Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Tutaj dodaje +02 na miejscu zaznaczonym ??, czyli wpisz: 02001 Co do bezpiecznika to nie wiem, poszukam, ale możesz także rozpiąć na chwile klemę od akumulatora, wtedy licznik się zresetuje. Zanim rozepniesz akumulator poszukaj kodu do radia. Po zapięciu klemy może przez chwilę świecić Ci się kontrolka ESP, jeżeli nie zgaśnie po jakimś czasie będziesz musiał zrobić adaptację czujnika skrętu kierownicy, wiecej tu: http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_(8E)_Steering_Wheel#Channel_081:_Vehicle_Data_Learning lub tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html (5. Konfiguracja Vag-Com'em)
  2. O w pyte, rzeczywiście ktoś to drutował. Sorki za wprowadzenie Cie w błąd, masz prawdopodobnie instalacje z punktu nr 2 tylko ktoś ją przerabiał tak aby kostką OSI załatwić dzwiek we wszystkich głośnikach w radiu ze sklepu. Po wiecej informacji zajrzyj tu: http://www.studio24.prv.pl/ dział Kablomania dalej kliknij ISO_OEM i zobacz podpunkt "model:Concert CD Grundig, Chorus 2 Grundig" Wzmacniacz powinien być zintegrowany z subwooferem. Ciężko coś doradzić przy tym co pokazałeś, podjedz do jakiegoś dobrego elektryka albo lepiej do zakładu robiącego car-audio żeby Ci to poprawili. Ktoś kto będzie to robił musi mięć trochę większe pojecie o tym jak to pospinać w Audi i podłączyć do fis'u. Pozdr
  3. Na 100% na tylnej półce masz subwoofer? Jeżeli tak to sprawdź czy jest wzmacniacz i czy idą od niego jakieś kable, zrób jeszcze fotke "z daleka" po wyjęciu radia tak żeby wszystkie przewody było widać.
  4. Nic nie odciął. Po prostu radio Concert nie "obsługuje" tylnych głośników (masz to na oznaczeniu na trzeciej fotce), do tego musisz mieć wzmacniacz i podłączyć do gniazda mini-iso radia. Były takie instalacje w A4: 1) standardowa ISO gdzie wszystkie 4 głosniki (+4 tweetery) były zasilane z radio - taka instalację Ty masz, na drugiej fotce masz wtyk z pinami od czterech głośników 2) instalacja ze wzmacniaczem, 4 glosniki (+4tweetery) oraz subwoofer + wzmaczniacz, taka instalacja była właśnie do radia Concert CD/Chorus itp. W niej głośniki tylne i sub były zasilane ze wzmacniacza, a przód z radia, było też podłączenie do wyświetlacza FIS 3) Bose...
  5. cos wisi w powietrzu,też miałem ten problem ... no bo Panowie nie pije się tyle w niedziele jak w poniedziałek trzeba do pracy zapierd.....
  6. Szukaj używek (ebay, allegro), ja dorwałem komplet: amory i sprezyny za 440 zl z przesyłka.
  7. Te metalowe zatrzaski można dokupic w ASO za niewielkie pieniadze, ostatnio rozbierałem prawy bok, bo coś stukało w zawieszeniu. Najgorzej jest zdemontować ten bok, trzeba drzeć mocno ale z wyczuciem żeby nie połamać plastiku.
  8. Diego, chodzi Ci o ten plastikowy bok w bagażniku ?
  9. E tam białe... takie różowo-pomarańczowe jak wasze "barwy" Będą pasować do czarny i niebieskich a4-ek
  10. ... źle się dzieje w grodzie kraka, coraz więcej osób narzeka Jarko będziesz miał dla mnie koszulkę na spocie? Rozmiar M
  11. Tytus pier**le tego mojego paździocha....
  12. Pewnie trzeba wymienić zamek pasa bezpieczeństwa, szukaliśmy go w etce u Ciebie, taki zeby pasował do kodów wyposażenia 9P1(czujnik) lub 9P3 (czujnik+gong)
  13. liczniki zresetuj
  14. Gratulacje, pierwsze kodowanie vag'iem ? no... i tak samo ma Cuber
  15. idolem, buhahaha dobre, po prostu zawsze drzesz gebe i nie musze sie wtedy rozgladac komu podac bo wiem ze jestes na dobrej pozycji ZAAABIC, hahahahahahahaa
  16. Ja chetnie zagram z Trzeniem
  17. tam chyba nie pisza o taki autach
  18. Bez kanału nie ma szans. A najlepiej tak jak kolega mówi + rundka z dobrym mechanikiem po dziurach.
  19. A gdzies niedawno był ranking bezawaryjności i A4 B6 w swojej klasie było na I miejscu
  20. Pierdółka a jak sie temat rozwinął... :gwizdanie: Może brak pomysłów na rezanie i stąd takie zainteresowanie tematem...
  21. no tak ale prawdopodobnie nie masz 000000, tylko jakaś inna liczbę...
  22. również pozdrowionka Panie Themonie tylko sie tam na plazy nie opal za bardzo ......papierosów Cuber juz oddałeś furke do bełta _________________________________________________ Kur.wa Panowie nigdy nie jedzcie do quattro service, byłem dzisiaj u mechanika żeby zobaczył co się tłucze z przodu to okazało się że koleś (pracownik serwisu) w ogóle nie zabezpieczył kabla który idzie do czujnika ABS lewego koła tylko kabel sobie dynda koło wahaczy. Nie przykrecił jakieś blaszki podtrzymującej ten kabel. Oczywiście mocowanie muszę kupić w ASO Przecież to bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo.
  23. Panowie, zamykanie można przekodować bez problemu (na spociku ) z pasami jest tak że trzeba mieć w kodach wyposażenia: 9P1 (kontrolka) lub 9P3 (kontrolka + bimbon)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.