Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja będę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musa, sobota, tzn targi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja na pewno będę w piątek 13 dla prasy potem afterparty tych vipow smiesznych i prawdopodobnie w sobote też, zobaczę czy uda mi się zrobić cały materiał w piątek i w sobote fajrant
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przed targami, w trakcie i po
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to robimy jakis mini spot targowy rozumiem ? Patryk, pewnie.. wporzo gość. KIedyś robilem u niego filmik z porsche panamera w roli głównej heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ten czerwony sedan B8? nii nie, Patryk Pachura ze Środy Wlkp. Tuner audi abt http://www.facebook.com/Pachura.Moto.Center
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wiem tylko, że będzie Patryk ze swoimi ABT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://mistrzowie.org//uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201203/1332672018_by_JeSz.jpg?1332672018
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poprawie się w tym roku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pewnie, że będę Tak było rok temu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wole nie ale nie ma tragedii. jestem zadowolony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pasuje na drodze prostej jeszcze nigdy nie przytarłem, nawet przy szybkiej jezdzie po "pagórkach". Jedynie niektóre garby okrakiem trzeba..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pamiętam już niestety. Jest nisko, ale tragedii nie ma. przyzwyczaiłem już się. Czyli wg Ciebie ile mam teraz mm niżej od serii 1ba ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Obciera Ci wózkiem (zawieszeniem) skrzyni biegów i wydechem (najprawdopodobniej łącznik). Jeśli ewidentnie przód to ociera osłonami - tutaj trzeba uważać na miskę olejową... najbardziej trze gdy pokonam większy garb przy prędkości większej niż 3-5km/h. pokonywanie skosami garbów daje dobre rezultaty, ale ciężko jest mi wjechać np na 1/2/3 itp. poziom na parkingu na Malcie.. zahaczam podwoziem po wyjazdu z tunelu np z 0 na 1 poziom.. Zmierz jutro wysokości przy każdym z kół, od ziemi do najwyżego punktu błotnika... Zobaczymy na jakim poziomie rzeczywiście siadło auto. Ja u siebie mam 640mm i nic nie obciera (garby czy galeria przy Malcie - nie mam problemów). Jedynie co to jest mega twardo (chociaż Vario mówi, że pod jego setup musiałoby być jeszcze niżej ). Tył 620mm przód 630mm. bo od sedana zawieszka 1bv
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wielkie dzięki wrclaguna
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hej koledzy, ma ktoś może fotkę podciętego tunelu 1din ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Obciera Ci wózkiem (zawieszeniem) skrzyni biegów i wydechem (najprawdopodobniej łącznik). Jeśli ewidentnie przód to ociera osłonami - tutaj trzeba uważać na miskę olejową... najbardziej trze gdy pokonam większy garb przy prędkości większej niż 3-5km/h. pokonywanie skosami garbów daje dobre rezultaty, ale ciężko jest mi wjechać np na 1/2/3 itp. poziom na parkingu na Malcie.. zahaczam podwoziem po wyjazdu z tunelu np z 0 na 1 poziom..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy jedno pytanie. co się tam może zepsuć przy podwoziu ? juz nie raz przypieprzyłem w garb lub inne chu*stwo.. Bezpieczne to ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie wiem ja można nie kochać tego wymijania studzienek i brania okrakiem garbów przecież to jest uzależniające w sumie ja nie wiedziałem tego zanim nie zglebowałem audiczki Teraz pokonywanie zakrętów jest warte każdych wyrzeczeń :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol, będą będą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki pomalowalem moje 18 cali na czarno i jest kox. Plus zawieszka 1BV i -40mm jest ladnie przez niektóre garby nie daję rady, ale to już mało ważny szczegół. Jeszcze szyby na czarno i bedzie lala
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chlopaki byłby ktoś chętny na grupowy chiptuning w Goodhope w Pleszewie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka
-
Potrzebuje orkiestry na wesele??
ja kamera i aparat odezwij się na priv.
-
Potrzebuje orkiestry na wesele??
a fotografa i kamerzystę już masz ?