Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojthass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojthass

  1. Ecu czyli komputer rozumiem? Jak sie polozylem pod kieownica to nie widziałem nic zeby były tam jakieś slady wody przy pedale gazu. Zaraz ide ogarnac sprawe do garazu.
  2. Dzięki bardzo nostradamus:) Czy takie cuś załatwi sprawe, i będzie pasować? AUDI A4 B6 1.9 TDI PEDAŁ GAZU 8E1 721 523 B (2750775618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 29-11-2012 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2012 at 10:05 ---------- Dzisiaj po raz trzeci umyłem auto i odrazu po tym siadła moja niunia.. Takze woda unieruchamia mi autko na ok 2 h tylko którędy i i gdzie się dostaje.. Stawiam na podszybie ale jakim cudem... Jak macie jakieś pomysły to napiszcie, będe wdzieczny:)
  3. Dzisiaj znowu mi sie to zdazylo, ruszam i nic obroty do 1200, jakos, podbijajac biegi do 4 dokulalem sie do domu, znowu sie to stalo po umyciu samochodu, wiec chyba nie przypadek, dodam ze podszybie mam delikatnie pękniete od strony kierownicy w rogu, może gdzieś woda wlatuje do jakiegoś czujnika... Usunalem blad vagiem, odpalam i to samo, postał teraz 2h i jest dobrze.. Co myślicie? ---------- Post dopisany 29-11-2012 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2012 at 19:52 ---------- 3 raz myłem auto i odrazu po tym znowu to samo, wiec na bank woda zakłuca prace mojej niuni na ok 2h , tylko którędy i jak, jak macie jakieś pomysły to napiszcie:)
  4. Hmm albo coś takiego od esy.. AUDI A4 B6 S4 S 4 8E0 2001 - 2004 przedni zderzak (2828714596) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. Ten zderzaczek jest bez spryskow takze odpada. Dlatego jak bym wzial dokładke samą bo zderzak mam ok to by nie wyszlo drożej niż 1000, czemu kratki do halogenow trzeba na wkrety montowac? nie mają zatrzasków? Predzej mysle ze halogeny trzeba inne bo chyba niżej są troche. A tył zależy mi na całym bo moj ma pajęczynke.
  6. Raczej wole skompletowac, slyszalem ze kompletny przod moze kosztowac do 2000 jeszcze ze spryskami.. kratki boczne na alledrogo sa po 100zl/szt i zostaje tylko srodkowa. Tylko czy sama dokladka bedzie pasowac..
  7. Witam chłopaki , zerwałem wczoraj dokładke zderzaka z przodu... Wiem, wiem... Troche sie uszkodziła i nie zamierzam jej juz zakładać. Myśle o dokładce s-lina, tylko czy podejedzie do mojego zderzaka? Wiem ze ramke z kratka dolna inna bede potrzebował, halogeny i plastiki na nie.. Znalazłem dwa linki, troche się różnią wiec który lepiej wziąść ? 1 ZDERZAK SPOJLER S-LINE DO AUDI A4 B6 MAŁYSZ!!! (2788012432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 2 Audi A4 B6 S-Line spoiler zderzaka przód (2806145731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. No i zderzak tył przy okazji też by można.. Co myślicie o tym? To już powinno podejść bez problemu Audi A4 B6 s-line zderzak tył sedan super stan (2795611439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Później już tylko listwy...
  8. Sciagali u was szyby do przyciemnienia? albo boczki? czy listwy ? Cena 400- 500 za wszystkie to norma gdzie dzwonilem..
  9. Witam Was Koledzy ! Chciałem sie dowiedzieć czy felgi z B5 podejdą do B6, myśle o takiej opcji na zime, tutaj daje linka do aukcji która mnie interesuje: Felgi aluminiowe 16'' Audi (2815312362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dodam ze opony mam 16stki 205/55
  10. wojthass odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Jak nie miales wczesniej to musisz jesli chcesz zeby grzaly, gdzies w tym temacie znajdziesz cenne informacje.
  11. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mloody_s-line wrzuć fotki:D
  12. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No to dziś, ogień chłopaki ;]
  13. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jutro 19sta bedzie nas 4 jak sie nikt nie pomarze:)
  14. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No możemy jutro, jak przy okazji sobie pohandlujecie;) Będe mial nowy mod:)) Tylko jawor sie moze tam zjawic a nas nie bedzie.. Co robimy chlopaki?
  15. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Tak, dokładnie, jak jedziesz ze wschowy to za wiaduktem w lewo, caly czas prosto az dojedziesz do ronda i bedziesz widzial tesco, bodajze 3 zjazd to bedzie:)
  16. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Dawaj, dawaj, sie nie zastanawiaj:)
  17. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Bede typowo pod wejsciem na uliczce czekał jak, dojedziesz to mrugnij swiatlami to podjedziemy gdzie bedzie miejsce, a jak Ty bedziesz pierwszy to tez tam czekaj:) Jak by sie coś u mnie zmieniło to napisze do 16stej. Pozdro !
  18. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja tez czekałem az odpiszesz i wkoncu nie pojechałem Jutro tez moze byc, to moze 19sta pod Tesco?
  19. Witam Panowie !!! Dzisiaj zawiodła mnie pierwszy raz moja czarnula... Po 2 mięsiacach i 3 tyś kilometrów.. Jechałem w korku, i nagle przy ruszaniu d*pa, obroty do 1200 tylko i zapaił sie ESP. Gasze, zapalam i to samo. Odpiąłem klemy, poczekałem, odpalam i to samo. Kawałek się kulałem to zaczęły świece żarowe mrugać no i ESP cały czas to zgasiłem i czekałem na lawetę. Po dobrej godzince odpalam i auto odżyło. Zajechałem do mechanika pod kompa i pokazało błąd( nie mam numeru) - czujnika położenia pedału przyśpieszenia- niewiarygodna wartość. W drodze powrotnej zapaliło się esp i abs, po zgaszeniu zgasło i nie ma. Myśle ze ma to związek z tym ze dwa razy zdarzyło mi sie ze zadziałał abs kiedy nie powinien w ogole sie wlączyć i auto nie hamowało. Dodatkowo u mechanika pokazało dwa błedy: 526 Przełącznik świateł hamowania 1826 Czujnik kąta skrętu -G85- zasilanie nap. zacisku 30 Czy takie cuś załatwi sprawe, i będzie pasować? AUDI A4 B6 1.9 TDI PEDAŁ GAZU 8E1 721 523 B (2750775618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  20. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Dziś, będziesz? Ktoś jeszcze wpada?
  21. wojthass odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    dysza nie podgrzewana 5M0 955 985C dysza podgrzewana 5M0 955 986C adapter 8E0 955 431
  22. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Najmadrzej byłbo by organizować spot w Lesznie, np na parkingu Tesco. Wtedy wszyscy dookoła mają porównywalnie blisko. Pojawi sie ktoś o godzienie 19stej na pod tesco/obi ?
  23. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Gostyń mi pasuje, przynajmniej klekot się rozgrzeje I fajne dziewczyny tam macie
  24. wojthass odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Zamontowałem dzisiaj spryski i wszystko działa w 110 procentach ! Potrzebne adaptery 2 i 2 nowe spryski mgiełkowe podgrzewane lub nie, kolanek nie potrzeba. Spryski nalezy wyciac tak jak pokazane kilka stron wczesniej, i wtedy można je podkręcic torxem tak ze pryska na dach. Adaptery nalezy nalozyc na wyciecie otworu w masce od strony grilla. Bardzo ładnie się zatrzaskują, trzymają lepiej niż stare. B A J E R A !
  25. wojthass odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    To kiedy spocik ;> Coś nie ma chętnych.. ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.