Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matys89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matys89

  1. Pan ze sklepu z aukcji zaproponował mi na tył FDB 1788 98zł komplet co o nich sądzisz?
  2. klocki Ferodo FDB 1717 o takim oznaczeniu są tylko na przód? czy na tył mają jakieś inne oznaczenie?
  3. miałem sonaxa xtreme do czyszczenia felg ale rewelacji nie było, za to kolega mi polecił jakiś wosk tego producenta i zobaczymy jak się ociepli to przetestuję
  4. u siebie w avf na 235/40/18 mam również po 2.5 i jest git
  5. w której grupie sprawdza się prędkość kół? wystarczy przeczyścić ten czujnik?
  6. ewentualnie tarcze ATE lub TRW
  7. Płyn sprawdzałem, poziom w normie ale dolałem dla pewności do maxa - niestety problem nie ustąpił. Najbardziej dziwi mnie to, że licznik czasami działa a czasami nie i nie ma na to żadnej reguły.
  8. Ok dzięki kolego za fachową odpowiedź, zrobię jeszcze kilka logów w najbliższym czasie również dynamicznych po jakiejś dłużej trasie.
  9. dynamicznych nie zrobiłeś
  10. koledzy wiecie może jak odkręcić sterownik od bloku abs? próbowałem ostatnio, ale na dole są jeszcze dwie śróbki do których dostęp jest bardzo utrudniony...
  11. Stwierdzil nie rowne korekcje na pierwszym wtrysku, ale sprawdzal na zimnym silniku. W takim razie w wolnej chwili zrobie komplet logow statycznych i dynamicznych i znowu sie odezwe. Dzieki chlopaki uspokoiliscie mnie:)
  12. No wlasnie taki to mechanik ze teraz juz sam nie wiem:p sprawdze jeszcze te klocki
  13. klocki raczej odpadają, były wymieniane w zeszłym roku, mechanik obstawił sterownik absu czy to może być to?
  14. Witam, Po wczorajszej wizycie u mechanika stwierdzono, że w mojej B6 padają któreś z pompowtrysków - mówił że chyba na 1 cylindrze. Stwierdziłem, że zrobię logi, chociaż nie mam jakichś tam problemów z samochodem, może faktycznie od jakiegoś czasu jest troszkę słabszy. Logi grup 13/18/23 1 Próba - silnik nie rozgrzany po nocnym postoju, logi podczas jazdy Log (0 - 013,018,023) 2 Próba - silnik rozgrzany na jakieś 50%, logi podczas jazdy Log (0 - 013,018,023) 3 Próba - silnik rozgrzany do temp roboczej 90 stopni, logi statyczne na postoju Log (0 - 013,018,023) Bardzo proszę chłopaki o pomoc, bo nie wiem czy ten mechanik nie chciał mnie naciągnąć...
  15. Witam, Mam problem z ABSem, gdy przekręcam kluczyk pika trzy razy i zapala mi się komunikat: http://img22.otofotki.pl/obrazki/lg622_20130330_093317.jpg Na początku ten bład pojawiał się sporadycznie, później zawsze gdy zaboksowałem kołami na śniegu/mokrym. A teraz zawsze po przekręceniu zapłonu. Poniżej wklejami logi błedów autoscanem z VCDSa: Zwykle pojawiały się jeszcze brak połączenia z szyną CAN i uszkodzony moduł sterujący w zakładce ABS i Engine, tylko wczoraj jakiś mechanior mi to wykasował i dziś sie nie pojawiły...
  16. Przepraszam ze sie wtrace, a wartosci w tych grupach dla 1.9tdi avf?
  17. jeżeli kolega zrezygnuje to poproszę od razu o dane i biorę
  18. rezerwuję również jedną, pod fabryczny concert II będzie 8PIN czy 12PIN?
  19. Witam, poprosiłbym o wycenę zestawu do mojego A4 B6 1.9TDI PD 131PS na PW wraz z kosztem wysyłki... - olej Motul 8100 X-Cess 5w40 5L, chyba że polecasz coś innego? - komplet filtrów (oleju, paliwa, powietrza, kabinowy z węglem aktywnym) firmy MANN Pozdr
  20. a czy do 2.0TDI FWD (BRD 170PS) ub 2.7TDI FWD też trzeba dospawać ten kawałek rurki jak do 2.5TDI?
  21. Witam, czy da radę zregenerować jakoś sam dekielek od ori gałki s-line a4? mam wytarty chrom na okręgu z jednej strony...
  22. KOval81 można wiedzieć co to za felgi? Bardzo mi się podobają, chciałbym takie u siebie:)
  23. Z tego co mi wiadomo 1bv to -30mm, natomiast -20mm to ma chyba 1be czy odwrotnie?
  24. 1bv + s-line 18" 235/40 Wygląda świetnie, ale ciężko mi się przyzwyczaić po przesiadce z merca w202 15" i zastanawiam się czy nie wrzucić 17" + 225/45?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.