Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dajcie znać kiedy się zlecicie u bartka - podjechałbym pogadać , daleko nie mam Będziemy ze Slo 22.15 u Bartasa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Proszę księdza, księżulku. ksiącie ? księcie ? kolende wczoraj mialem Do środka, najpierw umycie APC, w sumie byle jaki, Valet Pro, nielsen, shiny garage.. mnóstwo jest tego. do plastików, zakładam że chcesz w macie.. Smartwax smart dressing lub natural look poorboysa.. doskonale odżywia i nadaje świeży wygląd plastikom.. A do codziennej pielęgnacji jakiś Quik Detailer np Megsa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
si. chyba problemów nie będzie. Tylko teraz przypominam sobie, że wywalając tunel 1DIN uszkodziłem kabel idący od tel (tego wbudowanego, dołączanego do dziur w tunelu*).. Mam nadzieje, że kabel od mikrofonu jest cały- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest już w podsufitówce.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek, ja tylko na konsultacjo - fajeczko - towarzysko bo rezać będziemy jakoś w tyg?- [B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Kupione od kolegi rafsus -> http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-18-wzor-rs4-oponami-continental-contact3-2007r-255311/ Nad kolorkiem jeszcze myślę. Na początku ori srebrne, a w przyszłości możliwe że będziemy kombinować z Vario za pomocą PlastiDipu ---------- Post dopisany 06-01-2013 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2012 at 23:57 ---------- pytanko Ma ktoś pomysł jak zdjąć ramie wycieraczki tylnej ? na siłe ? młotkiem ? trzyma się jak psy dziada w ciemnej ulicy...- Zasięg 2000km bez względu na ilość ropy w baku
Witam, Od czasu kupna samochodu mam problem z zasięgiem wyświetlanym na FISIE.. Niezależnie od poziomu ropy w baku wynosi on 2000km. Spotkał się ktoś z podobnym problemem ? Wskazówka paliwa działa bez zarzutu. Sporadycznie podczas wyświetlania zasięgu na fisie przeskoczy z 2000 na np 120km, 180 lub całkowicie inna wartość.. Nie jest to jakaś sprawa nie cierpiąca zwłoki, ale może w końcu ktoś wymyśli dlaczego tak się dzieje.. Pozdrawiam !- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Artur82 coś wspominał że będzie sprzedawać swoje RS4 18 cali- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzisiaj moja sąsiadka z góry przeszła samą siebie Zadzwoniła na pałki bo jej pukałem w rury Ma syna 10letniego chyba jakąś nową zabawkę dostał, za***rdala po mieszkaniu jak jakiś dziki nosorożec z drewnianymi kołkami zamiast nóg. nosz kurwicy idzie dostać!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
się nie znacie..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic mi nie mów, ostatnio się tak sponiewierałem czystym dżekiem że nie wiedziałem jak się nazywam...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co polecacie na gardło ? zaraz wypluje płuca grrrr- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
sprezyny 300zl i masz juz glebe koło odemnie za 1000 i masz kozaka- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
tzn bez gleby nadal to wszystko bedzie stalo jak koza na pastwisku- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
17 wyglada jeszcze jak kupa. pakuj 18- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
swiecą jak oszalałe- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
lezy pare na biurku- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
niewiem tak jakos- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
te felgi ?- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
chinskie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeśli sprawne to mogę je łyknąć. Możemy rezać, tylko że jeszcze muszę dokupić nowe klosze halogenów bo stare są w stanie agonalnym, Bart-S, co do Twojej PW, jeśli chodzi o lusterka.. A nie można by tak z robić, że czujnik zmierzchu by nie działał i CLH włączałoby się cały czas, nawet w dzień ? Czy idę złym tokiem rozumowania ? a BT trzeba szybko skończyć, żeby nie mylił się z Bukowiną Tatrzańską- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no takie małe ?- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ty koło i glebe wstaw a nie zmieniasz nazwy swojego bolidu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, nie mam nic bo na razie chciałem tylko postojówki druciarsko zrobić byle do wiosny. Ale możemy podziałać żeby na GIT było - Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe