Treść opublikowana przez matys89
-
ABS swieci
podstawa - podepnij pod VAGA i sprawdź błędy
-
Amortyzatory tył A4 Avant B6 - zawiecha 1BE
z czasem i na przód również założę te Kayaba bo jak na razie są bez zarzutu:)
-
Amortyzatory tył A4 Avant B6 - zawiecha 1BE
Poszukaj sobie amorków Kayaba, o ile się nie myle to mają chyba tylko jeden model. Pasują do zwykłego jak i sportowego zawieszenia, ostatnio zmieniałem u siebie (mam 1bv) i są OK polecam tu numer KYB341814
-
Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch
to git dobra wiadomość
-
Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch
a to w takim razie spoko, bo gdzieś wcześniej wyczytałem, że w modelach poniżej 2003 nie pasują one
-
pływa po szosie b6
w takim razie i ja podjadę w tygodniu na sprawdzenie bo po wymianie napewno mi nie sprawdzili
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
żartujesz? ja generalnie na baku 70l robię jakieś 800km w zależności czy przewaga miasta czy trasy wtedy trochę wiecej/mniej
-
pływa po szosie b6
po samej wymianie amorów chyba nie trzeba ustawiać geometrii o ile się nie myle
-
Emulator zmieniarki
Jakis koles na tym forum sprzedaje zmieniarki mp3, dla forumowiczow jest chyba jakas promocja poczytaj tematy podane wyzej
-
Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch
S2PABLO czy montujac aerotwiny wymieniales tylko ramiona czy cos jeszcze trzeba przerabiac?
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
W moze przelot? Bede rozwazal kazda opcje podczas montazu dwururki;p
-
Polecam sonax
ten płyn letni do sprysków xtreme to fajny nawet:)
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
również rozważam wywalenie kata ale z tego co tu czytam wynika, że w sumie niekoniecznie da to jakieś efekty...
-
Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch
Chcialbym kupic te plaskie wycieraczki bosha aerotwin do swojej b6, czy wystarczy ze kupie piora + ramiona? Prod auta 2002, model 2003. Czy musze dokupic cos jeszcze zeby pasowaly?
-
kąt wtrysku? dymi po wymienie rozrządu
ok dzięki za pomoc
-
pływa po szosie b6
Nie ale skoro to moga byc one to podjade w weekend na stacje zeby sprawdzili
-
Zgrzytająca skrzynia manualna , dodatek do skrzyni biegów
rozumiem że trzeba rozbierać skrzynię żeby go wymienić? ile taka może kosztować łącznie z wymianą oleju w skrzyni?
-
Rękawica do mycia auta. Co polecacie?
tylko CarPro, polecam zdecydowanie najlepsza
-
pływa po szosie b6
Ja również mam problem z pływaniem po szosie ale tylko w momencie najechania na jakiś dołek/nierówność. Wymieniłem tyle amorki bo nadawały się na śmietnik i pływanie jest ciut mniej odczuwalne ale nadal jeszcze coś jest nie tak...
-
Jakie amory wybrac
Od siebie mogę polecić Kayaba, są naprawdę dobrej jakości. W przyszłości jeżeli będę zmieniał, również zdecyduję się na tą firmę.
-
Leci gorące powietrze
Też miałem ten sam problem, któregoś razu w trasie, musiałem okna otwierać. Na razie przeszło samo:P zobaczymy w lato, błędów brak.
-
Zgrzytająca skrzynia manualna , dodatek do skrzyni biegów
Mi z oporem wchodzi jedynka(tak jakby się blokowała) kiedy jadę bardzo powoli , można powiedzieć toczę się, co to moze oznaczać? jak ruszam z miejsca jest ok poza tym, ze szarpie. No i kiedy wrzucam trójkę to coś zgrzyta...
-
kąt wtrysku? dymi po wymienie rozrządu
kąt wtrysku sprawdza się na ciepłym silniku czy obojętnie? można ustawić go vagiem w b6?
-
Polecam sonax
Dziś na carrefourze rano trafiłem na letnie płyny do spryskiwaczy Sonaxa. Xtreme nano taki fioletowy za 9,99zł/4l i cytrynowy za 8,99/4l. Wziałem oba na próbę, cena chyba OK, bo półka już prawie pusta była tylko 3 pojemniki stały...
-
wymiana tarcz i klocków
ok dzięki serdeczne za pomoc