Treść opublikowana przez matys89
-
Przyciemnianie szyb w Poznaniu - Rabacik dla Klubowiczów
a czy ktoś mógłby polecić jakieś dobre niedrogie miejsce gdzie przyciemnią szybki w okolicach Warszawy a najlepiej Wołomina?
-
Polecam sonax
a tego Autosola można gdzieś kupić w stacjonarnych sklepach?
-
Polecam sonax
co polecacie do ramki chromowanej? chciałbym ją jakoś doprowadzić do ładu po zimie
-
jakim kolorem malować te felusie?
no ładnie się prezentują
-
Moje prace
Efekt mega, jestem pod wrażeniem.
-
Jakie mleczko polerskie w tanich pieniądzach ?
ja dziś wypolerowałem kierunki w starym mercu w202 Fracelą G3, efekt - jak nowe, ciekawe tylko czy nie zmatowieją po jakimś czasie własnie...
-
Białe odpryski na masce
kod lakieru masz na wlepce w bagażniku
-
Czym wyczyścic chromy???
w takim razie dzisiaj też wypróbuje ten sposób:D
-
Myjka Ciśnieniowa
żadna okazja w tej biedronce, na necie można kupić już za 235 + wysyłka więc pewnie wyjdzie mniej więcej podobnie
-
Klapa bez oznaczeń...
jak naklejki odrywałem to też klej benzyną usuwałem później i było git
-
Czy mozna sprawdzic poziom oleju silnikowego poprzez VAG-COM ?
a przepraszam że tak się trochę wtrącę nie na temat, a ciśnienie opon?
-
Białe odpryski na masce
dzięki serdeczne, ja niestety też grafit:(
-
jaki kolor felg na lato
nawet fajny ten grafit, ja bym dał własnie coś takiego albo lekko ciemniejsze jeszcze
-
Jakie klocki hamulcowe na przód ?
polecam Ferodo, mi polecił kolega o nicku devastation do mojej B6 i jestem zadowolony, nie piszczą jak poprzednie:)
-
nakładki na śruby
to najlepsza opcja moim zdaniem:)
-
Zapaszki do auta
ja kupuję coś takiego: Ambi Pur - Gel Crystals - Odświeżacz powietrza w żelowych kulkach - Odświeżacze powietrza - Rossnet są różne zapachy, cena około 8-10zł w carrefourze, starcza na ok miesiąc bez problemu
-
nakładki na śruby
ja również polecam ori z ASO plastikowe, niestety nie wiem ile mogą kosztować bo dostałem je do felg w gratisie... ale są OK
-
Białe odpryski na masce
ile to może kosztować w aso? bo rozumiem, że tylko tam można kupić?
-
Stuki z kompresora klimatyzacji przy wciśniętym ECON
Kurde u mnie to samo ale odrazu po przekreceniu kluczyka nawet jak jeszcze nie wlacze klimy. Za kazdym razem identycznie. Slychac jakby cos tam sie przestawialo i trzeszczy i chrobocze przy okazji. Co to moze byc?
-
Białe odpryski na masce
Tez poprosze, czy w tym zestawie jest sam lakier bazowy i bezbarwnym czy jeszcze jakies akcesoria do nakladania?
-
Rękawica do mycia auta. Co polecacie?
A jezeli chcesz cos budzetowego to i Nigrin czy jakos tak z reala Ci wystarczy:p
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
czy ja wiem, zależy chyba od stylu jazdy:P
-
POMOCY które felgi 17" lepiej kupić?!
mi również nr2 bardziej podchodzi, aczkolwiek poszukałbym jakichś ori:D
-
Czy ktoś zna te tarcze?
szukaj Ferodo, mi doradzał devastation i jak narazie bez zarzutów:)
-
A4 B5 AJM problem (!) i abs
u mnie również sterownik po zimie padł, kupiłem używkę z pompą od kolegi z forum za 190zł także nie ma tragedii, na dniach będzie wymiana zobaczymy czy błąd zniknie