Treść opublikowana przez Tytus
-
Studia zaoczne czy dzienne
Też miałem ten dylemat. Jedne i drugie maja swoje plusy i minusy, sam musisz je zbilansować. Jeżeli chcesz pracować/potrzebujesz kasy to zaoczne. Dzienne jeżeli chcesz coś więcej wynieś ze studiów i przedłużyć sobie młodość ale z doświadczenia kolegi wiem że mają tylko sens jeżeli studiujesz w innym mieście niż mieszkasz. Moje studia: dzienne, fizyka, AGH, Kraków (a pochodzę z Tarnobrzega) i nie żałuje wyboru.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaa dystanse, ja Ci chyba też oddam, bo leżą w garażu i nawet nie znalazłem czasu żeby przymierzyć na tył. Jak potrzebujesz szybko to jutro mogę Ci podrzucić, a jak nie szybko to na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, Sokol wpisz mnie na listę. Z ciekawości zobaczę ile mój paździoch ma.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ta sama osoba :> Wąski = waskipl (dawniej)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie odebrał ktoś smycze na zlocie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Irko, gdzie kupowałeś i ile dałeś za belki bazowe na religi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber to Ty o tej godzinie możesz jeszcze pisać ? To coś słabo pijecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej Wąski, byłeś oglądać furkę Zabci ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, widzę że Cuber wreszcie zajechał nowym paździochem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, wszyscy na piłeczce byli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że imprezka się udała
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Maserati ?
-
[B6 BDH] Modyfikacja prędkości obrotowej biegu jałowego ?
Adaptacja kanalow w ECU silnika powoduje przesuniecie calej osi danego parametru. Obrazowo mozna powiedziec ze przesunelo sie cala mape w dol lub w gore. Wartosci o jakie sie dana mape przesunelo ( ile nalezy zienic wartosc w danym kanale adaptaci ) nalezy przetestowac . Nie ma tu gotowej recepty wpisz tyle a tyle, a bedzie ok. Niestety przelicznika nie ma. Ale wydaje mi się że nie jest to aż tak konieczne, regulujesz obroty poprzez zwiększanie lub zmniejszanie wartości z kanału drugiego, aż uzyskasz zadowalającą Cię wartość i to wszystko.
-
[B6 BDH] Modyfikacja prędkości obrotowej biegu jałowego ?
Ale dlaczego kolego się spinasz? Przecież dwie osoby udzieliły Ci w miarę sensownej odpowiedzi, podałem Ci link do forum gdzie możesz znaleźć więcej informacji, a chyba mi wolno dodatkowo napisać swoje zdanie, ponieważ czytałem o Twoich problemach na AKP. Czy ja Ci coś zrobiłem/napisałem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widać dla tirów barierki oddzielające obie jezdnie nie stanowią problemu
-
[B6 BDH] Modyfikacja prędkości obrotowej biegu jałowego ?
Poczytaj to: http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=4786 Loginu poszukaj na tym forum. A tu cytat z tej strony: Jeszcze pare slow na temat sensu Adaptaci. Tak jak napisalem Adaptacja nie da sie naprawic silnika.Adaptacja zostala przewidziana aby dopasowac Ecu do normalnego „rozzutu“/ toleranci w produkci seryjnej silnikow. I tak np. nie ma sensu proba dopasowania wolnych obr. w momecie kiedy te wolne nagle sa o 100 czy wiecej obr. powyzej normy . Tu nalezy znalesc usterke i ja usunac. Moim zdaniem: skorzystaj z rady Trzenia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc, jestem teraz w rodzinnych stronach mojej kobity - w okolicach Limanowej. Rozumiem że to Ty dzwoniłeś około 11, hehe, nie słyszałem telefonu, a jak sprawdzałem kto dzwonił rozładowała mi się komórka . Postanowiłeś odwiedzić rodzinne strony? Chciałeś mały spocik zrobić w Tarnobrzegu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, rozumiem że czarna i avant
-
[B6 AWX] Audi concert
coś tu namieszałeś.... http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_concertii_nie_dzialajace_glosniki_tylnie_i_brak_info_na_fis-t16090.0.html;msg189470#msg189470 jest wyraźnie napisane : DODAĆ Najpewniej będziesz miał albo 16 albo 17 Wartość 17 odpowiada temu, że na FIS wyświetlane są informacje : - z licznika - z radia Czyli musisz wklepac tam 17 ciekawe Ostatnio sprawdziłem u siebie i miałem wartość 1, zmieniłem na 17 ale różnicy nie widać, wyświetlacz pokazuje te same informacje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poszło info na prv
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=hhTJKgIxkIE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kto mówi o spaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim Mam wreszcie swoją furkę po wymianie rozrządu :dance: 3 dni bez mojej A4-ki a myślałem że m-c minął :gwizdanie: :> Podziękowania dla Piotra oraz Piotra :gwizdanie: i jeszcze raz zapraszamy na spota
-
moja A4 czarna bez przesadnego tuningu.
Robert pobudka, kolega był ostatnio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo do domu wróciłem o 19 ale co zrobić piłeczka jest o 21.30, zdążył byś