Treść opublikowana przez SowaBezOka
-
Długo kręci gdy zimny, a kąt wtrysku ustawiony na 49-51
Jaki klucz zeby swiece wykrecic i nowe wkrecic??
-
Długo kręci gdy zimny, a kąt wtrysku ustawiony na 49-51
W poprzednia zime odpalal od strzala przy mrozach. Teraz, gdy mam ustawiony kat wtrysku na ideal (nie sugeruje, ze to moze byc przyczyna), ale nie odpala najlepiej. Auto postoi kilka godzin przy temperaturze 1st i juz jest lekki problem (za pierwszym przekreceniem czekam, az swiece zgasna,a trwa to dlugo bo przewaznie po przekreceniu kluczyka tylko migna, a teraz gdy mroz przyszedl juz dlugo podgrzewaja). Odpala przy dluzszym kreceniu,a gdy juz odpali to lekko trzesie buda przez jakies dwie chwile. - Kat wtrysku idealny, - Akumulator sprzed roku, wiec mozna powiedziec, ze nowy, - Nowe swiece (rok temu kupione) jeszcze czekaja w domu, Co jeszcze moge zrobic by przy -30stopniach mnie auto nie zaskoczylo i odpalilo od strzlaa
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
I ja rowniez grywalem w CS'a. Jakby byla potrzeba moge pomoc w administrowaniu lub stworzeniu strony czy FanPage'a
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak uwazasz. Ja po zrobieniu plukanki przejechalem juz kilka dni na oleju i olej w silniku jeszcze nie zczarnial na maksa Zrob plukanke nie zaszkodzi.
-
Klimatronik - dziwne objawy, szyba cieple powietrze, boczne kratki zimne...
@d darek - mniej wiecej patrzac na konsole od przodu na jakiej wysokosci klapa centralna sie znajduje? Zaznacz mi czerwonym kolkiem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
The a4 - ja przeszedlem z 10w40 (a byc moze nawet 15w40 tam byl lany!) na 5w40 i zadnych rozszczelnien nie stwierdzilem. Przed wczoraj drugi raz juz lalem 5w40, a na dodatek zrobilem plukanke przed wymiana. Nic zlego sie nie dzieje
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #3/10 Ekstraklasa 27-10-2012 19:00 GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 1-1 27-10-2012 19:00 Korona Kielce - Pogoń 1-1 27-10-2012 19:00 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0 27-10-2012 19:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-1 27-10-2012 19:00 Podbeskidzie - Lechia Gdańsk 0-2 27-10-2012 19:00 Ruch Chorzow - Górnik Zabrze 3-2 27-10-2012 19:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 3-1 27-10-2012 19:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1 Liga angielska 28-10-2012 14:30 Everton - Liverpool 2-2 28-10-2012 17:00 Chelsea - Manchester United 0-0 Liga francuska 28-10-2012 21:00 Marsylia - Lyon 0-1
-
Dolalem 1L zwyklej wody do ukladu chlodzenia. Wymieniac caly plyn?
No tak, ale te procenty to w przypadku gdy koncentrat jest zastosowany? Bo na butelce ktora mam od Prestone jest napisane - nie mieszac z woda. Dzieki za info o refraktometrze. Jutro poszukam w okolicy i bedzie jasnosc Dziekowa panowie
-
Dolalem 1L zwyklej wody do ukladu chlodzenia. Wymieniac caly plyn?
Ostatnio dolalem 1L wody zamiast plynu chlodniczego. Wymieniac caly plyn przed zima, czy 1L wody nie zaszkodzi chlodnicy czy silnikowi?
-
Jak wymienić pompę ABS wraz ze sterownikiem?
A wlasnie. Sterownik spod kanapy, gdy go wymieniam to musze nowy sterownik w jakis sposob adaptowac czy cokolwiek z nim robic?? Gdy wymienialem go, sprawdzilem na VAGu czy sie laczy i czy sa bledy - laczyl sie i bledow nie bylo. Tyle wystarczy? ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- ---------- Post dopisany 25-10-2012 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 13:49 ---------- Widze, ze pompy nie sa drogie. Sprawdzona i sprawna do 100zl kupie. Prosze o informacje jak wymienic ta pompe. Wystarczy odkrecic przewody metalowe i mocowania? Nowa pompe zalac plynem hamulcowym??
-
Jaki rozmiar sruby (korka spustowego) w misce olejowej?
podziekowac 17stka musi pasowac z tego co widze...
-
Jaki rozmiar sruby (korka spustowego) w misce olejowej?
Zapomnialem juz. Jaki jest rozmiar sruby (korka spustowego) w misce olejowej? Prosze o szybka odpowiedz.
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
w jaki sposob sie zle laczy? Rozwin troche Nie masz sterow do kabla, czy wszystko gra, w menedzerze urzadzen ustawiles kabel na COM1 lub COM2 ? W VCDS tak samo ustawiles?
-
Potrzebuje reperaturki uchwytow reflektora do B5...
Potrzebuje reperaturki uchwytow reflektora do B5... Gdzie kupie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Co koledzy i kolezanki powiedza o oleju Mannol extreme 5w40? Olej silnikowy - MANNOL - EXTREME - 5W-40 - 4L - Syntetyczny :: MOTOPLATFORMA.COM Moze ma ktos pod reka wlasciwosci tego oleju oraz Motula x-cess 8100? Dla porownania
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
revee19 - VAG dziala na WIN7, co masz za problem? Jak chcesz podjedz do mnie to pomoge i z autem i z kompem jak trzeba
-
Jak wymienić pompę ABS wraz ze sterownikiem?
Przekazniki niby sprawne. Elektryk sprawdzal Przewody ktore? Z tej calej instalacji ktore sie podlacza do urzadzenia przyleglego do agregatu ABS?
-
Jak wymienić pompę ABS wraz ze sterownikiem?
Sterownik spod tylnej kanapy mam drugi i podmienialem go. Nic sie nie zmienia. Kilka miesiecy temu gdy sprawdzalem auto programem Polski VAG 4.9 znajdowalo blad 00302 (problem caly czas ten sam i nie rozwiazany od kilku miesiecy)... Duch^ - jak najbardziej ABS'a sprawdzam wchodzac w zakladke ABS, i klikam fault codes. A jeszcze gdy auto nie odpalone, a diagnozuje je za pomoca VAGa to gdy wchodze w zakladke ABS rowniez pojawia sie wykrzyknik, trzy beepniecia oraz kontrolka ABS sie swieci, po chwili wszystko znika. Dodam, ze gdy auta nie diagnozuje i po 10sekundach od odpalenia auta pojawia sie wykrzyknik, trzy beepniecia ale kontrolka ABS sie nie swieci, moze tu gdzie indziej jednak lezy wina... Dodam, ze akumulator mam nowy.
-
Jak wymienić pompę ABS wraz ze sterownikiem?
@devastation - ABS nie dziala, swieci sie ikonka (!) na FISie i daje 3 sygnaly dzwiekowe. Sterownik raczej dobry bo VAG laczy sie z ze sterownikiem, ale zadnych bledow nie znajduje... @Duch^ - a caly ABS (agregat oraz sterownik) ciezko zdemontowac? Moge zastapic stary agregat nowszym typem?
-
Klimatronik - dziwne objawy, szyba cieple powietrze, boczne kratki zimne...
@troudyl - Jak on ci to pokazal, gdzie ta klapa sie znajduje? Pomoz w zlokalizowaniu to posprawdzam i moze problem rozwiazemy wspolnymi silami
-
Jak wymienić pompę ABS wraz ze sterownikiem?
Przeszukalem cale forum i nigdzie nie ma szczegolowego opisu. Bylby ktos pomocny kto juz to robil i opisal mniej wiecej cala procedure wymiany??
-
[FOTO] Pomoc w ocenie czy potrzeba wymieniać rozrząd...
Panie i Panowie - 'male' sprostowanie. Faktycznie przesadzilem z odlegloscia. Dokladnie 4500km miesiecznie.
-
Klimatronik - dziwne objawy, szyba cieple powietrze, boczne kratki zimne...
Moze powinienen sprawdzic to wszystko za pomoca panelu klimatronika, a nie laptopa?? Tylko jak to sie sprawdza?
-
Klimatronik - dziwne objawy, szyba cieple powietrze, boczne kratki zimne...
Problem jest nastepujacy: - Praktycznie nie dziala ustawienie temperatury (w sali 17-28 stopni) - Gdy ustawiam max cieplego powietrza to leci tylko ze srodkowych kratek oraz z kratki nawiewu na szybe, a z kratki pasazera i kierowcy leci zimne powietrze Klimatronik sprawdzany na VAGu - 0 bledow... Test przeszedl, otwieralo sie cos tam, wialo cos tam jak to w tescie i tyle... Gdzie szukac problemu?
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
Kat wtrysku ma byc zblizony do 49-51... Sprawdz go, aczkolwiek u mnie przy kacie wtrysku okolo 100 palil od strzala, wiec to chyba zalezy rowniez od kondycji silnika... Podjedz do pierwszego lepszego warsztatu i zapytaj czy moga sprawdzic kompresje w silniku, koszt nie wielki