Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. nex to po co Ty olej wymieniasz? Od wymiany do wymiany to Ty masz już 5 litrów przelane
  2. Sprawdź sobie w kodach wyposażenia jakie masz oznaczenie układu hamulcowego do tyłu, prawdopodobnie masz 1KD lub 1KP
  3. A to Ty zatrąbiłeś Chyba rzeczywiście przysnąłem
  4. Ozi, to info od kumpla [był zadowolony]: http://www.turbo-tec.eu/
  5. Ozzi, zapytam kumpla w pracy, on ostatnio regenerował turbo gdzieś w Jaworznie, podobno kolesie są dobrzy.
  6. zjedzie... zjedzie poruczniku, to Ty? witam, my czy na spocie czy nie to i tak mam nadzieje się stykniemy sie wie
  7. Ciekawe jak by wyszło z czysty autem Bry Może dzisiaj wpadnę do Ciebie koło południa :>
  8. zjedzie... zjedzie poruczniku, to Ty?
  9. Może w okolicach świąt, myślę że wtedy sporo osób zjedzie w swoje rodzinne strony
  10. Chyba Ci się z Limanową pomyliło
  11. po Tarnobrzegach, a tam internet jeszcze nie dotarł
  12. Musze nadrobić bo nie było mnie chwile...
  13. :naughty: :naughty: Strach się bać
  14. No i jak Robercie się jeździ?
  15. już po , zagadałem z diagnostą i przymknął oko na brak ręcznego w lewym kole
  16. heh, mi linka, ale nie chce mi się tunelu rozbierać więc jeżdżę bez.
  17. Ozi ten Twój avatar nawet podobny do Ciebie
  18. Kolega Tytus się zaoferował z takimi usługami ale nie wiem czy będzie na tym spocie. Mnie niestety nie będzie, generalnie w Tbg jestem jedynie w okresach świątecznych i w tym czasie chętnie pomogę
  19. Może i ja się dołączę Mam już ponad 200
  20. Witam Czy ktoś mniej więcej zna zasadę oznaczania schematów elektrycznych w ELSie? Np. jak można znaleźć (fizycznie, w aucie) złącze 20 stykowe zaznaczone na rysuknu?
  21. zimówek szukał tyle czasu biedak
  22. trafię z zamkniętymi oczami Szwagra ze Szczecina ściągniesz? Chyba teleportem na koszt armii
  23. trafię z zamkniętymi oczami Szwagra ze Szczecina ściągniesz?
  24. Od siebie dorzuciłbym jeszcze termostat i chyba czujnik G2 jest walnięty, temp na blacie trochę wariowała.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.