Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Odkopię temat. Poradził sobie ktoś z tym złym odbiorem radia ?
  2. Oczywiście że tak. Opona się szybciej zniszczy
  3. Witam, Czytam różne opinie na temat tej navigacji i nie wiem już co myśleć. Czy jest ktoś, kto może obiektywnie wypowiedzieć się na ten temat ? Mówimy o takiej navi: http://allegro.pl/radio-nawigacja-android-audi-a4-b6-b7-2002-2008-fv-i5062841080.html
  4. mam tak samo, tylko że u mnie to czujnik sprzęgła a u Ciebie nie wiadomo ..
  5. ja np mam niepodłączony czujnik sprzęgła i objawy są podobne. Jednak na luzie też dość wolno obroty spadają
  6. a jak auto jest na luzie i dodajesz gazu to też wolno spadają obroty ? czy normalnie ? Problem jest TYLKO przy zmianie biegów czy na jałowym podobnie ?
  7. łajza to normalne słowo. VIP nazwał tak użytkowników forum więc określenie ŁAJZA można używać
  8. to forum stało się kompletną porażką po rządach poźka i innych łajz.
  9. Ty uważaj na takie teksty bo zaraz bana dostaniesz.
  10. dziadek zbanowany, wladi, tomcrack, marcino87 i wielu innych.
  11. slo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    halo, dzień dobry. O czym można tu porozmawiać? o Audi a4 b7 rozumiem ? O konkretnych modelach ? Konkretne kolory ? Chcę wiedzieć, żeby ZK nie zamknęło wątku, ani żebym bana nie dostał.
  12. tia.. szkoda wogole słów... i bez komentarza... ...bo się dostanie bana.
  13. ano łajzy w administracji i tyle..
  14. przestan, paranoja co się tu dzieje.
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i komu to przeszkadzało ? Tylko i wyłącznie Wam.
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co tu się dzieje ...
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Korzysta ktoś z chinskiego navi http://allegro.pl/radio-nawigacja-android-audi-a4-b6-b7-2002-2008-fv-i5062841080.html?
  18. No wiem dlatego mówię że na grilla się pisze
  19. Dzięki za super frekwencję. Trzeba grilla strzelić
  20. spot jest o 5 ?
  21. robiłem operacje 2miesiące temu w b6 + dokładka q. Służę pomocą
  22. ja też może wpadne, ale nie obiecuję
  23. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o, poziek zmienił podpis a w batalionie był post że nigdy się on nie zmieni
  25. oba nadają się tak samo dobrze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.