostro macac by sie zorientowac co i jak, wiec stasiu dzieki za info, nie wiedzialem ze tam gdzies moze byc jakas wtyczka. jutro sie przyjrze.
  22. sprawdzilem przed chwila, ze nie dziala z panelu od kierowcy otwieranie szyby u pasazera, byc moza ta wtyczke zle wtknalem... Na fisie wczesniej mi nie wskazywal otwartych drzwi.
  23. Lampka znad nog przestala swiecic gdy otwieram drzwi kierowcy, po otwarciu pozostalych drzwi lampka sie normalnie zapala. Problem w tym, ze kilka dni temu strzelila linka od klamki, sciagalem tapicerke by wymienic linke i od tego czasu wlasnie lampka przestala sie zapalac gdy otwieram drzwi kierowcy. Co moglo sie stac!? Dzisiaj sprawdzilem i wszystkie kostki w boczku drzwi sa wcisniete.
  24. w ogole nie jest podlaczony. gdzie szukac kabelkow? ---------- Post dopisany 14-04-2012 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 16:23 ---------- pomoze ktos podlaczyc klakson do nowej kierownicy??
  25. Odkad kupilem auto brak w nim klaksonu. Kiera jest trojramienna. Jak podlaczyc ja pod klakson?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.