Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. no to zhamuj przed operacją i po
  2. nie liczyłbym w ogóle na jakieś przyrosty
  3. byłem na spocie w Legnicy-było nas dwóch... :gwizdanie:
  4. a co to za audi było?
  5. oczywiście,ze może,powycieraj szmatką gdzie możesz i obserwuj
  6. jak silnik sie rozgrzeje-otwórz maskę i obserwuj skąd leci dymek-obstawiam,ze kapie na katalizator z rury odmy
  7. tak się nie da,bo nie będziesz miec wyprofilowanego idealnie,jak po drugiej stronie-trzebaby szpachli i szlifowac,tylko po co? sprzedaj ten zderzak i kup od 1,8t,czy wszystkiego,co ma dwa wydechy-bo jak zle dotniesz-zderzak pójdzie na śmietnik i wtedy na pewno utopisz pieniądze
  8. mi pasuje-18 na Ferio
  9. domjenick odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    no to chyba sonda już została-może podmień ,zanim kupisz i będzie wiadomo na 100%
  10. zle się wyraziłem dokładnie to było Hanover na Berlin,ale odbijasz w Magdeburgu,na Lipsk,potem Drezno i Gerlitz-nie wiem,czy to najkrótsza trasa,ale taką mi nawigacja pokazywała
  11. dobra-to o 19 dzisiaj,na parkingu w galerii,róg Piastowskiej i Chojnowskiej,na przeciwko szkoły"4" ? nie pamiętam nazwy galerii tam jest fajny parking-z tamtąd można pojechac w inne miejsce-nie znam takich miejsc w Legnicy,więc podaje takie,które znają wszyscy
  12. ja dojechałem dziś w nocy koło 1 z Amsterdamu do Hannoveru,Berlin i Zgorzelec-trasa czysta,można nawet szybciej pocisnąc,dwa korki ,dokładnie 300 km przed granicą-tir przyjebał w drugiego,ale przepustowośc była,drugi jakieś 10 km dalej ,ogólnie ze dwie i pół godziny przestoju-reszta do Polski-jak w lecie zero śniegu,czy lodu
  13. kat ,który widziałe ja pochodził z el-tecu http://www.el-tec.pl/pl/index.html zrobiony pod konkretny model silnika
  14. jak co? wyjmujesz starego kata i wkładasz nowego/sportowego podpinasz sonde i śmiga
  15. mi pasuje nawet jutro,tylko muszę znac godzinęjak coś to moj nr 696 716 906
  16. domjenick odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    jak dla mnie to coś na wtryskach,ew z układem ciśnienia paliwa,bo za uboga mieszanka jest-przynajmniej tak pokazują błędy,błędy sondy-sporadyczne-przy uziemionej kompletnie sondzie -wyskoczy check oczywiście mogę się mylic ale może wrto sprawdzic
  17. zobacz na pilocie -powinna byc ta sama częstotliwośc,jeśli jest inna-pilot był dokładany,to że można nim odpalic auto-nie oznacza oryginalności
  18. powinien się pokazac w którymś z bloków
  19. raczej nie przechodzi-ze wskazaniem na "nie przechodzi"
  20. jestem w Legnicy-dzisiaj?jutro? i gdzie? jesli dziś-to pod wieczór potem podam nr telefonu,bo jeszcze karty z numerem nie mam
  21. ja dojechałem dziś w nocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.