Treść opublikowana przez wojthass
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spot Leszno
Moze niedziela godz 19sta, tesco leszno ?- Spot Leszno
tez pewnie zachacze;)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pewnie wlece:) Czekam na pozniejsze dokladniejsze informacje o tym wydarzeniu:)- Problem z turbo, pytanie o BRD
To rozumiem MAsz gdzies wiecej zdjec przeróbek silnika tego z podpisu?- Trzesienie przy niskich obrotach
Ciekawe czy takie by podeszly czy musze szukac typowo do AWX-a, bez czujnika Poduszki silnika Audi S4 B6/B7 4.2 V8 Komplet (2999699741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Problem z turbo, pytanie o BRD
Po co latac normalnie mając taką moc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spot Leszno
O tej godzinie słabo juz kojarze, ale cos mnie sie wydaje ze zmieniles furke- Spot Leszno
No to trzeba sie ustawic i zobaczyc co tam wyrezałes;))- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zycze przyjemnej i szybkiej pracy- Spot Leszno
Za duzo sie nie zmienilo poki co;p Jade niedlugo do galerii to mozna sie ustawic;p- Wewnętrzne oświetlenie LED
Sublime cos takiego, dokladnie, to zaleznie jak wlozysz bedzie swiecilo gora lub doł, mam u siebie podobne tylko z 3ma diodami wzdluz, zroc uwage na szerokosc tego bolca/wtyczki/szyny czy jak to nazwac zeby sie zmiescil do lampki, moje wchodzily na styk a te wydają sie szersze- Poduszki silnika
aso Naprawde...?- Poduszki silnika
Dzieki:) Teraz tylko je znalesc, kto moze to mieć ?- Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
No na 95 procent nie mam:/ kupie nowa najwyzej, odesle stara i bedzie jedna na sprzedaz;)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tez szukam felg na lato 18stek i opony do tego;) Pojda w grafit albo czarny mat, rs6 jakos mi sie nie widza, zastanawiam sie nad bbs podobnych do tych z poprzedniej strony, ale takze wchodza w gre jakies bardziej odkryte zeby fajnie bylo widac hamulce s4- Poduszki silnika
Dołaczam sie do pytanie, potrzebuje poduchy do AWX-a czy to będą takie same? Oryginalne nowe podobno cholernie drogie, czy są jakieś godne uwagi zamienniki ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze nie wiem - 2.7TDI jest na tapecie.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S rezamy coś w weekend ?- Problem z turbo, pytanie o BRD
A slyszalem opinie ze te zamienniki sa nic nie warte.. Po zwiekszeniu mocy moga nie dac rady, ale chyba tez pojde w zamienniki bo nowe kolo 1000:/- Problem z turbo, pytanie o BRD
Hmm to chyba zamienniki;>- Problem z turbo, pytanie o BRD
No mi tez troche telepie ale mam nadzieje ze to poduchy nie dwumas, a gdzie dorwales poduchy? Ori? Nowe czy uzywane? Lepiej wszystkie mody mechaniczne , wykonaj przed programem, wtedy masz strojone na cacy- Problem z turbo, pytanie o BRD
305 tys. Bo ja niedawno robilem program bez modow i mam 169 teraz to te 200 chciałbym miec:) Tylko nazbierać na to trzeba i z pompkami tak wedlug tego etap 2 lub 3: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/ Etap2 - turbo BRD - FMIC - program - brak EGR - DP - pompki seria Wynik: max 200km 400nm Koszt: 3,5tys zł Turbo BRD - 1200zł, FMIC-500:1500zł, program - 1200 przykładowy wykres Etap3 - turbo BRD - FMIC - pompowtryski AL - brak EGR - program - DP Wynik : max 210km 430nm Koszt: 6tys turbo BRD - 1200zł, FMIC-500:1500zł, program - 1200, wtryski nowe- 1400-2200(cena u cowboya za komplet) Teraz po tym porgrami wyszlo ze musze poduchy wymienic, ori niby kolo 1000zl :/- Problem z turbo, pytanie o BRD
Slo zycze Ci powodzenia w modyfikacjach:) Mam nadzieje że dasz mi wiele cennych wskazówek bo chyba tez dokonam takich modów, dzisiaj okazalo sie ze IC sie poci, mam nadzieję ze do wiosny wytrzyma i pojdzie pełna modyfikacja do 200 koni. Mam Awx czyli słabsze sprzegło takze 200/400 starczy;) Pompki też wymieniasz? - Spot Leszno