Treść opublikowana przez matys89
-
wymiana tarcz i klocków
Pan ze sklepu z aukcji zaproponował mi na tył FDB 1788 98zł komplet co o nich sądzisz?
-
wymiana tarcz i klocków
klocki Ferodo FDB 1717 o takim oznaczeniu są tylko na przód? czy na tył mają jakieś inne oznaczenie?
-
Polecam sonax
miałem sonaxa xtreme do czyszczenia felg ale rewelacji nie było, za to kolega mi polecił jakiś wosk tego producenta i zobaczymy jak się ociepli to przetestuję
-
cisnienie w oponach 225/40/18
u siebie w avf na 235/40/18 mam również po 2.5 i jest git
-
po zakopaniu sie w śniegu problem z ABS i ESP
Ok dzięki serdeczne
-
po zakopaniu sie w śniegu problem z ABS i ESP
w której grupie sprawdza się prędkość kół? wystarczy przeczyścić ten czujnik?
-
wymiana tarcz i klocków
ewentualnie tarcze ATE lub TRW
-
Prośba o analizę błedów / problem z ABSem
Płyn sprawdzałem, poziom w normie ale dolałem dla pewności do maxa - niestety problem nie ustąpił. Najbardziej dziwi mnie to, że licznik czasami działa a czasami nie i nie ma na to żadnej reguły.
-
Prośba a analizę logów / Podejrzane pompowtryski
Ok dzięki kolego za fachową odpowiedź, zrobię jeszcze kilka logów w najbliższym czasie również dynamicznych po jakiejś dłużej trasie.
-
Prośba a analizę logów
dynamicznych nie zrobiłeś
-
Zapalona kontrolka ABS, mrugający ( ! ) i brak ABS.
koledzy wiecie może jak odkręcić sterownik od bloku abs? próbowałem ostatnio, ale na dole są jeszcze dwie śróbki do których dostęp jest bardzo utrudniony...
-
Prośba a analizę logów / Podejrzane pompowtryski
Stwierdzil nie rowne korekcje na pierwszym wtrysku, ale sprawdzal na zimnym silniku. W takim razie w wolnej chwili zrobie komplet logow statycznych i dynamicznych i znowu sie odezwe. Dzieki chlopaki uspokoiliscie mnie:)
-
Prośba o analizę błedów / problem z ABSem
No wlasnie taki to mechanik ze teraz juz sam nie wiem:p sprawdze jeszcze te klocki
-
Prośba o analizę błedów / problem z ABSem
klocki raczej odpadają, były wymieniane w zeszłym roku, mechanik obstawił sterownik absu czy to może być to?
-
Prośba a analizę logów / Podejrzane pompowtryski
Witam, Po wczorajszej wizycie u mechanika stwierdzono, że w mojej B6 padają któreś z pompowtrysków - mówił że chyba na 1 cylindrze. Stwierdziłem, że zrobię logi, chociaż nie mam jakichś tam problemów z samochodem, może faktycznie od jakiegoś czasu jest troszkę słabszy. Logi grup 13/18/23 1 Próba - silnik nie rozgrzany po nocnym postoju, logi podczas jazdy Log (0 - 013,018,023) 2 Próba - silnik rozgrzany na jakieś 50%, logi podczas jazdy Log (0 - 013,018,023) 3 Próba - silnik rozgrzany do temp roboczej 90 stopni, logi statyczne na postoju Log (0 - 013,018,023) Bardzo proszę chłopaki o pomoc, bo nie wiem czy ten mechanik nie chciał mnie naciągnąć...
-
Prośba o analizę błedów / problem z ABSem
Witam, Mam problem z ABSem, gdy przekręcam kluczyk pika trzy razy i zapala mi się komunikat: http://img22.otofotki.pl/obrazki/lg622_20130330_093317.jpg Na początku ten bład pojawiał się sporadycznie, później zawsze gdy zaboksowałem kołami na śniegu/mokrym. A teraz zawsze po przekręceniu zapłonu. Poniżej wklejami logi błedów autoscanem z VCDSa: Zwykle pojawiały się jeszcze brak połączenia z szyną CAN i uszkodzony moduł sterujący w zakładce ABS i Engine, tylko wczoraj jakiś mechanior mi to wykasował i dziś sie nie pojawiły...
-
Prośba o analizę.Pompowtryskiwacze
Przepraszam ze sie wtrace, a wartosci w tych grupach dla 1.9tdi avf?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
jeżeli kolega zrezygnuje to poproszę od razu o dane i biorę
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
rezerwuję również jedną, pod fabryczny concert II będzie 8PIN czy 12PIN?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, poprosiłbym o wycenę zestawu do mojego A4 B6 1.9TDI PD 131PS na PW wraz z kosztem wysyłki... - olej Motul 8100 X-Cess 5w40 5L, chyba że polecasz coś innego? - komplet filtrów (oleju, paliwa, powietrza, kabinowy z węglem aktywnym) firmy MANN Pozdr
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
a czy do 2.0TDI FWD (BRD 170PS) ub 2.7TDI FWD też trzeba dospawać ten kawałek rurki jak do 2.5TDI?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Witam, czy da radę zregenerować jakoś sam dekielek od ori gałki s-line a4? mam wytarty chrom na okręgu z jednej strony...
-
zawieszenie 1BV & felgi 18 cali. nie będzie wyglądał jak koza?
KOval81 można wiedzieć co to za felgi? Bardzo mi się podobają, chciałbym takie u siebie:)
-
zawieszenie 1BV & felgi 18 cali. nie będzie wyglądał jak koza?
Z tego co mi wiadomo 1bv to -30mm, natomiast -20mm to ma chyba 1be czy odwrotnie?
-
zawieszenie 1BV & felgi 18 cali. nie będzie wyglądał jak koza?
1bv + s-line 18" 235/40 Wygląda świetnie, ale ciężko mi się przyzwyczaić po przesiadce z merca w202 15" i zastanawiam się czy nie wrzucić 17" + 225/45?