Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
no to zhamuj przed operacją i po
-
[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
nie liczyłbym w ogóle na jakieś przyrosty
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
byłem na spocie w Legnicy-było nas dwóch... :gwizdanie:- [B6 AVJ] Czuć spalony olej
a co to za audi było?- [B6 AVJ] Czuć spalony olej
oczywiście,ze może,powycieraj szmatką gdzie możesz i obserwuj- [B6 AVJ] Czuć spalony olej
jak silnik sie rozgrzeje-otwórz maskę i obserwuj skąd leci dymek-obstawiam,ze kapie na katalizator z rury odmy- [ALL B6] Wycięcie w dokładce zderzaka? Da radę?
tak się nie da,bo nie będziesz miec wyprofilowanego idealnie,jak po drugiej stronie-trzebaby szpachli i szlifowac,tylko po co? sprzedaj ten zderzak i kup od 1,8t,czy wszystkiego,co ma dwa wydechy-bo jak zle dotniesz-zderzak pójdzie na śmietnik i wtedy na pewno utopisz pieniądze- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
mi pasuje-18 na Ferio- [B5 AGB] Zjarałem sonde?
no to chyba sonda już została-może podmień ,zanim kupisz i będzie wiadomo na 100%- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
gdzie dokładnie?- Spoty Ziemii Holenderskiej!
zle się wyraziłem dokładnie to było Hanover na Berlin,ale odbijasz w Magdeburgu,na Lipsk,potem Drezno i Gerlitz-nie wiem,czy to najkrótsza trasa,ale taką mi nawigacja pokazywała- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dobra-to o 19 dzisiaj,na parkingu w galerii,róg Piastowskiej i Chojnowskiej,na przeciwko szkoły"4" ? nie pamiętam nazwy galerii tam jest fajny parking-z tamtąd można pojechac w inne miejsce-nie znam takich miejsc w Legnicy,więc podaje takie,które znają wszyscy- Spoty Ziemii Holenderskiej!
ja dojechałem dziś w nocy koło 1 z Amsterdamu do Hannoveru,Berlin i Zgorzelec-trasa czysta,można nawet szybciej pocisnąc,dwa korki ,dokładnie 300 km przed granicą-tir przyjebał w drugiego,ale przepustowośc była,drugi jakieś 10 km dalej ,ogólnie ze dwie i pół godziny przestoju-reszta do Polski-jak w lecie zero śniegu,czy lodu- [ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
kat ,który widziałe ja pochodził z el-tecu http://www.el-tec.pl/pl/index.html zrobiony pod konkretny model silnika- Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
sprawdz na innej a4- [ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
jak co? wyjmujesz starego kata i wkładasz nowego/sportowego podpinasz sonde i śmiga- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
mi pasuje nawet jutro,tylko muszę znac godzinęjak coś to moj nr 696 716 906- [B5 AGB] Zjarałem sonde?
jak dla mnie to coś na wtryskach,ew z układem ciśnienia paliwa,bo za uboga mieszanka jest-przynajmniej tak pokazują błędy,błędy sondy-sporadyczne-przy uziemionej kompletnie sondzie -wyskoczy check oczywiście mogę się mylic ale może wrto sprawdzic- Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
zobacz na pilocie -powinna byc ta sama częstotliwośc,jeśli jest inna-pilot był dokładany,to że można nim odpalic auto-nie oznacza oryginalności- Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
powinien się pokazac w którymś z bloków- [ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
raczej nie przechodzi-ze wskazaniem na "nie przechodzi"- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jestem w Legnicy-dzisiaj?jutro? i gdzie? jesli dziś-to pod wieczór potem podam nr telefonu,bo jeszcze karty z numerem nie mam- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja dojechałem dziś w nocy- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy