Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. koledzy przymierzam się do zawirusowania autka.. Co proponujecie w okolicy ? Coś z tego: WSTR Wojciech Sarnowski - chiptuning, hamownia, serwis, tuning, usuwanie DPF i FAP, Goodhope z Pleszewa, TuneFORCE Poznań - chiptuning, filtry cząsteczek stałych, usuwanie dpf, Geko-Cars, w toruniu jakies AGMA tuning czy coś.. Co polecacie ?
  2. witajcie. niestety weekendy mam zawalone i ciężko z moją obecnością na spotach..
  3. dasz rade
  4. co tam słychac ?
  5. nocne marki widzę czuwają ---------- Post dopisany at 04:16 ---------- Poprzedni post napisany at 02:30 ---------- kogo wozidło ? wyczajone na Plitwickich Jeziorach w Chorwacji 13 sierpnia
  6. kogo wozidło ? Plitwickie Jeziora w Chorwacji 13 sierpnia
  7. szykuje się coś większego ?
  8. koledzy wydam za darmo tunel do a4 b6 z dziurami na telefon, stan bdb, bez ryz. Jak nie bierze nikt to muszę wyrzucić bo zagraca..
  9. to tylko promo film więc musiało być bardziej efektownie niż efektywnie
  10. Jeśli jesteśmy przy temacie GTechniq to jeszcze to https://vimeo.com/37535035
  11. passat ?
  12. To może Pasek na pierwszy ogień. Audi zrobimy tak aby zgrać odnowę z jakąś sesją u Slo no pewnie
  13. vario, zamówiłem ten lakier wyprawkowy. Jakiś termin na przełom września/października ?
  14. masakra.. czy ludzie nie mają mózgu ? ... szkoda słów
  15. więcej filmików na kanale YT jak coś
  16. niestety nie mogłem być. Przepraszam tych, którzy liczyli na fotki, ale coś mnie przeziębienie złapało i mam lekki stan podgorączkowy.
  17. tak, zajmuje się tym. śluby najczęściej.
  18. 5dmkII 24-105L, 24-70L, 70-200 f2.8 IS L, 50 f1.4 + sony AX2000E, obróbka final cut lub sony vegas. Zależy na czym siedze
  19. robimy jakiś 30sek klipik video ze spotu ?
  20. zrobiłem kiedyś takie dolly http://i.imgur.com/gM11h.jpg ale mało mobilne to.. Kupiłem slider http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189104_198982673453228_3089755_n.jpg spisuje sie rewelacyjnie.. efekty:
  21. ładnie to wygląda u Ciebie gratulacje. Gdzie przyczepiałeś przyssawki ? rurki ameliniowe ?
  22. niskie plynne ujecia ? glidecam do góry nogami tak jak u na 0:35 ..Co do rigu.. rób na zgaszonym silniku, koła skręcone, popchnij samochód i czas naświetlania odpowiednio długi i bedzie ok. Przy odpalonym silniku często wychodzą drgania..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.