Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matys89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matys89

  1. podstawa - podepnij pod VAGA i sprawdź błędy
  2. z czasem i na przód również założę te Kayaba bo jak na razie są bez zarzutu:)
  3. Poszukaj sobie amorków Kayaba, o ile się nie myle to mają chyba tylko jeden model. Pasują do zwykłego jak i sportowego zawieszenia, ostatnio zmieniałem u siebie (mam 1bv) i są OK polecam tu numer KYB341814
  4. to git dobra wiadomość
  5. a to w takim razie spoko, bo gdzieś wcześniej wyczytałem, że w modelach poniżej 2003 nie pasują one
  6. w takim razie i ja podjadę w tygodniu na sprawdzenie bo po wymianie napewno mi nie sprawdzili
  7. żartujesz? ja generalnie na baku 70l robię jakieś 800km w zależności czy przewaga miasta czy trasy wtedy trochę wiecej/mniej
  8. po samej wymianie amorów chyba nie trzeba ustawiać geometrii o ile się nie myle
  9. Jakis koles na tym forum sprzedaje zmieniarki mp3, dla forumowiczow jest chyba jakas promocja poczytaj tematy podane wyzej
  10. S2PABLO czy montujac aerotwiny wymieniales tylko ramiona czy cos jeszcze trzeba przerabiac?
  11. W moze przelot? Bede rozwazal kazda opcje podczas montazu dwururki;p
  12. ten płyn letni do sprysków xtreme to fajny nawet:)
  13. również rozważam wywalenie kata ale z tego co tu czytam wynika, że w sumie niekoniecznie da to jakieś efekty...
  14. Chcialbym kupic te plaskie wycieraczki bosha aerotwin do swojej b6, czy wystarczy ze kupie piora + ramiona? Prod auta 2002, model 2003. Czy musze dokupic cos jeszcze zeby pasowaly?
  15. ok dzięki za pomoc
  16. Nie ale skoro to moga byc one to podjade w weekend na stacje zeby sprawdzili
  17. rozumiem że trzeba rozbierać skrzynię żeby go wymienić? ile taka może kosztować łącznie z wymianą oleju w skrzyni?
  18. tylko CarPro, polecam zdecydowanie najlepsza
  19. Ja również mam problem z pływaniem po szosie ale tylko w momencie najechania na jakiś dołek/nierówność. Wymieniłem tyle amorki bo nadawały się na śmietnik i pływanie jest ciut mniej odczuwalne ale nadal jeszcze coś jest nie tak...
  20. matys89 odpowiedział(a) na Hans47 temat w Układ Jezdny
    Od siebie mogę polecić Kayaba, są naprawdę dobrej jakości. W przyszłości jeżeli będę zmieniał, również zdecyduję się na tą firmę.
  21. Też miałem ten sam problem, któregoś razu w trasie, musiałem okna otwierać. Na razie przeszło samo:P zobaczymy w lato, błędów brak.
  22. Mi z oporem wchodzi jedynka(tak jakby się blokowała) kiedy jadę bardzo powoli , można powiedzieć toczę się, co to moze oznaczać? jak ruszam z miejsca jest ok poza tym, ze szarpie. No i kiedy wrzucam trójkę to coś zgrzyta...
  23. kąt wtrysku sprawdza się na ciepłym silniku czy obojętnie? można ustawić go vagiem w b6?
  24. Dziś na carrefourze rano trafiłem na letnie płyny do spryskiwaczy Sonaxa. Xtreme nano taki fioletowy za 9,99zł/4l i cytrynowy za 8,99/4l. Wziałem oba na próbę, cena chyba OK, bo półka już prawie pusta była tylko 3 pojemniki stały...
  25. ok dzięki serdeczne za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.