Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matys89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matys89

  1. a czy ktoś mógłby polecić jakieś dobre niedrogie miejsce gdzie przyciemnią szybki w okolicach Warszawy a najlepiej Wołomina?
  2. a tego Autosola można gdzieś kupić w stacjonarnych sklepach?
  3. co polecacie do ramki chromowanej? chciałbym ją jakoś doprowadzić do ładu po zimie
  4. no ładnie się prezentują
  5. Efekt mega, jestem pod wrażeniem.
  6. ja dziś wypolerowałem kierunki w starym mercu w202 Fracelą G3, efekt - jak nowe, ciekawe tylko czy nie zmatowieją po jakimś czasie własnie...
  7. kod lakieru masz na wlepce w bagażniku
  8. w takim razie dzisiaj też wypróbuje ten sposób:D
  9. żadna okazja w tej biedronce, na necie można kupić już za 235 + wysyłka więc pewnie wyjdzie mniej więcej podobnie
  10. jak naklejki odrywałem to też klej benzyną usuwałem później i było git
  11. a przepraszam że tak się trochę wtrącę nie na temat, a ciśnienie opon?
  12. dzięki serdeczne, ja niestety też grafit:(
  13. matys89 odpowiedział(a) na Kazik123 temat w Audi A4 B6
    nawet fajny ten grafit, ja bym dał własnie coś takiego albo lekko ciemniejsze jeszcze
  14. polecam Ferodo, mi polecił kolega o nicku devastation do mojej B6 i jestem zadowolony, nie piszczą jak poprzednie:)
  15. to najlepsza opcja moim zdaniem:)
  16. ja kupuję coś takiego: Ambi Pur - Gel Crystals - Odświeżacz powietrza w żelowych kulkach - Odświeżacze powietrza - Rossnet są różne zapachy, cena około 8-10zł w carrefourze, starcza na ok miesiąc bez problemu
  17. ja również polecam ori z ASO plastikowe, niestety nie wiem ile mogą kosztować bo dostałem je do felg w gratisie... ale są OK
  18. ile to może kosztować w aso? bo rozumiem, że tylko tam można kupić?
  19. Kurde u mnie to samo ale odrazu po przekreceniu kluczyka nawet jak jeszcze nie wlacze klimy. Za kazdym razem identycznie. Slychac jakby cos tam sie przestawialo i trzeszczy i chrobocze przy okazji. Co to moze byc?
  20. Tez poprosze, czy w tym zestawie jest sam lakier bazowy i bezbarwnym czy jeszcze jakies akcesoria do nakladania?
  21. A jezeli chcesz cos budzetowego to i Nigrin czy jakos tak z reala Ci wystarczy:p
  22. czy ja wiem, zależy chyba od stylu jazdy:P
  23. mi również nr2 bardziej podchodzi, aczkolwiek poszukałbym jakichś ori:D
  24. szukaj Ferodo, mi doradzał devastation i jak narazie bez zarzutów:)
  25. u mnie również sterownik po zimie padł, kupiłem używkę z pompą od kolegi z forum za 190zł także nie ma tragedii, na dniach będzie wymiana zobaczymy czy błąd zniknie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.